Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Tęsiame temą. Senąją temą galite pasiskaityti ŠTAI ČIA. mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, gal kas buvo uzsisake foto paslaugas Kaune pas Eugenija Siurbliene. Gal galite kas parasyti savo atsiliepimus apie ja?
Atsakyti
Man labai patiko musu fotografas jis tiesiog thumbup.gif thumbup.gif tikrai ismano savo darba nuotraukos man labai labai patiko,nors ir sumokejom nemazai bet nuotraukeles to vertos thumbup.gif beje jis is Kauno,nors mes vilnieciai ir cia pilna fotografu bet matem jo darbus ir norejome kad tiktai jis fotografutu musu vestuves ax.gif
Atsakyti
Na mes truputi nusivylem savuoju fotografu, taciau tai nesugadino musu nuotaikos wink.gif
Idomu kiek filmuotojai uzsipraso uz DVD ?ima papildoma mokesti ar kaip? mums filmavimas kainavo 500 lt, i sia kaina iskaiciuota paprasta video kasete, o uz DVD ims papildomai 100 lt. cia normali kaina ar nelabai????

lauksiu naujienu mergytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smailiukas @ 2005 08 07, 11:55)
Na mes truputi nusivylem savuoju fotografu, taciau tai nesugadino musu nuotaikos wink.gif
Idomu kiek filmuotojai uzsipraso uz DVD ?ima papildoma mokesti ar kaip? mums filmavimas kainavo 500 lt, i sia kaina iskaiciuota paprasta video kasete, o uz DVD ims papildomai 100 lt. cia normali kaina ar nelabai????

lauksiu naujienu mergytes smile.gif


Labukas!!! Albumas jauniesiems, video kasete ir fotografo visas darbas mums kainavo 550 lt ir prie to jis pridejo dvd. Sake atsei dovana. Nors pagalvojus tai kiek gi tas paprastas kompaktas kainuoja, o i kasete visvien irasineja tapati.
veiksmas vyko Siauliuose.
Atsakyti
Tai vat mes ir galvojam kokiu jis budu irasines ta dvd, kad kainuos 100 lt smile.gif
Atsakyti
Mes uz savo filmuota medziaga sumkejome apie 700lt doh.gif cia su dvd bet jau (atsiprasant) toks sudas doh.gif merginos nezinot ar galima is sios beviltiskai nufilmuotos medziagos ka nors ormalaus sulipdyti ar tokiu reikalu kas nors uzsiima?as panikoj cry.gif
Atsakyti
as savo fotografu irgi esu labai patenkinta.. nuotraukytes tiesiog thumbup.gif jei kam reikes galesiu parekomenduoti clap.gif
Atsakyti
sveikos,


gal kas susidūrėt su fotografu iš panevėžio Sereika (vardas lyg ir Vaidotas)?
Atsakyti
QUOTE(balanduke @ 2005 08 08, 18:32)
as savo fotografu irgi esu labai patenkinta.. nuotraukytes tiesiog  thumbup.gif  jei kam reikes galesiu parekomenduoti clap.gif

Parekomenduok smile.gif Gal galima jo nuotraukų kur nors internete pasižiūrėti?
Atsakyti
Nesupykit tos, kurias fotografavo Cesonis, bet man jo nuotraukos labai neptinka. vieni veidai is arti ir viskas g.gif o kur uzfiksuota ivykiai, kurie vyko ta diena: kur ejo jaunieji, ka dare. Kaip pasiziurejau, kad tik jaunuju veidu israiskos, tai labai nepatiko. O dar tokia kaina.
Bet tai mano nuomone, jei kam patinka as ju neatkalbineju mirksiukas.gif
Atsakyti
Sally neimk i sirdele to filmo, juk paziuresi pora kartu ir stoves 10 metu lentynoj wink.gif suprantu, kad norisi jog butu iamzinti geriausi prisiminimai, bet jeigu buvo gera nuotaika ir esat laimingi, tai maziau suk galva smile.gif mums tas pat su fotografu. negaliu ziureti forume nuotrauku, nes is karto lyginu sad.gif
Atsakyti