Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sutrukinėję lūpų kampučiai
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Veido priežiūra
Pages: 1, 2
Nailea
sveikos 4u.gif perziurejau,lyg ir tokios temos neradau g.gif
Man jau 3 savaite itrukes vienos puses lupu kamputis net issiziot sunku doh.gif ,apie valgyma net nekalbu verysad.gif ,naudoju ir riebius kremus ir vazelinus nepadeda.Vaistininke rekomendavo "Boro plius" tepaliuka nuo issausejimo, bet nepadeda verysad.gif Bandziau ir Compeed pleistriukus nakciai,lyg ir padejo,bet diena vel tas pats,o su pleistriuku diena vaiksciot labai nepatogu unsure.gif
Gal kuriai nors is jusu yra taip buve? Kaip su tuo kovojate? 4u.gif
Joliee
QUOTE(Nailea @ 2009 02 11, 16:05)
Man jau 3 savaite itrukes vienos puses lupu kamputis net issiziot sunku doh.gif ,apie valgyma net nekalbu verysad.gif ,naudoju ir riebius kremus ir vazelinus nepadeda.Vaistininke rekomendavo "Boro plius" tepaliuka nuo issausejimo, bet nepadeda verysad.gif Bandziau ir Compeed pleistriukus nakciai,lyg ir padejo,bet diena vel tas pats,o su pleistriuku diena vaiksciot labai nepatogu unsure.gif
*

Tau gal kokių vitaminų trūksta? Man visai neblogai tokiu atveju padėdavo vitamino A aliejukas, vaistinėse seniau tai tikrai būdavo, dabar nežinau, turėtų tikrai nedaug kainuot, labai skanu ir ant duonos kelis lašiukus užlašinti, ir pasitepti. O naminės priemonės: neblogai alyvų aliejus, prieš savaitę buvo įtrūkę, pasitepiau (įtrindama) kelis kartus per dieną, dar vakare - o ryte viskas sugiję. Bet jei jau kelios savaitės... g.gif
Dusele
lupu kampuciai trukinet pradeda del vitaminu trukumo. Dazniausiai A, B ir gelezies preparato. Siulyciau susirupint pilnaverte mityba, o kol kas aisku tepti riebiais kremais, ypac ryte, kad ziojantis vel netruktu, o tiesiog "atmirktu".. ir einant i salti.
Nailea
sakot vitaminu g.gif nu B tai tikrai neturetu trukti 3 menesius magni geriau,bet va del A,E ir Gelezies gali buti g.gif
Dusele
QUOTE(Nailea @ 2009 02 11, 19:26)
sakot vitaminu g.gif nu B tai tikrai neturetu trukti 3 menesius magni geriau,bet va del A,E ir Gelezies gali buti g.gif
*

Jei gerei Mg+B(6), tai nereisia, kad netruksta B(12) mirksiukas.gif
Nailea
QUOTE(Dusele @ 2009 02 11, 20:33)
Jei gerei Mg+B(6), tai nereisia, kad netruksta B(12) mirksiukas.gif
*

taip,geriau B6,gali buti,kad truksta,na reikes pagert vitaminu dar 4u.gif aciu mirksiukas.gif
Nailea
na va nusipirkau vitaminu thera-m,o tepti kamputi nusipirkau paprasta nivea kremuka,pasaka thumbup.gif jau baigia uzgyti clap.gif, aciu mergaites uz patarimus aciuks.gif
Vitulka
pavyko, kad kremai padėjo smile.gif
man atsimenu niekas nepadėjo, bet paskui atradau priežastį, kodėl skilinėja. Pasirodo nuo pigių lūpų blizgesių doh.gif
stilla
Man labiausiai padeda skilinejant lupu kampuciams tai tepaliukas su vitaminais a ir d thumbup.gif
wiltė0101
Mane taijpat kamuoja si problema i metus kelis kartus...svarbiausias dalykas yra vidinis gydymas nuo to ir reijkia pradeti ir kaij problema apmazeja toliau tepti tepaliukaijs...svarbu nelaukti kol zaisdeles dides...svarbiauisi vitamina tam yra A IR E KOMPLEKSAS... smile.gif
Dusele
QUOTE(Nailea @ 2009 02 13, 19:12)
na va nusipirkau vitaminu thera-m,o tepti kamputi nusipirkau paprasta nivea kremuka,pasaka thumbup.gif jau baigia uzgyti clap.gif, aciu mergaites uz patarimus  aciuks.gif
*

o, kaip saunu drinks_cheers.gif
TG*
Man vienintelis dalykas kuris padėdavo tai toks tepaliukas/kremas iš vaistinės kaip mažutis mėginėlis tai vitaminai A+D thumbup.gif
Magnifique
O aš dažniausiai kai suskyla pasitepu tepaliuku nuo pūslelinės Acic ir man puikiai padeda thumbup.gif
Charle
QUOTE(Nailea @ 2009 02 11, 17:05)
*

kai man taip būna, aš tiesiog riebiu lupų balzamu patemu... suminštėja, kas buvo išsausėja ir viskas normaliai pasidaro smile.gif man tai padeda, nereikia nieko įmantresnio... rolleyes.gif
Errnyte
As taip pat turiu sia problema ir man siuo metu taip pat dvi savaites jau net gal trecia eina vaikstau su itrukusia lupa kamputyje i rvazelinu ir kremu ir nuo puslelines tepiau,tik va vitaminu jokiu nebandziau,manau reiks kokiu nors nusipirkti visam organizmui,nes pasaruoju metu ir prastai jauciuosi ir svaiate laiko sergu angina ir visokiais velniais,jau nusibodo pust nosy...tai manau vitaminu nusipirksiu i rziuresiu kaip seksis toliau smile.gif
o siaip kad aliejus padeda girdejau tik tokios taktikos neisemiau dar,nezinau kodel,kazkaip keistai skamba smile.gif
Voveruška
man dar vaistinėje pasiūlė tepalą, Bepanten. tai nusipirkau, lyg ir padeda 4u.gif
minute_
man taip pat jau koki menesi ir kampuciai iskile, ir lupos suskilineje...negaliu isbut netepus visokiais tepaliukas, traukia lupas labai...bet niekas nepadeda...ir vitaminus geriu, dar galvojau kad gal man gybelis, nes ryte buna apnasu aplink lupas, geriau fluconazolio, bet negereja... doh.gif gal kas buvo susidure su grybeliu?
ivakara
Nusipirkit A+D tepaliuka vaistinej, padeda!
buda
berods,kai skilineja lupos,yra vitamino b trukumas.
sita dar is vaikystes kazkur girdejau... unsure.gif
Nailea
QUOTE(Errnyte @ 2009 02 21, 03:37)
As taip pat turiu sia problema ir man siuo metu taip pat dvi savaites jau net gal trecia eina vaikstau su itrukusia lupa kamputyje i rvazelinu ir kremu ir nuo puslelines tepiau,tik va vitaminu jokiu nebandziau,manau reiks kokiu nors nusipirkti visam organizmui,nes pasaruoju metu ir prastai jauciuosi ir svaiate laiko sergu angina ir visokiais velniais,jau nusibodo pust nosy...tai manau vitaminu nusipirksiu i rziuresiu  kaip seksis toliau smile.gif
o siaip kad aliejus padeda girdejau tik tokios taktikos neisemiau dar,nezinau kodel,kazkaip keistai skamba smile.gif
*

man vaistininke siule aliejuka,bet as kadangi dirbu 3 pamainom tai man nelabai iseitu ji su savim nesiotis,o vakarais kartais pamirstu pasitept blush2.gif ,labai puikiai padejo paprastas nivea kremas mazytej tabletytej kur buna thumbup.gif ir vitaminus gert pradejau ax.gif
Martita
Na, nezinau, gal jau ir buvo mineta....
sutrukusius lupu kampucius gydo Klotrimazolio tepaliuku (jis priesgrybelinis), nes ilgai negyjantys lupu kampuciai butent rodo, kad juose yra isiveises grybelis, nes labai palanki terpe - silta, dregna, mikrobu sociai....
O trukinejimo riezastys gali buti ivairios - vitaminu trukumas, issausejimas ir ttt.

P.S
cia man viena mano kliente taip aiskino (ji gydytoja)
kolegija
Is mano patirties.... lupu kampuciai itruksta, kai yra C vitamino virsyta doze. As nuo vaikystes pastebejau, pvz. jei suvalgau daugiau Kivio ar citrinos man visada suskyla kampuciai. Gal kokius papildus vartoji kur yra ne mazai vitamino C g.gif
Dusele
Iš prigimties lūpų odos sluoksnis yra labai plonas, jautrus ir lengvai pažeidžiamas. Neprižiūrimos lūpos ima skeldėti, trūkinėti ir šerpetoti. lūpų sausėjimą gali sukelti vitaminų trūkumas, ypač vitaminų A ir E. Jų yra lūpų balzamuose, bet geriausia būtų gauti jų su maistu: valgykite daugiau morkų, pomidorų, pieno produktų, kiaušinių, jautienos ir kt. Paraudimus ir įtrūkimus aplink lūpas dažnai sukelia B grupės vitaminų trūkumas, kurių yra žuvyse, salotose. Trečia, dantų pasta, ypač turinti fluoro, taip pat gali būti lūpų sausėjimo priežastis. Tokiu atveju reikia kuo greičiau pakeisti pastą

Vitaminas B2! Jo trukumo priezastys: nuovargis, neveiklumas, gerklės skausmai, įtrūkę lūpų kampai, perštinčios akys
Elin
Sveikutės, pabandykit BANEOCIN (antibiotikų preparatas)- man padėjo, prieš tai kankinausi keletą savaičių ir ko tik neišbandžiau, siūliau draugei, kuri kentėjo ir išbandė viską - tikrai super thumbup.gif Jo kaina apie 23 Lt
Dusele
antibiotikais apskritai tokiu problemu spresti nepatarciau. Lupu kampuciai pagis, bet salutinis poveikis organizmui tikrai nereikalingas rolleyes.gif Nieko neiprasto, kad tiek rudens pradzioj tiek pavasario pradzioj vienu ar kitu budu pasireiskia vitaminu trukumas, todel ir plaukai paslenka, r nagai paluzineja, ir lupos paskeldeja.. Daugiu naturaliu priemoniu, vitaminu sustiprnti imuniteta ir isnyks problemos. 4u.gif
MAKIAZAS
QUOTE(buda @ 2009 02 22, 15:43)
berods,kai skilineja lupos,yra vitamino b trukumas.
sita dar is vaikystes kazkur girdejau... unsure.gif
*

Ir as sita zinau ax.gif as iskart B grupes vitaminus pavartoju ir dar labai gera balzama turiu Carmex, geriau nei zoviraksas, jei puslele lenda ir maloniai saldo kai visai sutrukineja lupos rolleyes.gif
Siulau isbandyti 4u.gif
Eveliina
QUOTE(MAKIAZAS @ 2009 03 15, 17:40)
Ir as sita zinau  ax.gif  as iskart B  grupes vitaminus pavartoju ir dar labai gera balzama turiu Carmex, geriau nei zoviraksas, jei puslele lenda ir maloniai saldo kai visai sutrukineja lupos  rolleyes.gif
Siulau isbandyti  4u.gif
*

tiesiog daugiau pavalgykit juodos rugines duonos, po keliu dienu praeis, bent jau man padeda 4u.gif
Tiffany
jei lupu kampai suskile ir tai trunka pakankamai ilgai, reiktu kreiptis i dermatologa, nes gali buti grybelis burnos greivinej ir neissipres problema be rimto gydymo rolleyes.gif
Maidenana
Paimi mieles, elementarias, po 2 litus pakelis, ir uztepate kampucius nakciai (labai nezymiai praskiesk vandeniu, kad labai tirsta kose gautusi). 1. vitamino B trukumas. 2. jei nepadeda mieles - pas dermatologa.
Tiffany
QUOTE(Maidenana @ 2009 03 18, 15:36)
Paimi mieles, elementarias, po 2 litus pakelis, ir uztepate kampucius nakciai (labai nezymiai praskiesk vandeniu, kad labai tirsta kose gautusi). 1. vitamino B trukumas. 2. jei nepadeda mieles - pas dermatologa.
*

LT parduodamos mieles netinkamos gydymui (nors parduoda vaistinese)
Maidenana
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 18, 14:59)
LT parduodamos mieles netinkamos gydymui (nors parduoda vaistinese)
*

NE gydymui, joprst. paprastas, is parduotuves, kepimui, turiu omeny! tai liaudiskas recepras.
Tiffany
QUOTE(Maidenana @ 2009 03 18, 17:33)
NE gydymui, joprst. paprastas, is parduotuves, kepimui, turiu omeny! tai liaudiskas recepras.
*

jei liaudiskai gydyt, tuomet netinkamos LT parduodamos mieles! biggrin.gif
kad ju yra - as zinau, bet cia netos tikrosios alaus mieles doh.gif
Rutic
Mane jau tie suskilineja lupu kampuciai nuzudyt baigia doh.gif doh.gif jau kokia savaite jie,negaliu nei prasiziot -siaubas verysad.gif .Nepadeda jokie vazelinai.O taip nesmagu kai suskilineja kampuciai buna doh.gif
Tiffany
QUOTE(Rutalt @ 2009 03 19, 18:50)
Mane jau tie suskilineja lupu kampuciai nuzudyt baigia doh.gif  doh.gif  jau kokia savaite jie,negaliu nei prasiziot -siaubas verysad.gif .Nepadeda jokie vazelinai.O taip nesmagu kai suskilineja kampuciai buna doh.gif
*

eik pas dermatologa
Rutic
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 19, 19:50)
eik pas dermatologa
*

reikes,kaiptik eisiu del spuogu ir paklausiu kas man cia darosi doh.gif seip i metus visada po viena karta buna ir visada ziema g.gif
Skine
QUOTE(Rutalt @ 2009 03 19, 21:03)
reikes,kaiptik eisiu del spuogu ir paklausiu kas man cia darosi doh.gif  seip i metus visada po viena karta buna ir visada ziema g.gif
*

As tai pirkdavau A+E vitaminus tepamus is vaistines, pakeliais parduodami vazelino pavidalu smile.gif
Rutic
QUOTE(Skine @ 2009 03 21, 01:41)
As tai pirkdavau A+E vitaminus tepamus is vaistines, pakeliais parduodami vazelino pavidalu smile.gif
*

kokia kaina?O taip atejus ir sakyt?AD tepamu vitaminu? biggrin.gif
Olaiva
QUOTE(Nailea @ 2009 02 11, 19:26)
*

man dermatologe sake,kad kai trukineja lupu kampai,butent tik B2 vitamino truksta.tik kur jo vieno gauti g.gif
man jau keli metai karts nuo karto itruksta lupu kampai.ir ilgai gydausi...uztenka suvalgyt koki kivi ar citrusini vaisiu ir ta pacia diena viskas atsinaujina...tepu saltalankiu aliejumi.B vitaminu komplekso gerti negaliu,nes siaubingai beria.
siandien vienoj vaistinej sake,kad turejo B2 vitamino,tik siuo metu nera.reiks vel kada uzklausti
Dusele
tai jei zinai, kad tau nuo citrusiniu - tai tiesiog nevalgyk ju ax.gif . As pvz kiviu negaliu valgyt, nes man is karto jausmas, kad liezuvis kaip supjaustytas - irgi tipo alergizuoja.. zinau - tai ir nelieciu.. abejinga kiviams mirksiukas.gif Panasus atvejis su ananasais.

O jei del gydymo, tai paprsatas vitE kapsules tas minkstas nusipirk - pradurk ir tuo aliejuku vis patepk kampucius, storai, kol isigers.

O del B vit trukumo, tai paprasciausia nusipirkt 5 ampules ir susileist profilaktiskai - daug greiciau ir paprasciau, nei kelis menesius tabletes ryti.. mirksiukas.gif
Chanell
Pamaciau zodi susileist ir galva apsvaigo doh.gif blush2.gif wub.gif

Isigyjau Carmex'a. Man tiko, ten su vit B,
Manija69
Chanell Paskelbta Šiandien, 11:55
  Pamaciau zodi susileist ir galva apsvaigo 

Isigyjau Carmex'a. Man tiko, ten su vit B,

Aš šiuo metu geriu B vitaminus,bet kamučiai lūpų vistiek sutrūko,buvo vienas,užgijo,dabar truputį kitas doh.gif Greičiausiai,kad kažko trūksta g.gif
Carmex man tai nepatiko,kad ten parafinas,kažkaip nepanašu,kad gydomas būtų schmoll.gif
Chanell
Koks parafinas? doh.gif ka as cia naudoju? blink.gif blush2.gif
Manija69
Chanell Paskelbta Šiandien, 12:24
  Koks parafinas?  ka as cia naudoju? 

Šiaip apie jį rašo kaip apie gydomą,bet kažkodėl vaikams iki 3 metų negalima naudoti,aš jau neturiu jo,bet atsimenu kaip paskaičiau sudėtį yai man noras dingo juo teptis.Na,nežinau,bet paskaityk ant savo,kas per sudėtis.... ax.gif
Papildyta:
Rašo taip: beeswax, cetyl esters, flavor, fragrance, lanolin, paraffin, petrolatum, salicylic acid and theobroma cacao(cocoa) seed butter.
Bet aš pamenu,kad ant pakuotės,tai paraffin ir petrolatum ėjo pirmu numeriu doh.gif Nebent klystu,bet tikrai atsimenu kad taip....
Olaiva
QUOTE(Dusele @ 2009 03 29, 02:51)
tai jei zinai, kad tau nuo citrusiniu - tai tiesiog nevalgyk ju ax.gif . As pvz kiviu negaliu valgyt, nes man is karto jausmas, kad liezuvis kaip supjaustytas - irgi tipo alergizuoja.. zinau - tai ir nelieciu.. abejinga kiviams mirksiukas.gif Panasus atvejis su ananasais.

O jei del gydymo, tai paprsatas vitE kapsules tas minkstas nusipirk - pradurk ir tuo aliejuku vis patepk kampucius, storai, kol isigers.

O del B vit trukumo, tai paprasciausia nusipirkt 5 ampules ir susileist profilaktiskai - daug greiciau ir paprasciau, nei kelis menesius tabletes ryti.. mirksiukas.gif
*

daug ko reiktu atsakyti tada.visko,kas rugstu,visu sulciu...na kai nebemaitinsiu mazes,reiks pagerti kad ir ta komplexa B vitaminu
Dusele
QUOTE(Olaiva @ 2009 03 29, 13:36)
daug ko reiktu atsakyti tada.visko,kas rugstu,visu sulciu...na kai nebemaitinsiu mazes,reiks pagerti kad ir ta komplexa B vitaminu
*

taip, deja, toks gyvenimas mirksiukas.gif . va as turejau padidinta rugstinguma visa jaunyste, grauze iki negalejimo, tol, kol nesusiemiau ir neatsirinkau KAS man is tiesu duoda ta rugsciu susidaryma. Atsisakiau - visos problemos dingo. Kito kovos budo nera, taigi tenka rinktis. kaip ir daug ka siam gyvenime mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Chanell @ 2009 03 29, 10:55)
Pamaciau zodi susileist ir galva apsvaigo doh.gif  blush2.gif  wub.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif dar neseniai ir man tokia reakcija budavo - dabar be problemu pati sau baksnoju. Kai kitas duria - neeeeee, pati - nulis emociju mirksiukas.gif
Tuberosa
Jei trūkinėja lūpų kampučiai, tiksliai trūksta konkrečiai vit. B 12, o geriamas jis,beje, sunkiai įsisavinamas, taigi kaip ir reikėtų pirkti ampules ir leistis.Bet manau, kad iš esmės padėtų geriami apskritai B grupės vitaminai, ir man dar įtarimas, kad jei tokia problema, trūksta ne tik B, bet ir geležies ir šiaip pavasarinis vitaminų trūkumas,taigi patarčiau gerti B ir kitokius vitaminus, ir valgyti pavasarines salotas ir kitokį gėrį tongue.gif
chemistry
As anksciau turejau ta beda, tai atradau lietuviska tepaliuka "evija". Jis toks smarvukas biski, patepdavau ir uzgijo man thumbup.gif
Vilmuutee
As tai tepu su "atidzia prieziura" labai fainas tepalelis,tinka visoms suskeldijusioms vietoms smile.gif
kalissta
Lygiai taip pat kaip ir su lupu serpetojimu - naudoju vokiska medetku tepala. Nieko nera geriau smile.gif
ilneka
PREKEIVIAI, KURIE PREKIAUJA RUSIŠKAIS VAISTAIS, PARVEŽA LEIDŽIAMŲ B GRUPĖS VITAMINŲ. MAMAI MANO LABAI DIDELĖ PROBLEMA BUVO SU LŪPŲ KAMPUČIAIS, TAI PARVEŽĖ B 2 AR 12 (GERAI NEATSIMENU) APIE 12 LT. 10 AMPL., TAI PROBLEMA IŠKART IŠNYKO IR NEBESIKARTOJA.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.