Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai: užuolaidos, romanetės ir kt. - 6

Papildyta:
Tuomet jums gausis keletas atskiru uzuolaidu smile.gif
Butu viskas gerai, jeigu kaip nors profili virsuje pritvirtintumete, kuris uzfiksuotu uzuolaidos ploti ir slankiotu visi kabliukai kartu.
[/quote]

Bet širmos irgi yra atskiros užuolaidos? g.gif
Reiks kur nors "gyvai" apžiūrėti ax.gif

O kabliukų slankiojimą kartu įsivaizduoju taip - trauki užuolaidą/širmą su pagaliuku, ir slenka kabliukai kartu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuliuxaz: 03 kovo 2009 - 13:45
QUOTE(Avocetė @ 2009 03 03, 15:22)
MANO ŠIRMOS KAINAVO APIE 1200

o koks lango aukstis ir plotis? 4u.gif

QUOTE(swimmer @ 2009 03 03, 15:35)
Na ar uzteks 1000 lt priklauso nuo medziagos. Pats mechanizmas manau apie 300-400 Lt kainuotu, o toliau jau medziagos kaina. Jeigu darysite iki lubu reikes zymiai daugiau medziagos. Paziurekite, jeigu virs balkono duru yra apie 3 cm tarpelis - tuomet galima kabinti i nisa.  Susitaupys medziagos smile.gif

o kur tu begeliu yra pirkti? 4u.gif
gal uztektu tik pasisiuti kur nors tas medzias ir paciai paskui uzsideti, o vyras begelius uzdetu g.gif gal dar pigiau iseitu? o kas i apacia sirmos siuvasi? kazkas specialaus? g.gif
virs balkono duru neiseina vistiek niekaip, vos 3 cm yra.. be to, nuemus karniza, links angos, kurias kaip nors uzdazysim, bet nebus grazu, o sirmos iki lubu pasleptu tas skyles g.gif
Atsakyti
Langas apie 3 su biškeliu, o karnyzas 3,7. Tai širma gavosi 3,7, aukštis 2,8
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 03 03, 16:11)
Langas apie 3 su biškeliu, o karnyzas 3,7. Tai širma gavosi 3,7, aukštis 2,8

mano karnizas dabar 280 pakabintas, tai ir sirmom begelius tokio ilgio reiketu. tai maziau nei pas jus g.gif o aukstis iki lubu 270. o kur daretes? kaune gal? smile.gif
Papildyta:
o cia sirmos derintos su uzuolaida. kaip idomiai ir graziai smile.gif
http://www.dekorosa....s/P2090065.html

o sirmos is bet kokios medizagos iseina? kazkaip isivaizdavau, jog ji kieta turi but, o cia matau labai net plonyte g.gif
Atsakyti
user posted image

Ne, klaipėdoj

aš dariau per visą sieną tai man gavos ilgesnis karnyzas
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 03 03, 16:25)
user posted image

Ne, klaipėdoj

aš dariau per visą sieną tai man gavos ilgesnis karnyzas

vau, labai labai grazios 4u.gif bigsmile.gif
cia jos penkios kaip suprantu?
Atsakyti
AHA 5 ŠIRMOS 4u.gif
Atsakyti
situacija - langas 250 aukscio ir 150 plocio, esantis 32 cm nisoj, atsidarantis ir i sona ir atsiverciantis is virsaus, su orlaide virsuj.
nisoj dar yra radiatorius.
turiu man patinkancios medziagos gabala - noriu kazkaip padaryt uzdengima langui, bet romanete siut negabi blush2.gif o uzuolaidos ant paprasto karnizo nenoriu, nes uzsidengs visa lango nisa su radiatorium. ar yra karniizuku, kuri butu imanoma prie lango besivarstancio virsuj pritvirtinti? blush2.gif 4u.gif g.gif
Atsakyti
Gal kas zinot,kur sirmos be salonu dar siuvamos? Pati siuvimo sugebejimu visiskai neturiu,bet norisi pigesnio varianto nei siulo salonai.
Atsakyti
o kokiam cia mieste veiksmas butu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliuxaz @ 2009 03 03, 14:31)
Skaitau dabar temą ir mąstau - o kodėl patiems gaminantis širmas negalima daryti taip, kaip kabinamos užuolaidos su bėgeliais: dvieju/triju takelių karnizas, ant norimo pločio dieninės/naktinės užuolaidos siuvama juostele, skirta kabliukams įverti, o į užuolaidos apačią įveriamas svoris ir viskas.
Ar taip įmanoma?

tai kad širmos būtent taip ir kabinamos, kaip jūs pasakojat mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2009 03 03, 18:44)
tai kad širmos būtent taip ir kabinamos, kaip jūs pasakojat mirksiukas.gif

kiek suprantu, cia i lubini karniza norit padaryti. apacioj tai viskas gerai su svoriu istiesinsit. o i virsu, ten kur juostele siusit, reikia strypely iverti, kad istempti sirma. ir traukysis jos atskiromis dalimis. kiekviena dalis atskirai. o su sirminiu mechanizmu jos traukiasi pakopomis. pirmoji iki antros uzsikeicia, po pirma ir antra kartu iki trecios ir t.t. iki paskutines dalies. 4u.gif
Atsakyti