Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai: užuolaidos, romanetės ir kt. - 6

Mano anyta siaudiny roleta turi,jis neplevesuoja,nes apacioje metalinis dratas ar vamzdelis,kaip cia graziau pasakyti,ytaisytas,labai geras dalykas,ir nuo vejuko ir nuo saules saugo.ir nuo kaimynu zvilgsniu ax.gif
Atsakyti
Elitara,tai kliento baldai,as tik uzuolaidas siuvau mirksiukas.gif
Papildyta:
Laurutei,yra toks tentinis audinys,toks panasus,kaip cerata(nezinau ,kaip teisingai isiksti) ,tik labai storas,prie jo net galima prisiuti sniurelius(ima siuvimo masina)kazkada siuvau klientui,tiksliai nezinau ,bet man atrodo jo yra senukuose,nes klientas pats pirkosi. 4u.gif
Atsakyti
To Rackiene, lempa paprastute balto stiklo berods is senuku ar ermitazo 90lt. blush2.gif Draugai turi panasia plasmasine uz beveik 900Lt doh.gif
Atsakyti
Atnala, labai gražu 4u.gif 4u.gif

QUOTE(mirattes @ 2009 06 15, 06:51)
To Rackiene, lempa paprastute balto stiklo berods is senuku ar ermitazo 90lt.  blush2.gif  Draugai turi panasia plasmasine uz beveik 900Lt  doh.gif

Joooo čia dar vienas pvz. kaip reikia ieškot daiktų ir kaip gali skirtis kaina doh.gif Aš tą juodą šviestuvą kur buvau įmetus nukoviaui už 70lt. , o lygiai toks pat Alandeko kainuoja300lt doh.gif Dar nukoviau padevetuose naujus lempų gaubtus po 6lt. biggrin.gif Kai tokie visi sviestuvai po 200lt. turbut kainuoja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plato: 15 birželio 2009 - 10:51
Žane, neseniai daug visokių lino medžiagų užuolaidoms mačiau parduotuvėje "Linas" (stuokos gucevičiaus g. Vilniuje), bet nežinau, ar jūs iš vilniaus 4u.gif Man gražūs audiniai patiko, mama į sodybą nusipirko. Ir kaina labai prieinama biggrin.gif
Atsakyti
Vat gaubteliu leputems ir as ieskau per padevetu rubu parduotuves, nes yra graziu a la senoviniu sviestuvu, bet beveik visi be gaubteliu, taip ir kaba miegamajame lempute ant laido... sad.gif
Atsakyti
sveikos, mamos ir ne tik smile.gif

pas mane tokia sitaucija: virtuve sujungta su svetaine, ko pasekoje viename kambaryje pora langu. Planuoju viena dengti medinemis zaliuzemis, o kita noreciau uzuoladomis ant ziedu. Kaip manot, tai suderinama? Tiesiog gal kuro nors jau isbandete?

Dekui uz mintis 4u.gif
Atsakyti
Sveiki visi,

Daug ką pasidarau pati, bet vat karnyzo pakabinimui, supratau, teks prašytis pagalbos, nes kitaip, jaučiu, dar keli metai jo nebus. blush2.gif Gal kas galėtų rekomentuoti meistrą, kuris pakabintų? Medžiagų dar nesu pirkusi, tik antgalius turiu. ax.gif Dėl paties karnyzo ir visų reikiamų detalių tada tikriausiai su meistru konsultuočiausi. Iš anksto dėkui. 4u.gif
Atsakyti
Reik jūsų pagalbos
noriu taip pasidaryti dienines užuolaidas, tik nežinau, kaip. Reik kažkokių kabliukų ar ko? kur juos pirkt? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 15 birželio 2009 - 17:02
QUOTE(Tina Les @ 2009 06 15, 13:57)
Žane, neseniai daug visokių lino medžiagų užuolaidoms mačiau parduotuvėje "Linas" (stuokos gucevičiaus g. Vilniuje), bet nežinau, ar jūs iš vilniaus  4u.gif  Man gražūs audiniai patiko, mama į sodybą nusipirko. Ir kaina labai prieinama  biggrin.gif

dėkui, Vilniuje aš, užsuksiu būtinai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 14, 17:32)
o galima tik dienines pakabinti taip ant žiedų? na, pvz lino? tik turbūt nedaryčiau, kad ant grindų kristų, tik vos liestųsi...
gal kur matėt lino audinių užuolaidinių neblogų? dauguma veža, bet jie venspalviai, ir dar veža iš užienio. kažkaip keista man būtų liną pirkt pas užsieniečius, kai jo lietuvoje tiek daug gamina...

Cia adresai kur isikure Lino namai. http://www.info.lt/i...a...&id=2191984

drauge is ten priko ir jai net pasiuvo uzuolaidas su ziedais. labai graziai atrodo thumbup.gif
Papildyta:
Kokias idomias uzuolaidas radau. Pasidalinu. Kaip suprantu tn visa nusagstyta magentukais ir suformuoji kaip tau pri dusios uzuolaidas
http://www.draperija...avimo/juostel/s
Atsakyti
QUOTE(mirattes @ 2009 06 15, 14:17)
Vat gaubteliu leputems ir as ieskau per padevetu rubu parduotuves, nes yra graziu a la senoviniu sviestuvu, bet beveik visi be gaubteliu, taip ir kaba miegamajame lempute ant laido... sad.gif

Tiesiog reikia vis prasukt pro tokias vietas 4u.gif Pas mus jau pusmetis geras kyšo tie laidai,man jie nemaišo, nes dar daug reiki apadaryt , tai tie laidai tik gėlelės doh.gif o šituos visai netyčia radau, įmesiu jei nepamiršiu foto 4u.gif

QUOTE(Vitulka @ 2009 06 15, 16:53)
Reik jūsų pagalbos
noriu taip pasidaryti dienines užuolaidas, tik nežinau, kaip. Reik kažkokių kabliukų ar ko? kur juos pirkt?  4u.gif


VA kaip tik šiandien girdėjau apie tokį būdą užuolaidos, sakė yra toki akaip segė, ir su grandinėle su magnetu , prisitrauki kiek nori, kažkaip man taip panašiai aiškino 4u.gif
QUOTE(rimulia12 @ 2009 06 15, 22:15)
Kokias idomias uzuolaidas radau. Pasidalinu. Kaip suprantu tn visa nusagstyta magentukais ir suformuoji kaip tau pri dusios uzuolaidas
http://www.draperija...avimo/juostel/s

Nu geras, kaip tik apie magnetą kažkokį šiandien pasakojo, aišku čia visai kitas principas, bet man patiko thumbup.gif
Atsakyti