Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(lotute @ 2005 12 31, 16:17)
na va ir mano žadėtieji kontaktai 4u.gif
Raimundas Švilpa tel.314029, mob. 869983377
kai paskambinsi pranesk, ar dar fotografuoja jis vestuves ar nebe mirksiukas.gif





Sie kontaktai pasikeite. Kiek zinau jo nr.865983377. Jei neklystu yra net internetinis puslapis rsvilpa.lt.Na pas ji fotografavome ir savo vestuves ir mano seses. Na tikrai puikus fotografas. Tikras menininkas,kokiu Lietuvoje tikrai reta. Beje buvau jo parodoje Vilniuje. Tiesiog nuostabu. Tiesa,jis gan brangus fotografas, bet manau kad tikrai verta.
Tikiuos informacija jums pades.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florute: 05 sausio 2006 - 22:18
QUOTE(Florute @ 2006 01 05, 22:16)
Sie kontaktai pasikeite. Kiek zinau jo nr.865983377. Jei neklystu yra net internetinis puslapis rsvilpa.lt.Na pas ji fotografavome ir savo vestuves ir mano seses. Na tikrai puikus fotografas. Tikras menininkas,kokiu Lietuvoje tikrai reta. Beje buvau jo parodoje Vilniuje. Tiesiog nuostabu. Tiesa,jis gan brangus fotografas, bet manau kad tikrai verta.
Tikiuos informacija jums pades.

na net nezinau, pas ji fotostudijoj fotografuota nuotrauka 20LT, tiek pat ir mes mokejom, tai nelabai galima sakyti kad brangus g.gif
Atsakyti
as sian einu i susitikima su fotografu kai grisiu parasysiu nuomone ir jei bus geras parekomenduosiu jums visems smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Intensyviai ieskau fotografo Kaune, kad butu nebrangininkas ir nuotraukos naturalios, o ne su visokiais nukeliavimais i Paryziu ir iklijuotom gulbem. Gal kas turit kokiu pasiulymu?
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 10, 09:21)
as sian einu i susitikima su fotografu kai grisiu parasysiu nuomone ir jei bus geras parekomenduosiu jums visems smile.gif


4u.gif Labai lauksiu atsiliepimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 10, 10:21)
as sian einu i susitikima su fotografu kai grisiu parasysiu nuomone ir jei bus geras parekomenduosiu jums visems smile.gif


man irgi labai idomu, parasyk kaip sekesi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2006 01 10, 21:25)
man irgi labai idomu, parasyk kaip sekesi blink.gif



fotografas susitikima nukele siandienai nes tuomet susitiksim iskart ir su fotografu ir su filmuotoju, idomu bus paziuret ka jie pasiulys, jauciuis jukalbu kad kainos bus tokios nerealios....... doh.gif
Atsakyti
Tikrai nepagailėkite pastangų ir pinigų fotografui tai bene pats svarbiausias dalykas, nes nuotraukas žiūrėsite ir rodysite nuolat, ne taip kaip filmavimo medžiagą. Sekmės visoms.
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2006 01 11, 10:07)
Tikrai nepagailėkite pastangų ir pinigų fotografui tai bene pats svarbiausias dalykas, nes nuotraukas žiūrėsite ir rodysite nuolat, ne taip kaip filmavimo medžiagą. Sekmės visoms.


Pritariu, kad fotografui nereikėtų gailėti ir taupyti. Geriau jau ko nors kito atsisakyti, pvz. limuzino ar ko nors panašaus smile.gif

Turiu realų pavyzdį, kai buvo taupoma šioje vietoje ir rezultatas labai nuvylė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2006 01 11, 11:15)
Pritariu, kad fotografui nereikėtų gailėti ir taupyti. Geriau jau ko nors kito atsisakyti, pvz. limuzino ar ko nors panašaus  smile.gif

Turiu realų pavyzdį, kai  buvo taupoma šioje vietoje ir rezultatas labai nuvylė  doh.gif

sitia nuomonei pritariu visom keturiom 4u.gif
Atsakyti
teks ir man turbut pritarti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vIKIs @ 2006 01 11, 11:15)
Pritariu, kad fotografui nereikėtų gailėti ir taupyti. Geriau jau ko nors kito atsisakyti, pvz. limuzino ar ko nors panašaus  smile.gif

Turiu realų pavyzdį, kai  buvo taupoma šioje vietoje ir rezultatas labai nuvylė  doh.gif


Tikiuosi ne apie savo vestuves kalbi, nes nuotraukos tai labai grazios, net fotografės tinklalapyje, mačiau, įdėtos tongue.gif
Atsakyti