Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi Kirpėjai Vilniuje

Sveikutes,

o gal kas buvo pas SM kirpejas, pvz. Stela ar Katusia, gal idekite objetyvius atsiliepimus ar rekomendacijas...


Aciuz.... 4u.gif
Atsakyti
As penktadieni einu pas savo kirpeja ax.gif Laukiu nesulaukiu clap.gif yahoo.gif
Atsakyti
smile.gif smile.gif kaina yra tikrai neaukšta 35Lt...kirpimas, o dažymas priklausomai ko tu pati norėsi biggrin.gif biggrin.gif
QUOTE(magnifica @ 2009 08 17, 10:18)
Kokia kainytė ten kirpimo ir dažymo?

Atsakyti
laba diena mergaites 4u.gif

nezinau, kuri kirpeja pasirinkti is TONI & GUY kirpyklos: Martyna ar Misa-Michaila?
apie pastaraji skaiciau tik gerus atsiliepimus. bet drauge rekomendavo Martyna? tad, nezinau pas kuri eiti? as tik kirpimui, plaukai mano pusilgiai.

aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldute: 19 rugpjūčio 2009 - 10:16
QUOTE(saldute @ 2009 08 19, 11:16)
laba diena mergaites 4u.gif

nezinau, kuri kirpeja pasirinkti is TONI & GUY kirpyklos: Martyna ar Misa-Michaila?
apie pastaraji skaiciau tik gerus atsiliepimus. bet drauge rekomendavo Martyna? tad, nezinau pas kuri eiti? as tik kirpimui, plaukai mano pusilgiai.

aciu 4u.gif



Sveika,

kiek girdejau is savo kirpejo, jis kalbejo, kad Misa yra profesionalas... taciau kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Turi pasirinkti pati.
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2009 07 22, 12:37)
Gal zinot ar dirba Olga Simonoj po dekretiniu? O gal kur kitur dirba?



QUOTE(Palomina @ 2009 07 24, 09:51)
man irgi idomu  drinks_cheers.gif
seip kai paskutini karta buvau simonoj (balandzio men.), tai nedirbo..

Dirba. Nuo birželio pradžios...
Atsakyti
QUOTE(saldute @ 2009 08 19, 11:16)
laba diena mergaites 4u.gif

nezinau, kuri kirpeja pasirinkti is TONI & GUY kirpyklos: Martyna ar Misa-Michaila?
apie pastaraji skaiciau tik gerus atsiliepimus. bet drauge rekomendavo Martyna? tad, nezinau pas kuri eiti? as tik kirpimui, plaukai mano pusilgiai.

aciu 4u.gif


Sveika, aš pati kerpuosi pas Mišą, tai man jis patinka. Pirmą kartą kai ėjau galvojau, kad bus toks "pasikėlęs", tipo tarptautinis salonas, patyręs stilistas ir pan... Bet buvau maloniai nustebinta, nes jis paprastas ir labai fainas. Žadu po vestuvių keisti kirpimą iš esmės, tai jis juokavo, kad jau negali sulaukti lotuliukas.gif Vienu žodžiu, rekomenduoju (žinoma, jei negaila už kirpimą palikti 120 Lt) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikiukasVilnius @ 2009 08 19, 10:41)
Sveika,

kiek girdejau is savo kirpejo, jis kalbejo, kad Misa yra profesionalas... taciau kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Turi pasirinkti pati.



QUOTE(stebuklaz @ 2009 08 19, 15:01)
Sveika, aš pati kerpuosi pas Mišą, tai man jis patinka. Pirmą kartą kai ėjau galvojau, kad bus toks "pasikėlęs", tipo tarptautinis salonas, patyręs stilistas ir pan... Bet buvau maloniai nustebinta, nes jis paprastas ir labai fainas. Žadu po vestuvių keisti kirpimą iš esmės, tai jis juokavo, kad jau negali sulaukti  lotuliukas.gif Vienu žodžiu, rekomenduoju (žinoma, jei negaila už kirpimą palikti 120 Lt)  mirksiukas.gif

aciukas uz atsakymus. pinigeliu tai ne gaila. tik tiek kad pazistama sake kad paskutini karta kai kirposi kazko jis nuvyle, todel siulo martyna. o as nei pas viena nebuvau. niekaip neapsisprendziu:)) galvojau gal kas apie Martyno darba atsiliepimu turit? bet aciu uz siuos taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saldute @ 2009 08 19, 17:07)
aciukas uz atsakymus. pinigeliu tai ne gaila. tik tiek kad pazistama sake kad paskutini karta kai kirposi kazko jis nuvyle, todel siulo martyna. o as nei pas viena nebuvau. niekaip neapsisprendziu:)) galvojau gal kas apie Martyno darba atsiliepimu turit? bet aciu uz siuos taip pat 4u.gif


Apie kuri Martyna eina kalba? Jei apie Martyna Salkauska, tai as pas ji kerpuosi, jis mano kirpejas. Viename puslapyje pries, parasiau apie ji savo nuomone.
Atsakyti
QUOTE(ErikiukasVilnius @ 2009 08 19, 16:58)
Apie kuri Martyna eina kalba? Jei apie Martyna Salkauska, tai as pas ji kerpuosi, jis mano kirpejas. Viename puslapyje pries, parasiau apie ji savo nuomone.

as klausiau apie Martyna dirbanti TONI & GUY salone. aciukas 4u.gif uzsirasiau pas Michaila, bet man dar tolokai ta maloni procedura. tikiu kad liksiu patenkinta jo darbu:)) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldute: 19 rugpjūčio 2009 - 18:29
QUOTE(Urartu @ 2009 08 19, 14:59)
Dirba. Nuo birželio pradžios...

Ot blin tik pries savaite apsikirpau doh.gif O kai skambinau geguzes men. i Simiona, tai sake nezinom kada po dekreto iseis i darba. Na bet vistiek nuostabi zinia blush2.gif Dabar reiks bent 1,5men palaukt ir begsiu pas Olga kirptis, kaip nekantrauju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2009 08 19, 20:14)
Ot blin tik pries savaite apsikirpau doh.gif O kai skambinau geguzes men. i Simiona, tai sake nezinom kada po dekreto iseis i darba. Na bet vistiek nuostabi zinia blush2.gif Dabar reiks bent 1,5men palaukt ir begsiu pas Olga kirptis, kaip nekantrauju wub.gif

Aš irgi, belaukdama Olgos, kirpausi ten pas Jurgitą (ta irgi spėjo pasigimdyt ir vėl sugrįžt)... Tai pradžioj, kai tik apkirpo, ištiko šokas... galvojau "jazau jazau ir kodėl aš negalėjau dar Olgos palaukt" doh.gif Bet po kelių dienų apsipratau su naująja šukuosena ir, žinok, dabar jau svarstau - ar man grįžt pas Olgą ar vaikščiot pas...Jurgitą... bigsmile.gif
Atsakyti