Įkraunama...
Įkraunama...

Ar Lietuvoje "uždeda" holivudinę šypseną?

Nežinau, kaip paaiškinti, tačiau per TV3, o ir per kitas TV dabar rodomuose grožio atnaujinimo ar pan. šou rodo, kaip taisomi ir gražinami dantys. Ir gana dažnai rodo, kad dantys nėra nei grežiami, nei traukiami, o ant jų viršaus tarsi priklijuojamas sluoknis ar danties apvalkalas ir taip suformuojama graži šypsena.

Ar tai daroma Lietuvoje? Jei taip, tai kur?

Mano priekiniai dantys yra labai iškrypę, dėl to nuolat kompleksuoju. Tačiau kiek klausiau gydytojų, tai sako, kol nelabai nervuoja, nejudink, nes norint atlikti taip vadinamą estetinį plombvavimą, vis tiek teks gręžti dantis. O jei dantis smarkiai pasislinęs į vidų, tai čia niekas nepadės.
Tačiau per TV mačiau, kad labai gražiai sutvarko, tiesiog uždėję-priklijavę kitą sluoksnį.
Atsakyti
Holivudinės šypsenos be gręžimo mano žiniomis nepasidarysi, bet be protezavimo gailma. Dabar kaip tik tą išbandau savo kailiu. manau, kad iki naujų metų tokią turėsiu. smile.gif
O jeigu tavo dantys tik kreivi, bet balti ir gražios formos, manau, kad tam yra visokios kitokios priemonės, kaip kabės ar kažkas panšaus. Su tuo nesu susidūrusi, kadangi mano dantų forma gera, tik patys negražūs.
Atsakyti
Na, nežinau, mano dantys keli kreivi ir porą priekinių negražių, tai yra truputį pagedę. Buvo užplombuota gerai prieš kokius 3,5-4metus, bet va, po gimdymo, plombos pakeitė spalvą, tai dabar negražu.

kiek girdėjau, kabes tai labai ilgai reikia nešioti, kelis metus, o man tai nepriimtina.
Kozete, o kokiu būdu tu tvarkaisi dantis?

Paskaitinėjau dar šiame skyrelyje, lyg tas būdas būtų panašus į porceliano laminates. Bet dar negirdėjau, kad Kaune tokias darytų. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Janike: 08 rugpjūčio 2005 - 10:05
Pas mane vienas priekinis bus protezuotas. Į kitą priekinį bus dedamas kažkoks strypelis (kaip implantas, sutvirtinimas), ant kurio jis laikytusi (kiti man gydytojai sakė, kad reikia protezuoti, o šita gydytoja išsaugojo mano dantį). O visi kiti bus tvarkomi, taip, kad palikti kiek įmanoma daugiau mano, natūralaus danties ir po to plombuojami, taip, kad nieko nesimatytų.
Atsakyti
Tai ką matėte per televiziją ir yra laminatai. Bet jie toli gražu nėra uždedami be gręžimo. Tiesiog to proceso neparodo biggrin.gif . Yra nupreaparuojamas priekinis danties paviršius ir tada galima gaminti ir klijuoti laminatus.
Atsakyti
Įdomu, kiek tie laminatai laiko? Ir ar tinka kreiviems priekiniam dantims?

Pas mane tokia situacija, kad porą priekinių yra labai kreivi ir dar porą (žodžiu po 1,2 viršutinius dantis iš abiejų pusių) priekinių sugedusių. dJeiplombuoti, bet va, po kelerių metų pakeitė splavą. Galvoju, kai baigsiu maitinti, norėčiau susitvarkyti.

Žinau, kad gerb. gydytoja nerašo kainų, bet gal bent apytiksliai galima susžinoti, pvz. nuo.iki, arba maximalią kainą.

Ačiū labai
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2005 08 09, 18:18)
Įdomu, kiek tie laminatai laiko? Ir ar tinka kreiviems priekiniam dantims?

Pas mane tokia situacija, kad porą priekinių yra labai kreivi ir dar porą (žodžiu po 1,2 viršutinius dantis iš abiejų pusių) priekinių sugedusių. dJeiplombuoti, bet va, po kelerių metų pakeitė splavą. Galvoju, kai baigsiu maitinti, norėčiau susitvarkyti.

Žinau, kad gerb. gydytoja nerašo kainų, bet gal bent apytiksliai galima susžinoti, pvz. nuo.iki, arba maximalią kainą.

Ačiū labai


Va dėl nekokio laikomumo, laminatus ir nelabai noriai odontologai deda. Nes norint kad jie gerai laikytų, turi būti pagaminti įpatingai kruopščiai. Žodžiu čia daugiau priklauso nuo dantų techniko meistriškumo, negu nuo odontologo. O dėl kainų tai man tikrai sunku pasakyti, tuo labiau, kad su tuo nedirbu. Bet manau kad nuo kokių 500-600 lt tai tikrai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Janike @ 2005 08 08, 08:04)
Paskaitinėjau dar šiame skyrelyje, lyg tas būdas būtų panašus į porceliano laminates. Bet dar negirdėjau, kad Kaune tokias darytų. g.gif

Kaune jas tikrai daro Pocebutas, o manau ir kitose klinikose vertetu pasidometi. Cia Pocebuto klinikos tinklapis: klinika.

QUOTE(Janike @ 2005 08 09, 18:18)
Įdomu, kiek tie laminatai laiko? Ir ar tinka kreiviems priekiniam dantims?
Pas mane tokia situacija, kad porą priekinių yra labai kreivi ir dar porą (žodžiu po 1,2 viršutinius dantis iš abiejų pusių) priekinių sugedusių. dJeiplombuoti, bet va, po kelerių metų pakeitė splavą. Galvoju, kai baigsiu maitinti, norėčiau susitvarkyti.
Žinau, kad gerb. gydytoja nerašo kainų, bet gal bent apytiksliai galima susžinoti, pvz. nuo.iki, arba maximalią kainą.
Ačiū labai

Bent jau man dantistas pasakojo, jog kreiviems dantims laminates nerekomenduojamos, nes geriausiai jos prisicementuoja, kai klijuojamos prie emalio, o jeigu jis pernelyg nuslifuojamas ir pasiekiamas dentinas, labai padideja tikimybe, kad laminates atsoks ir nelaikys.
Be to, nerekomenduojama dengti tik viena priekini danti, nes prie skirtingu sviesos saltiniu ju spalva gali siek tiek skirtis, todel paprastai rekomenduoja dengti du dantukus.
Kaina Vilniuje, priklausomai nuo kokybes - 600-800 Lt, o siaip daugumoje kliniku, kiek teko dometis, buvo pigiau (kazkur net uz 350 Lt siule) ir kainos daugiau maziau atitinka porcelianiniu karuneliu kainas, bet nesiulau susizaveti vien kaina: tai tikrai juvelyrinis darbas, ir labai svarbu kaip tikslaii ji dantistas atliks.
Papildyta:
Dar del laminaciu dejimo kriviems dantims. Prisiminiau, kaip dantistas minejo, jog tik nezymu kreivuma koreguoja laminatemis, o visa kita - deja, tik breketu darbas smile.gif
Atsakyti
Noreciau paklausti, ar isbande kas tas laminates? ar pazeidzia dantis, pries uzdedant tas porcelianines laminates? Kokios garantijos, na kiek laiko jos laikysis?
Butu idomi objektyvi profesionalo nuomone. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(INFINITI @ 2007 04 12, 03:26)
Noreciau paklausti, ar isbande kas tas laminates? ar pazeidzia dantis, pries uzdedant tas porcelianines  laminates? Kokios garantijos, na kiek laiko jos laikysis?
Butu idomi objektyvi profesionalo nuomone. Aciu.

Ir man butu idomu ir aktualu.
Atsakyti