Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Kirpėjai Vilniuje

QUOTE(ilmantina @ 2009 07 29, 07:49)
ar galiam daugiau info?  ax.gif
ar teisingai supratau ,kad tai vyras?


taip, vyras, jis kirpejas- stilistas smile.gif
kalvariju gatvej, prie Ibrahim, is kitos puses yra verslo uostas naujas.
mane labai graziai nudaze.
Atsakyti
QUOTE(sabrina777 @ 2009 07 30, 13:44)
taip, vyras, jis kirpejas- stilistas  smile.gif
kalvariju gatvej, prie Ibrahim, is kitos puses yra verslo uostas naujas.
mane labai graziai nudaze.


o kiek kainavo?o kiek kirpimas kainuoja?
nors aš pati esu turėjusi gana liūdnos patirties su tais vyais-kirpėjais doh.gif
Atsakyti
Jau nepamenu kada buvo kalbeta apie si stilista, tad puiki proga apie ji priminti - pries kelias dienas buvau pas Tomuka is TiAmo. Kadangi neseniai grizau is uzsienio,tai buvau uzsiauginusi kasas (mazdaug iki puses nugaros) , ir prisiskaiciusi cia visus forumus apie Vilniaus kirpejus issirinkau nueiti butent pas ji. ir labai dziaugiuosi!!! Kadangi dar tokiu kasu neturejus,tai paprasiau ilgi palikti, bet daugiau pasakiau kad su visais kitais plaukais daryk ka nori smile.gif tai jis paklause ar nebijau biggrin.gif sakau nea smile.gif na ir rezultatu esu visiskai patenkinta, isejau lengvute ir pati sau grazi smile.gif pagyre ir draugai ir mylimasis smile.gif Norejau kirptis griezto stiliaus kirpciukus, bet jis man neleido, nes pasake kam slepti grazu veida, ir beto dabar vasara, ner ko wink.gif Tai ir nesikirpau. o jis pakarpe mano virsugalvi, padare grazu prieki ir svarbiausia paliko ilgi smile.gif todel dabar su siuo kirpimu plaukai atrodo net dar ilgesni ir tiesesni, nors plauku ant zemes palikau daug,net labai daug smile.gif Po isplovimo sukuosena su siek tiek pastangu pasidaro tokia pati kaip ir is kirpyklos smile.gif tad esu labai patenkinta. ir siaip patiko aptarnavimas ir bendravimas su juo. Nesidaziau,nes buvau nesenei nusidaziusi. Uz kirpima sumokejau 80 LT ir manau kad tai buvo visiskai verta rezultato.
Atsakyti
Mane taip pat domintu atsiliepimai apie kirpeja Laimi smile.gif gal kam teko patiketi jam savo plaukucius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zeelute @ 2009 07 30, 16:41)
Jau nepamenu kada buvo kalbeta apie si stilista, tad puiki proga apie ji priminti - pries

gal galetumete ideti foto i temuke"musu pl foto"? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luandra @ 2009 07 30, 10:47)
O Kas nors kirposi pas Laimi (is tos kirpyklos, kur irina dirba)?



man irgi idomu, kai buvau pas Irina jis dirbo, bet vis su vyrais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Helllen @ 2009 07 29, 12:30)
Sveikos  4u.gif
Gal kas gali rekomenduoti kirpėją,kad anksti ryte (iki 8-9) padarytų proginę šukuoseną Vilniuje? gal kas susidūrė, kad šukuosena daroma anksčiau, nei salonas atsidaro, arba pas kirpėją namuose ir pan.

Nes vestuvės Klaipėdoje doh.gif  o reikia spėti dar nuvažiuoti..
Labai dėkoju.


"Figaro" bandykite, savanoriu pr., priima anksciau, pvz nuo 5.30, 6 val ir 7 - 8 jau su sukuosena busite. Jei dar dirba Jolita, teiraukites jos, gerai sukuosenas daro, o ir pati administratore patars. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Jeruzalės Rimi esančiame grožio salone dirba superinė kirpėja Gintarė. Idealus kokybės ir kainos santykis. Negaliu ja atsidžiaugti.
Atsakyti
QUOTE(ilmantina @ 2009 07 30, 13:35)
o kiek kainavo?o kiek kirpimas kainuoja?
nors aš pati esu turėjusi gana liūdnos patirties su tais vyais-kirpėjais doh.gif

sabrina777,
bigsmile.gif man irgi idomu, parasyk please jo varda ir kirpyklos pavadinima 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varvarra: 02 rugpjūčio 2009 - 22:51
QUOTE(buubble @ 2009 07 28, 00:16)
O gal kas kirpos pas YURI?
Praejau kazkada pro sali, grazu ten viduj, idomu kaip kirpejai biggrin.gif
Papildyta:
O gal kas kirpos pas YURI?
Praejau kazkada pro sali, grazu ten viduj, idomu kaip kirpejai biggrin.gif


Kirpausi ir aš, pritariu maiiai - puikus, tiesiog genialus kirpėjas.
Tiesa, brangu g.gif

Dabar kerpuosi pas Ingrida Figaro Panoramoje-labai gera kirpėja, kas liečia trumpų plaukų kirpimą.
Atsakyti
QUOTE(Akmenine_Šeron @ 2009 08 03, 12:41)
Kirpausi ir aš, pritariu maiiai - puikus, tiesiog genialus kirpėjas.
Tiesa, brangu  g.gif

Dabar kerpuosi pas Ingrida Figaro Panoramoje-labai gera kirpėja, kas liečia trumpų plaukų kirpimą.


o kokios pas ji kainos? daug maz 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 24, 09:51)
man irgi idomu  drinks_cheers.gif
seip kai paskutini karta buvau simonoj (balandzio men.), tai nedirbo..

echh....gaila verysad.gif Po jos pakeiciau n kirpeju ir vistiek noriu tik pas ja,man jos darbas (tiek dazymas tiek kirpimas)idealus ir super krupstus buvo thumbup.gif
Atsakyti