Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Geriausi Kirpėjai Vilniuje
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Plaukų priežiūra
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Urartu
QUOTE(Quba @ 2009 08 20, 18:23)
Na, pavardės tai aš jos nežinau, bet eidavau pas tą Olgą, kuri laukėsi ...  biggrin.gif . Paskutinį kartą, kai buvau, tai jai jau buvo paskutinės dienelės darbo iki dekret. atostogų.  g.gif Pilnutė tokia, tamsiai dažyta, beveik trumpai kirpta. Jos darbo kėdė - įėjus į kirpyklą, po dešine tolimiausias kampas(ne prie lango).  g.gif
Mokėdavau 60 Lt už kirpimą.
*

reiškia ne ta pati lotuliukas.gif Nes maniškė - šviesi (irgi apvalutė) bet kėdė jos įėjus iš kart po kaire, greta manikiūro.. Gerai čia pasikalbėjom... lotuliukas.gif
Spurgytia
gal kuri lankesi pas Ruslana is Simonos? idomu butu atsiliepimai apie jo darba rolleyes.gif
Borzika
Pakartosiu dar sykį savo klausimą:
O kokios gi ten kainos ir kokia kosmetika yra naudojama? 4u.gif
QUOTE(mr nobody @ 2009 06 07, 15:34)
siulau apsilankyti pas Larisa kuri dirba Taikos g66.Tikrai newiena karta esu pas ja ejusi ir likau patenkinta,mano ilgus plaukus gerai pakirpo,dazniausiai prasau,kad tik galiukus pakirptu.Ir tikrai wos kielis cm nukerpa

QUOTE(AsataN<-- @ 2009 07 04, 14:52)
Yra Grozio salonas (Vilnius,Fabijoniskes,Staneviciaus g prie Simono Staneviciaus vid.mokyklos.) Labai man patinka,moterys eikit ten smile.gif Kirpeja Grazina. tel.salono 2479560.

QUOTE(pingviukas @ 2009 08 01, 22:01)
Jeruzalės Rimi esančiame grožio salone dirba superinė kirpėja Gintarė. Idealus kokybės ir kainos santykis. Negaliu ja atsidžiaugti.

Alika.
Jau i kirpykla clap.gif clap.gif clap.gif clap_1.gif yahoo.gif
baggio
QUOTE(Urartu @ 2009 08 20, 17:53)
80lt ir anksčiau pas ją kainuodavo... Klausyk, o gal mes ne apie tą pačią Olgą kalbam? Nes jos ten yra 2 Olgos... Aš turiu omeny Olgą Žilinskienę
*

O nuo kada simonoj dvi Olgos g.gif , kirpausi dvejus metus ten pas ja, bet administratore mane registruodama nei kart nepasiteiravo pas kuria Olga mane uzrasyt, juk tai butu privalu, jei jos ten butu dvi blink.gif O del plauku spalvos, tai kai ejau pirma kart, tai pries einant pasitikrinau ju tinklalapyje jos kategorija ir ten buvo nuotrauka- ten jos plaukai buvo tamsus iki peciu, o atejau ir sutrikau, nes plaukai buvo ilgesni ir sviesios karameles spalvos, beje kaina kirpimo man budavo 60lt. Tai kaip ten is tiesu yra? doh.gif
*Lukro*
snd apsilankiau grozio salone "Pas Laimi", mane daze pats Laimis...nu ka, rezultatu esu patenkinta thumbup.gif nors buvau nusiteikusi plaukus dazytis ir kirptis pagal mano pageidavimus, jis man patare visiskai priesinga varianta, kuriuo esu labai patenkinta biggrin.gif taigi,rekomenduoju pas ji apsilankyti 4u.gif
vilte******
Nu panos, papasakosiu savo istorija, nutikusia pries keleta diena. sumasciau besibaigiancios vasaros proga pakelti sau upa ir pakeisti sukuosena.jau ilgokai nesioju ilgus, beveik liemeni siekiancius, NIEKADA NEDAZYTUS plaukus. Nors vilniuje gyvenu jau penktus metus, kirptis vazinedavau i savo gimtine, uz 200km, nes ten turiu nerealia kirpeja. Deja neturedama galimybes grizti, surizikavau kirptis vilniuje. Po ilgu svarstymu ir tyrinejimu pasirinkau SALON+ akropolyje. Gal sita visa istorija butu pasibaigusi laimingai jei nebuciau sugalvojusi dazytis plaukus. Norejau siek tiek pasviesint savo rudas garbanas, kad butu tokios lyg saules pablukintos. pakilia nuotaika iejau i ta SALON+. o ten patekau i susiraukusios kaip citrina, nekalbios, nemalonios kirpejos rankas, kurios net vardo nezinau, nes nieks nesiteike man jo pasakyt. Jau po pirmu akimirku supratau, kad nieko gero nebus ir mintyse galvojau visus variantus kaip iseiti. Dabar pykstu ant saves,kad taip ir nepadariau. kirpeja visiskai nesuprato kokios as spalvos noriu, vis kiso palete su 6pasirinkimais, rodydama ta spalva,kuri mano manymu nieko nesiskyre nuo mano plauku spalvos. niekaip negalejau jai isaiskinti kokios spalvos noriu, nes jos toje paleteje paprasciausiai nebuvo!iki sio nesuprantu kodel galejejau rinktis tik i 6 spalvu...zodziu likau prie primygtinai kirpejos kistos spalvos. tada buvau ikalbinejama dazytis sruogelem, nes visus plaukus dazyti DAUG KAINUOS. sruogeles man negrazu, todel grieztai atsisakiau.po to seke 1.5h tylos, nes ji dirbo susiraukusi, tik iskosdama kelis zodzius. rezultatas: isejau zaviai ryza ir suplojusi 270lt uz dazyma ir galu kirpima..verkiau ir keikiau save ir maloniaja kirpeja. tokios nemalonios patirties niekam nelinkiu. lb gaila pinigu...juo labiau, kad dabar dar teks ju pakloti bandant pataisyti padeti, nes negaliu ziuret i veidrodi..
*Lukro*
QUOTE(vilte****** @ 2009 08 23, 01:05)
Nu panos, papasakosiu savo istorija, nutikusia pries keleta diena. sumasciau besibaigiancios vasaros proga pakelti sau upa ir pakeisti sukuosena.jau ilgokai nesioju ilgus, beveik liemeni siekiancius, NIEKADA NEDAZYTUS plaukus. Nors vilniuje gyvenu jau penktus metus, kirptis vazinedavau i  savo gimtine, uz 200km, nes ten turiu nerealia kirpeja. Deja neturedama galimybes grizti, surizikavau kirptis vilniuje. Po ilgu svarstymu ir tyrinejimu pasirinkau SALON+ akropolyje. Gal sita visa istorija butu pasibaigusi laimingai jei nebuciau sugalvojusi dazytis plaukus. Norejau siek tiek pasviesint savo rudas garbanas, kad butu tokios lyg saules pablukintos. pakilia nuotaika iejau i ta SALON+. o ten patekau i susiraukusios kaip citrina, nekalbios, nemalonios kirpejos rankas, kurios net vardo nezinau, nes nieks nesiteike man jo pasakyt. Jau po pirmu akimirku supratau, kad nieko gero nebus ir mintyse galvojau visus variantus kaip iseiti. Dabar pykstu ant saves,kad taip ir nepadariau. kirpeja visiskai nesuprato kokios as spalvos noriu, vis kiso palete su 6pasirinkimais, rodydama ta spalva,kuri mano manymu nieko nesiskyre nuo mano plauku spalvos.  niekaip negalejau jai isaiskinti kokios spalvos noriu, nes jos toje paleteje paprasciausiai nebuvo!iki sio nesuprantu kodel galejejau rinktis tik i 6 spalvu...zodziu likau prie primygtinai kirpejos kistos spalvos. tada buvau ikalbinejama dazytis sruogelem, nes visus plaukus dazyti DAUG KAINUOS. sruogeles man negrazu, todel grieztai atsisakiau.po to seke 1.5h tylos, nes ji dirbo susiraukusi, tik iskosdama kelis zodzius. rezultatas: isejau zaviai ryza ir suplojusi 270lt uz dazyma ir galu kirpima..verkiau ir keikiau save ir maloniaja kirpeja. tokios nemalonios patirties niekam nelinkiu. lb gaila pinigu...juo labiau, kad dabar dar teks ju pakloti bandant pataisyti padeti, nes negaliu ziuret i veidrodi..
*

eina sau vargsiuke,uzuojauta
console.gif man irgi yra teke tai patirti, ir as kaip kvailiuke pabijojau pasakyti,kad nesu patenkinta doh.gif nu bet dabr jau taip nesielgciau, buciau lekus pro duris, vos tik pamacius nepatenkinta ruoza mad.gif
mika do
labai aciu kad rekomendavot ALINA is salono MONIKA . . . NEGALIU ATSIDZIAUGTI RADUS TOKIA NUOSTABIA KIRPEJA.likau paenkinta nukirptais savo plaukuciais ir ne uzilgo begsiu dazyti dar ju. thumbup.gif
weirdo
gal kas patartumėte kur Vilniuje nueiti apsikirpti, kad kirptų moderniai (neturiu omeny visiškai išdarkytos šukuosenos, bet kad nebijotų asimetrijos kirpime ir na, kad ne bobutiško stiliaus būtų) ir mokėtų gerai apkirpti trumpus plaukus bei kad kainuotų iki 60 Lt. tik kirpimas, be dažymo.

eičiau į toniguy, bet 100-120 šiuo metu negaliu sau leisti.
sweetness
Lankausi Figaro PC Europa pas Erika, visai labai kruopsciai ir dailiai apkerpa thumbup.gif
Alpi
QUOTE(sweetness @ 2009 08 25, 16:51)
Lankausi Figaro PC Europa pas Erika, visai labai kruopsciai ir dailiai apkerpa  thumbup.gif
*

va dar vienas įrodymas, kokios mes visos skirtingos, mane labai negražiai nukirpo Erika, atsižadėjau jos visiems laikams. Prašiau patrumpint galiukus, o nužorino kaip reikalas doh.gif doh.gif
Evelincik
QUOTE(baggio @ 2009 08 21, 21:36)
O nuo kada simonoj dvi Olgos g.gif , kirpausi dvejus metus ten pas ja, bet administratore mane registruodama nei kart nepasiteiravo pas kuria Olga mane uzrasyt, juk tai butu privalu, jei jos ten butu dvi blink.gif O del plauku spalvos, tai kai ejau pirma kart, tai pries einant pasitikrinau ju tinklalapyje jos kategorija ir ten buvo nuotrauka- ten jos plaukai buvo tamsus iki peciu, o atejau ir sutrikau, nes plaukai buvo ilgesni ir sviesios karameles spalvos, beje kaina kirpimo man budavo 60lt.    Tai kaip ten is tiesu yra? doh.gif
*

Ir as pirma kart girdziu,kad ten dvi Olgos butu biggrin.gif O as jau spejau apsidziaugt,kad ji grizo
QUOTE(weirdo @ 2009 08 25, 16:44)
gal kas patartumėte kur Vilniuje nueiti apsikirpti, kad kirptų moderniai (neturiu omeny visiškai išdarkytos šukuosenos, bet kad nebijotų asimetrijos kirpime ir na, kad ne bobutiško stiliaus būtų) ir mokėtų gerai apkirpti trumpus plaukus bei kad kainuotų iki 60 Lt. tik kirpimas, be dažymo.

Nuosirdziai patariu nueit pas Toma is Ti Amo,tikrai nebijo nei asimetriju,nei naujoviu,graziai stilingai kerpa.Tiesa nezinau kokios dabar kainos pas ji,bet nemanau,kad daugiau 80 butu.
Yste
Nu panos, papasakosiu savo istorija,              suplojusi 270lt uz dazyma ir galu kirpima..verkiau ir keikiau save ir maloniaja kirpeja. tokios nemalonios patirties niekam nelinkiu. lb gaila pinigu...juo labiau, kad dabar dar teks ju pakloti bandant pataisyti padeti, nes negaliu ziuret i veidrodi..
*

fool.gif fool.gif fool.gif
uz ka suplojusi 270lt
uz dazyma
ar uz dazus?
SkyMai
Nu panos, papasakosiu savo istorija, nutikusia pries keleta diena. sumasciau besibaigiancios vasaros proga pakelti sau upa ir pakeisti sukuosena.jau ilgokai nesioju ilgus, beveik liemeni siekiancius, NIEKADA NEDAZYTUS plaukus. Nors vilniuje gyvenu jau penktus metus, kirptis vazinedavau i  savo gimtine, uz 200km, nes ten turiu nerealia kirpeja. Deja neturedama galimybes grizti, surizikavau kirptis vilniuje. Po ilgu svarstymu ir tyrinejimu pasirinkau SALON+ akropolyje. Gal sita visa istorija butu pasibaigusi laimingai jei nebuciau sugalvojusi dazytis plaukus. Norejau siek tiek pasviesint savo rudas garbanas, kad butu tokios lyg saules pablukintos. pakilia nuotaika iejau i ta SALON+. o ten patekau i susiraukusios kaip citrina, nekalbios, nemalonios kirpejos rankas, kurios net vardo nezinau, nes nieks nesiteike man jo pasakyt. Jau po pirmu akimirku supratau, kad nieko gero nebus ir mintyse galvojau visus variantus kaip iseiti. Dabar pykstu ant saves,kad taip ir nepadariau. kirpeja visiskai nesuprato kokios as spalvos noriu, vis kiso palete su 6pasirinkimais, rodydama ta spalva,kuri mano manymu nieko nesiskyre nuo mano plauku spalvos.  niekaip negalejau jai isaiskinti kokios spalvos noriu, nes jos toje paleteje paprasciausiai nebuvo!iki sio nesuprantu kodel galejejau rinktis tik i 6 spalvu...zodziu likau prie primygtinai kirpejos kistos spalvos. tada buvau ikalbinejama dazytis sruogelem, nes visus plaukus dazyti DAUG KAINUOS. sruogeles man negrazu, todel grieztai atsisakiau.po to seke 1.5h tylos, nes ji dirbo susiraukusi, tik iskosdama kelis zodzius. rezultatas: isejau zaviai ryza ir suplojusi 270lt uz dazyma ir galu kirpima..verkiau ir keikiau save ir maloniaja kirpeja. tokios nemalonios patirties niekam nelinkiu. lb gaila pinigu...juo labiau, kad dabar dar teks ju pakloti bandant pataisyti padeti, nes negaliu ziuret i veidrodi..
*

sakes
blink.gif
Borzika
QUOTE(Yste @ 2009 08 27, 12:47)
uz ka  suplojusi 270lt 
uz dazyma
ar uz dazus?

Bent jau aš suprantu, kad už viską: dažymą, dažus, galiukų pakirpimą.
Papildyta:
patekau i susiraukusios kaip citrina, nekalbios, nemalonios kirpejos rankas
po pirmu akimirku supratau, kad nieko gero nebus ir mintyse galvojau visus variantus kaip iseiti
kirpeja visiskai nesuprato kokios as spalvos noriu
niekaip negalejau jai isaiskinti kokios spalvos noriu
zodziu likau prie primygtinai kirpejos kistos spalvos

Užjaučiu, bet nesuprantu, kodėl apskritai sutikot dažytis - juk galėjot tik galiukus pasitrumpint ax.gif
*joy*
QUOTE(fuksė @ 2009 08 18, 14:20)
Sveikutes,

o gal kas buvo pas SM kirpejas, pvz. Stela ar Katusia, gal idekite objetyvius atsiliepimus ar rekomendacijas...
Aciuz.... 4u.gif
*

Labas,
Lankiausi ir pas Katiusa, ir pas Stela. Daug nedetalizuosiu, bet man labiau patiko Stelos darbas. Atitinka kainos ir kokybes santykis, o ir patirties pas ja, mano akimis - daugiau.
Bet cia tik mano asmenine nuomone ir patirtis mirksiukas.gif
Borzika
QUOTE(*joy* @ 2009 08 27, 21:40)
Lankiausi ir pas Katiusa, ir pas Stela.

O kur jos dirba? ax.gif Turbūt beskaidydama praleidau pro akis...
Iete
QUOTE(raganiukste25 @ 2009 08 21, 22:23)
snd apsilankiau grozio salone "Pas Laimi", mane daze pats Laimis...nu ka, rezultatu esu patenkinta  thumbup.gif  nors buvau nusiteikusi plaukus dazytis ir kirptis pagal mano pageidavimus, jis man patare visiskai priesinga varianta, kuriuo esu labai patenkinta  biggrin.gif  taigi,rekomenduoju pas ji apsilankyti  4u.gif
*

Sveika, noreciau ir as pas Laimi pabandyti...kiek mokejai uz kirpima ir dazyma ir kokio ilgio plaukai? 4u.gif
Elziukas1984
O aš sau atradau kirpėją Laurą iš grožio salono Gatineau Totorių g. thumbup.gif
Borzika
QUOTE(Elziukas1984 @ 2009 08 28, 12:08)
O aš sau atradau kirpėją Laurą iš grožio salono Gatineau Totorių g.  thumbup.gif

Kainos ten turbūt ne iš mažųjų g.gif ax.gif
jurgitel
QUOTE(mika do @ 2009 08 18, 10:01)
gal kuri esate trumpaplauke tai rekomenduokit savo kirpeja
*

esu trumpaplaukė, kerpuosi pas Jurijų, visada thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , labai patinka,kad nereik daug pastangų plaukams tvarkyti biggrin.gif

gal merginos, kuri nors gali parašyti atsiliepimus apie Liną Žvirblytę: kiek kainuoja, ar ilgai laukt ir šiaip, kaip kerpa?
*Lukro*
QUOTE(IKkatuks @ 2009 08 28, 11:37)
Sveika, noreciau ir as pas Laimi pabandyti...kiek mokejai uz kirpima ir dazyma ir kokio ilgio plaukai?  4u.gif
*

as tik daziausi,nes kirpimui nebuvau uzsiregistravusi. sumokejau 100lt,o plaukai mano iki krutines ilgio biggrin.gif
Iete
QUOTE(raganiukste25 @ 2009 08 29, 11:50)
as tik daziausi,nes kirpimui nebuvau uzsiregistravusi. sumokejau 100lt,o plaukai mano iki krutines ilgio  biggrin.gif
*

Aciu 4u.gif dazeisi viena spalva visus plaukus? su joico dazais?
*Lukro*
QUOTE(IKkatuks @ 2009 08 30, 18:01)
Aciu  4u.gif  dazeisi viena spalva visus plaukus? su joico dazais?
*

Taip daziausi viena spalva Joicco dazais smile.gif tik as galvojau jog jie yra augaliniai,bet kai paklausiau Laimio,tai atsake jog ne, chemija cia sako... g.gif
Elziukas1984
QUOTE(Elziukas1984 @ 2009 08 28, 13:08)
O aš sau atradau kirpėją Laurą iš grožio salono Gatineau Totorių g.  thumbup.gif
*

Kirpimas kainuoja 90 lt
jurgitel
Sveikos merginos,

čia man toks klausimėlis iškilo (gal kam ir kvailas pasirodys lotuliukas.gif ,bet...). Visada dažiausi ir kirpausi pas vieną kirpėją, bet nusprendžiau pabandyti nusidažyti pas kitą, o kirptis pas savo smile.gif tai va, noriu paklausti tų merginų, kurios dažosi pas vieną, o kerpasi pas kitą: kaip geriau, ar pirma dažytis ir tada kirptis, ar atvirkščiai? g.gif g.gif
Borzika
QUOTE(jurgitel @ 2009 08 31, 13:39)
ar pirma dažytis ir tada kirptis, ar atvirkščiai?

Aš pirmiau dažyčiau smile.gif
Alpi
QUOTE(jurgitel @ 2009 08 31, 13:39)
Sveikos merginos,

čia man toks klausimėlis iškilo (gal kam ir kvailas pasirodys lotuliukas.gif ,bet...). Visada dažiausi ir kirpausi pas vieną kirpėją, bet nusprendžiau pabandyti nusidažyti pas kitą, o kirptis pas savo smile.gif tai va, noriu paklausti tų merginų, kurios dažosi pas vieną, o kerpasi pas kitą: kaip geriau, ar pirma dažytis ir tada kirptis, ar atvirkščiai? g.gif  g.gif
*

aš pirma kirpčiausi, po to dažyčiau, nes jei nutrumpins, ar iškarpys daug, tai dažų mažiau reikės, ir pigiau kainuos dažymas ax.gif
Malena
QUOTE(Crystalic @ 2009 08 31, 15:51)
aš pirma kirpčiausi, po to dažyčiau, nes jei nutrumpins, ar iškarpys daug, tai dažų mažiau reikės, ir pigiau kainuos dažymas  ax.gif
*

drinks_cheers.gif is esmes didelio skirtumo nematau smile.gif
sypsena20
O gal kuri nors kirpotės Eslaudoje pas Viktoriją? Ar girdėjote atsiliepimus?
Anitele
QUOTE(weirdo @ 2009 08 25, 16:44)
eičiau į toniguy, bet 100-120 šiuo metu negaliu sau leisti.
*

as rekomenduociau kirpeja Aruna, jis dabar dirba kirpykloj Serenada Pylimo g. salia zydu sinagogos. Nu nerealiai jis kerpa, graziai, greitai, moderniai.
As pas ji kai nueinu ir jei man nesvarbu ilgis tai tiesiog sakau padaryk kad buciau grazi, visus kartus isejau patenkinta thumbup.gif dabar pas ji beveik visi mano draugai kerpasi, nors nemeluosiu yra kam ir nepatiko jo kirpimas, bet jie labai aiskino kaip kirpti smile.gif.
Kaip kainos nezinau dabar bet visada galima uzeiti ten pas ji ir pasiklausti wink.gif
tiesa jis dirba I-III ir V
Retro_style
QUOTE(Crystalic @ 2009 08 31, 15:51)
aš pirma kirpčiausi, po to dažyčiau, nes jei nutrumpins, ar iškarpys daug, tai dažų mažiau reikės, ir pigiau kainuos dažymas  ax.gif
*

As ispradziu dazausi, poto kerpuosi, taip patogu man ir meistrui, tas liecia tuos, kurie nujima maza plauku ilgi.
jurgitel
QUOTE(Borzika @ 2009 08 31, 14:35)
Aš pirmiau dažyčiau smile.gif
*

QUOTE(Crystalic @ 2009 08 31, 14:51)
*

QUOTE(Malena @ 2009 08 31, 17:11)
drinks_cheers.gif  is esmes didelio skirtumo nematau smile.gif
*

QUOTE(Retro_style @ 2009 09 01, 12:44)
As ispradziu dazausi, poto kerpuosi, taip patogu man ir meistrui, tas liecia tuos, kurie nujima maza plauku ilgi.
*

Ačiū merginos, už nuomones thumbup.gif nusprendžiau pirma nusidažyti ax.gif
Iete
Na as po ilgu svarstymu uzsirasiau pas Laimi rolleyes.gif Atsiliepimu apie ji mazai, tad abejoniu yra, bet tikiuosi nenusivilsiu cool.gif Galvojau pas Irina, bet kai atsiliepimai geri tik apie dazyma, tad nerizikuosiu, nes pradziai noriu kirpimo bigsmile.gif
Palomina
Jei kam idomu.. siandien buvau Simonoj, tai stai kokiu naujienu yra:
Olga nezinia kada dirbs (sake, kad ir pati Olga dar nezino), o va Egle dirba jau tik pas save namie..
o as uzsirasiau pas Steise rugsejo 12 dienai.. viena kart esu pas ja buvus, tai tada kazkaip nei per daug suzavejo, nei nesuzavejo.. ziuresiu si karta kaip bus..
Irmia
Sveikutes mirksiukas.gif

matau temelej daug giriama Irina ir Laimis smile.gif man labai knietetu suzinoti kokiuose jie grozio salonuose dirba smile.gif Aciu labai !!! smile.gif
jolanta.jjolanta
sveikos merginos.
aš lankausi žirmuose, milagra, pas kirpėje Rūtą, o kokią ji man vestuvių dienia nuostabią šukuoseną padarė, afigiet, llllllllllabai fainai smile.gif
Rituxx
QUOTE(jolanta.jjolanta @ 2009 09 02, 16:24)
sveikos merginos.
aš lankausi žirmuose, milagra, pas kirpėje Rūtą, o kokią ji man vestuvių dienia nuostabią šukuoseną padarė, afigiet, llllllllllabai fainai smile.gif
*

biggrin.gif Nu ir kokią gi ten šukuoseną padarė gi jums smile.gif prašom įkelt foto bigsmile.gif
Borzika
QUOTE(Irmia @ 2009 09 02, 16:21)
matau temelej daug giriama Irina ir Laimis
man labai knietetu suzinoti kokiuose jie grozio salonuose dirba

Turbūt čia smile.gif
jurgitel
QUOTE(IKkatuks @ 2009 09 02, 10:05)
Na as po ilgu svarstymu uzsirasiau pas Laimi  rolleyes.gif  Atsiliepimu apie ji mazai, tad abejoniu yra, bet tikiuosi nenusivilsiu  cool.gif  Galvojau pas Irina, bet kai atsiliepimai geri tik apie dazyma, tad nerizikuosiu, nes pradziai noriu kirpimo  bigsmile.gif
*

Laksim atsiliepimų biggrin.gif
KIKO
QUOTE(*joy* @ 2009 08 27, 21:40)
Labas,
Lankiausi ir pas Katiusa, ir pas Stela. Daug nedetalizuosiu, bet man labiau patiko Stelos darbas. Atitinka kainos ir kokybes santykis, o ir patirties pas ja, mano akimis - daugiau.
Bet cia tik mano asmenine nuomone ir patirtis  mirksiukas.gif
*

Aš irgi pirma nuėjau pas Katiusha, dabar eisiu pas stella, tai kai grysiu ikelsiu abiejų darbų foto smile.gif pas katiusha forume jau ikėliau jos darbo rezultatus ir aprašiau viską, tai dabar beliko stellos, biški bijau, nes turiu ilgus gražius plaukus, ir noriu sruogelių biški šviesių imesti ax.gif
sudovia
Nuoroda i Katiusos foruma gal galima smile.gif
Borzika
QUOTE(KIKO @ 2009 09 04, 16:52)
kai grysiu ikelsiu abiejų darbų foto 

Nekantriai lauksim bigsmile.gif 4u.gif
SummerTime:)
As tai nusprendziau nueit i nauja salona,kiekviena diena ta vieta centre praeinu,taj neseniai pamaciau,kad atsidare naujas grozio salonas "Ars Loreta",kaip tik ruosiausi pagyvynt sukuosena,padary ciolka )Pakliuvau pas kirpeja Inga,nors ir jauna,kiek kalbejau su ja, tai sake,kad dirba tik metus,bet is karto matosi,kad panelei,patinka jos darbas,ir dirba lb kokybishkai,tad likau labai patenkinta thumbup.gif
Petitgrain
Sveikos, gal kas dazesi ar kirposi YURY salone pas kirpeja Rida(vaikinas)? Toks jaunas berniukas 4u.gif Buciau dekinga uz info, nes pas ji einu sviesintis ax.gif Truputi bijau, nes is ryzos noriu tapt graziai blondiniska blush2.gif
leina_13
sveikos:) gal kas buvot salone expert - kalvariju gatvej, prie zaliojo tilto?
Borzika
Įspūdžiais, patirtimi bei patarimais toliau dalinkimės šioje temoje 4u.gif
SuperMama
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.