Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Kirpėjai Vilniuje

QUOTE(Pinavia @ 2009 02 26, 18:23)
Cia kokiame mieste Geliu 9?


Greiciausiai Vln, prie stoties..
Atsakyti
Kaip man dabar perskaityti tiek temų, kad išsirinkti kirpėją blink.gif blink.gif g.gif

Negi visas g.gif unsure.gif ..
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2009 02 26, 20:39)
Kaip man dabar perskaityti tiek temų, kad išsirinkti kirpėją blink.gif  blink.gif  g.gif

Negi visas g.gif  unsure.gif ..



Grozis reikalauja auku hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(etme @ 2009 02 26, 22:12)
Grozis reikalauja auku  hihihi.gif

Tai jau tikrai... doh.gif O as noreciau pasiklausti atsiliepimu apie Sarmastyle Jasisnskio g. kirpejus? Gal kas patars pas kuri ten geriausia kreiptis ir isvis ar verta kreiptis? Kiek permeciau akim temu, nieko tokio neradau... verysad.gif
Atsakyti
Sweikos wink.gif

jau praradus vilty esu... unsure.gif Mano plaukai ploni,pusilgiai ir ju nedaug. Vis kai einu pas kirpejas tikiuosi kazkokio pasikeitimo PAGALIAU, bet kaip susitarusios wisos patrumpina galiukus, padaro laiptukus ir wiskas!!

Negi tie mano plaukai tokie beviltiski kad nieko daugiau neymanoma padaryt.. blink.gif

Kaip manot, ar Irina padarytu ka nors ydomiau...? Gundausi pas ja uzsirasyt.. ax.gif g.gif
Atsakyti
niu kas gal uzsiraset jau i YURY salona .? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriux77 @ 2009 02 25, 14:01)
Galiu ir viesai ax.gif
Egle dirba Seimo kirpykloje (vidinis kiemas prie pat Seimo), 865202181.
Nors baisoka rekomenduoti, gali gi nepatikti kitam  g.gif
Man tai patiko, kad viska isaiskina, neskuba siulyti kazkokiu drastisku stiliaus pokyciu, o tik pagal galimybes.
Lauksiu atsiliepimu  po apsilankymo  4u.gif

Kirpausi keliata menesiu is eiles pas sita kirpeja,pirma kart ji labai stengias,paskui kazkaip nebetaip.Kirpdvo ji mane vidutiniskai,kaina neatitiko kokybes.Nerekomanduoju.
Atsakyti
Malena, buvai pas irina? atrodo tu klausei manes del jos g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 02 27, 19:12)
Malena, buvai pas irina? atrodo tu klausei manes del jos g.gif


Klausiau del dazymo,bet nebuvau.Kirptis as turiu pas ka mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, gal zinote, tokia kirpeja Katia(is Klaipedos), dirbo "stiliaus studija" Tumo Vaizganto g. ? ji man l. gerai pritaike sukuosena, o kai atejau sekanti karta kirptis, pasake, kad ji jau cia nebedirba verysad.gif gal netycia kuri zino, kur ji dabar dirba?
Atsakyti
ka dar is stiliaus studijos megsti? dar pletkinkit smile.gif
Atsakyti
Sveikos. As irgi labai noreciau atsiliepimu apie Sarmastyle Jasinskio g. Pas ka geriausia kirptis? Mano labai ploni plaukai, zemiau peciu. Kai nueinu i kirpykla tai visi kaip susitare pakarpo....tai tu plauku dar maziau atrodo. Noriu tokio kirpejo, kad dar parekomenduotu kazka naujo. Ka galite pasiulyti?
Atsakyti