Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai: užuolaidos, romanetės ir kt. - 6

Man labai pagelbsti "skudurynų" prekės: prisiperku 50 ar daugiau metų senumo vienspalvių scenos uždangų ir ... imuosi kūrybos. Ne todėl, kad pinigų neturiu. Tiesiog dabar tokių mielų medžiagų nelabai kas ir audžia. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daina76 @ 2009 07 27, 14:27)
Man labai pagelbsti "skudurynų" prekės: prisiperku 50 ar daugiau metų senumo vienspalvių scenos uždangų ir ... imuosi kūrybos. Ne todėl, kad pinigų neturiu. Tiesiog dabar tokių mielų medžiagų nelabai kas ir audžia.  unsure.gif


manau atrodo super,o jei ir baldai atitinkamo statuso wub.gif .Suku galva ir as,prie antikvariniu baldu juk nebet kokios uzuolaidos tiks g.gif ,ysivaizduoju ilgas,sunkias,butinai galas uzuolaidos susiranges ant zemes wub.gif grazu.
Atsakyti
Aš savo "karališkas skudurynų" užuolaidas derinu tik prie senovinių baldų (nematau prasmės kas 5-10 metų plokštinius, chemijos pripompuotus baldus, keisti vis tokiais pat kitais). Užuolaidų liekanas panaudoju minkštiems baldams apvilkti. Ir spalvos nesipjauna, ir nelabai kas supras, kada tas baldas apvilktas. O apmušti senoviniu aksomu kėdes, fotelius visai nesunku, jeigu yra senesni apdangalai.
Joks meistras nereikalingas. Vietoj jo naudoju tokį šautuvėlį.

Beje, prieš 2-3 metus tokias scenų "paklodes" pirkau po 10-20 litų. Dabar jau pabrango dvigubai, trigubai. Tiesa, ir ta triguba kaina nelabai galima rasti... Nereklamuosiu jokio konkretaus "skuduryno", nes perku be jokios sistemos, dažniausiai bažnytkaimiuose. Važiuoji per miestelio centrą, pamatai turgelyje triūsiančias 2-3 vargo moterėles ir sustoji. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daina76: 27 liepos 2009 - 17:13
QUOTE(GreenLady @ 2009 07 23, 22:11)
Ir kodel gi sita auksaranke ne Vilniuje gyvena m?  drinks_cheers.gif


As visai neseniai siuvausi romanetes (miegamajam) pas Teo ir esu tikrai laaaabai patenkinta ir be galo jai dekinga!!!!! aciuks.gif Ji pati atvyko pas mus i namus, parode ivairiu jos siutu gaminiu pavyzdziu, kruopsciai parinko mums tinkamiausias medziagas ir spalvas, ir galiausiai labai preciziskai pasiuvo thumbup.gif . Abejoju, ar salone galetu buti geriau thumbup.gif
Tad tikrai rekomenduoju kreiptis i ja! Ji savo srities zinove!
Atsakyti
Fantazia, foto įdėkit 4u.gif
Atsakyti
Jūs gal nelabai mane supratote - tikrai neužsiimu baldų apvilkimu ar užuolaidų siuvimu lotuliukas.gif Dar ir dabar dviejuose mano foteliuose styro alkanos spyruoklės.

Nesikreipkite. Vos randu laiko savo kampus apsitvarkyti. Mėginkite pačios - juk tas pirmasis kartas šioje srityje nėra jau toks rizikingas.

Atsakyti
Musu romanetes ax.gif

user posted image
Atsakyti
o, taip įdomiai sukomponuota, veidrodiniu principu.
man gražus tas raštas, kur persišviečia šiek tiek smile.gif
Atsakyti
fantazia, labai grazios romanetes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 07 27, 21:38)
Musu romanetes  ax.gif

user posted image

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantazia @ 2009 07 27, 19:24)
As visai neseniai siuvausi romanetes (miegamajam) pas Teo ir esu tikrai laaaabai patenkinta ir be galo jai dekinga!!!!! aciuks.gif Ji pati atvyko pas mus i namus, parode ivairiu jos siutu gaminiu pavyzdziu, kruopsciai parinko mums tinkamiausias medziagas ir spalvas, ir galiausiai labai preciziskai pasiuvo thumbup.gif . Abejoju, ar salone galetu buti geriau  thumbup.gif
Tad tikrai rekomenduoju kreiptis i ja! Ji savo srities zinove!


Laaaabai aciu uz ivertinima aciuks.gif aciuks.gif Kaip smagu, kad jums patinka.
Atsakyti
Tikrai, labai sauniai sumastyta bigsmile.gif Kai ateis langu puosimo eile, pasiskolinsiu ideja kombinuoti skaidresne ir vientisa medziagas smile.gif Super! O as ir masciau, kaip daryti, kad vakare is gatves spoksantys negaletu stebeti veiksmo kambaryje, o ryte, dar neiskelus kojos is lovos, patektu saules spinduliuku smile.gif
Atsakyti