Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

QUOTE(-Zoom- @ 2006 02 27, 11:33)
Geresni tai supratu tie, kuriuos šioje temoje ypač giria. Elementaru. Supermama - populiari užeigėlė. Ypač tarp moterų ir merginų. Joms vestuvių fotografas yra labai svarbus - jos čia pasiskaito ir kreipiasi pas labiausiai rekomenduojamus. O jų čia ne tiek jau ir daug tėra - užsirekomendavo gerai keli, juos nuolat samdo, rezultatais aišku džiaugiasi ir vėl rekomenduoja. Plius dar šiaip klientūra - ir populiarieji tiek aptarnauti nebeišgali. Tada pakelia kainas - ir dalis klientūros nubyra. Lieka kaip tik tiek, kiek apžioti galima - ir dar už labai gerą kainą. O naują vardą SM įsukt sudėtinga - čia stiprus nepasitikėjimas nežinomais vardais.



nu jo, visos kaip vistos, ane, viena paskelbe, likusios ir uzsisake lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės būsimos žmonos smile.gif

Turiu mažą klausimuką klaipėdietėm smile.gif

Gal matėte kurinors fotografo Valdo Patapo nuotraukas, gal žinot kaip dirba. Žinau, kad jis dirba jau senai, fotografuoja vestuves, turi savo fotoatelije prie Luxsoro.

Išanksto dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatuxx @ 2006 02 27, 14:49)
Sveikutės būsimos žmonos  smile.gif

Turiu mažą klausimuką klaipėdietėm  smile.gif

Gal matėte kurinors fotografo Valdo Patapo nuotraukas, gal žinot kaip dirba. Žinau, kad jis dirba jau senai, fotografuoja vestuves, turi savo fotoatelije prie Luxsoro.

Išanksto dėkui  4u.gif


nieko neteko girdeti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciūta @ 2006 02 25, 23:57)
Jei gerai pamenu, tai kazkurioj temoj as irgi apie ji rasiau g.gif Man super jo darytos nuotraukos rolleyes.gif Galite paziureti CIA ir pacios ivertinti mirksiukas.gif

hihihi.gif ir save radau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatuxx @ 2006 02 27, 14:49)
Sveikutės būsimos žmonos  smile.gif

Turiu mažą klausimuką klaipėdietėm  smile.gif

Gal matėte kurinors fotografo Valdo Patapo nuotraukas, gal žinot kaip dirba. Žinau, kad jis dirba jau senai, fotografuoja vestuves, turi savo fotoatelije prie Luxsoro.

Išanksto dėkui  4u.gif


Man teko matyti valdo potapo darbus, ir aisku galeciau cia girti ji.... , bet ka pasakysiu kas man patiko jo fotografijose..... O tai kad jis turi saiko...... geraja prasme. O ne taip kaip dievinamos klaipedos fotografes. Beje toj pacioj fotostudijoje yra toks Egidijus. Sesers fotkino veselia. Nesigailejom. Zodziu susidariau nuomone kuom garsesnis fotografo vardas tuo labiau jis kaprizingesnis. O vestuvese ir be fotografo kaprizu uztenka rupesciu.
Atsakyti
O gal butu imanoma sito fotografo kontaktus ax.gif ? O gal jau zinot ar jis laisvas ir kiek praso uz savo paslaugas? (Galit rasyt i AZ)
Atsakyti
QUOTE(Sigutte @ 2006 03 01, 11:23)
O gal butu imanoma sito fotografo kontaktus ax.gif ? O gal jau zinot ar jis laisvas ir kiek praso uz savo paslaugas? (Galit rasyt i AZ)


Nieko nezinau ar laisvi ar ne ir kiek ima nezinau pasiskambink pasiklausk, pavyzdius paziurek, man patiko, jums gal kiti reikalavimai. Kuo didesnis pasirinkimas tuo labiau gali pasirinkti. biggrin.gif
studijos prie Luksoros tel. 310946 jau siame forume maciau si telefona
chia visa ju kompanija
Valdas Patapas 8-60090393
Egidijus Vaišvilas 8-60007076
Arturas Kerpe 8-699-53097

Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 03 01, 09:53)
Man teko matyti valdo potapo darbus, ir aisku galeciau cia girti ji.... , bet ka pasakysiu kas man patiko jo fotografijose..... O tai kad jis turi saiko...... geraja prasme. O ne taip kaip dievinamos klaipedos fotografes. Beje toj pacioj fotostudijoje yra toks Egidijus. Sesers fotkino veselia. Nesigailejom. Zodziu susidariau nuomone kuom garsesnis fotografo vardas tuo labiau jis kaprizingesnis. O vestuvese ir be fotografo kaprizu uztenka rupesciu.



Taip taip esi teisi... Mačiau jo nuotraukytes, labai puikios, gražios.
Norėjom nuomonės iš šalies, tai gal tada jį ir užsisakysim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tumpine @ 2006 03 01, 11:40)
Nieko nezinau ar laisvi ar ne ir kiek ima nezinau pasiskambink pasiklausk, pavyzdius paziurek, man patiko, jums gal kiti reikalavimai. Kuo didesnis pasirinkimas tuo labiau gali pasirinkti.  biggrin.gif
studijos prie Luksoros tel. 310946 jau siame forume maciau si telefona
chia visa ju kompanija
Valdas Patapas 8-60090393
Egidijus Vaišvilas 8-60007076
Arturas Kerpe 8-699-53097



O sitie fotografai is kur? kazka praleidau truputuka blush2.gif
Atsakyti
Jei fotografo paslaugų kaina prasideda nuo 1100 litų.. tai čia jums normalu..?? Ar tik man vienai čia DAUG atrodo..??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2006 03 02, 13:57)
Jei fotografo paslaugų kaina prasideda nuo 1100 litų.. tai čia jums normalu..?? Ar tik man vienai čia DAUG atrodo..??? g.gif



man tai labai labai labai daug
Atsakyti
Na man irgi klaikiai daug.. sad.gif Bet kas bjauriausia.. kad fotografas nerealiai geras, ir dar kaip tyčia, tą dieną laisvas... cry.gif Nežinau net ką daryt.. sad.gif Fotkės jaučiu būtų garantuotai geros.. tik ta kaina tokia pagerinta... cry.gif
Atsakyti