Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai: užuolaidos, romanetės ir kt. - 6

QUOTE(lapute33 @ 2009 02 21, 09:48)
Pasirodysiu ir as savo miegamojo uzuolaidas  4u.gif


naktines uzuolaidos ziuriu paderintos prie nisu, kurias maciau kitoje temoje thumbup.gif
Atsakyti
mes tai roletus naudojam kaip naktines užuolaidas, turim dar širmų mechanizmą įsimontavę. Tik pačių širmų nėra blush2.gif

Vieną kartą pamačiau šilkinius roletus, tai jie man dabar akyse stovi... bigsmile.gif nenoriu jokių kitų širmų, tik šilko tapybos. pagalvojau, kad geriau pataupyti ir turėti neapsakomą grožį. wub.gif Anyta tapo ant šilko, tai gal kada mums padarys ir širmas... 4u.gif Reikia duoti užsakymą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2009 02 21, 15:46)
naktines uzuolaidos ziuriu paderintos prie nisu, kurias maciau kitoje temoje  thumbup.gif


Suseket biggrin.gif Aha buvo derinta prie baldu, o nisos tos pacios spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2009 02 21, 14:46)
naktines uzuolaidos ziuriu paderintos prie nisu, kurias maciau kitoje temoje  thumbup.gif

ale ir pastabumas !!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2009 02 21, 10:48)
Pasirodysiu ir as savo miegamojo uzuolaidas  4u.gif
user posted image


thumbup.gif Jauku ir gražu. O gal galima nuorodėle temos kur tos nišos...norėtusi pažiūrinėt. blush2.gif

Atsakyti
Sveikutes, gal pasidalintu patirtim tos, kurios turi sirmas? Siaip norejau uzuolaidu ir apie sirmas visai negalvojau, bet pamaciau labai faina medziaga, kuri tiktu sirmoms (uzuolaidoms tai ne) ir dabar galvoju - gal daryt sirmas o ne uzuolaidas cool.gif Ar esat patenkintos, kurios jas turit? Kokio plocio viena dalis? Begeliai tvirtinasi prie lubu? Kaip jos valdomos? blush2.gif Nieko apie jas nezinau, nes visai negalvojau darytis biggrin.gif

Aciu! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas gali pasiulyti kokią gerą langų aprengėją Mažeikiuose? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

Noriu svetainėje tokio užuolaidų varianto, kaip pas lapute33, bet reikia jūsų patarimo blush2.gif : kokias tarpais dedami žiedai. Ir dar, noriu pati juos sudėti, tai toks durnas klausimas - ar galiu pasitreniruoti ant senos užuolaidos ir po to nuėmus dėti jau ant naujos (t.y ar jie ardomi ) blush2.gif g.gif . Žinoma, galiu pasiklausti parduotuvėje, bet kažkaip nepasitikiu, man SM patikimesnis šaltinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2009 02 24, 10:32)
ar galiu pasitreniruoti ant senos užuolaidos ir po to nuėmus dėti jau ant naujos (t.y ar jie ardomi )    blush2.gif 

gali 4u.gif išsiardo 4u.gif

o čia mūsų miegamo užuolaida doh.gif vargo vakarienė doh.gif ten kambariukas mažiukas, langai į gatvę doh.gif apatinis aukštas... normaliom užuolaidom vietos nėr, nes iki pusės lango lova eis doh.gif o jaukumo norisi... buvau sugalvojus dėt naktinę romanetę ir dieninnę užuolaidėlę dekoratyvinę, bet neradau šviesios medžiagos romanetei.. visokios violetinės ir riužavos labai tiko, bet nesinorėjo tokio didelio blyno, nes tas langas trečdalis visų sienų lotuliukas.gif žodžiu vienu monemtu sakiau užsidėsiu roletus kurių nekenčiu ir bus rami galva... ale va mijoloj radom tokį varinatą bigsmile.gif ir pasidarėm austijetes....kelios dienos praėjo kol aš jas prisijaukinau, bet dabar visai patinka biggrin.gif o audinys dvigubas.. dieninis... naktį iš llauko matosi tik siluetai bigsmile.gif

į palubių nidadielkas nežiūrėkit lotuliukas.gif ateis ir jiem galas kažkada doh.gif

user posted image

suraukimo būčiau mažiau darius bet norėjosi kad bent iki kaklo būtų tankiau.. kad nesimatytų nieko blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 02 24, 11:53)
gali  4u.gif  išsiardo  4u.gif

o čia mūsų miegamo užuolaida  doh.gif  vargo vakarienė  doh.gif  ten kambariukas mažiukas, langai į gatvę  doh.gif  apatinis aukštas... normaliom užuolaidom vietos nėr, nes iki pusės lango lova eis  doh.gif  o jaukumo norisi... buvau sugalvojus dėt naktinę romanetę ir dieninnę užuolaidėlę dekoratyvinę, bet neradau šviesios medžiagos romanetei.. visokios violetinės ir riužavos labai tiko, bet nesinorėjo tokio didelio blyno, nes tas langas trečdalis visų sienų  lotuliukas.gif  žodžiu vienu monemtu sakiau užsidėsiu roletus kurių nekenčiu ir bus rami galva... ale va mijoloj radom tokį varinatą  bigsmile.gif  ir pasidarėm austijetes....kelios dienos praėjo kol aš jas prisijaukinau, bet dabar visai patinka  biggrin.gif  o audinys dvigubas.. dieninis... naktį iš llauko matosi tik siluetai  bigsmile.gif

į palubių nidadielkas nežiūrėkit  lotuliukas.gif  ateis ir jiem galas kažkada  doh.gif




Man tai labai gražu wub.gif O pati siuvai? Ech, kaip norėčiau mokėt siūti, kiek pinigėlių sutaupyčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2009 02 24, 12:32)
Sveikos merginos  4u.gif

Noriu svetainėje tokio užuolaidų varianto, kaip pas lapute33, bet reikia jūsų patarimo  blush2.gif :  kokias tarpais dedami žiedai. Ir dar, noriu pati juos sudėti, tai toks durnas klausimas - ar galiu pasitreniruoti ant senos užuolaidos ir po to nuėmus dėti jau ant naujos (t.y ar jie ardomi )    blush2.gif  g.gif . Žinoma, galiu pasiklausti parduotuvėje, bet kažkaip nepasitikiu, man SM patikimesnis šaltinis  thumbup.gif


Ziedai dedami kas 14-17cm, pagal ploti, reikia audini isdalinti.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 02 24, 10:53)
gali  4u.gif  išsiardo  4u.gif

o čia mūsų miegamo užuolaida  doh.gif  vargo vakarienė  doh.gif


man irgi laaaaabai grazu ir romantiskai jauku. thumbup.gif wub.gif wub.gif Pati buvau panasias pasidariusi, aisku raukimas daugiau apacioje buvo, nemokejau dar gerai (ir dabar nemoku lotuliukas.gif ) Tiek kad nelabai jau praktiska- pvz pas mane ant tu klosciu dulkiu nemazai susirinkdavo. ax.gif Bet siap- tikrai labai grazus jusu langas. thumbup.gif
Atsakyti