Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

smile.gif+2009 09 11, 16:19-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 09 11, 16:19)
man nelabai patiko nakvisu aliejus,kas kart ju isgerus skaudedavo skrandis,geriau du menesius,po to nutraukiau blush2.gif


g.gif na man skrandi irgi skauda, bet kazkaip pradejo skaudeti pries pradedant dar gerti nakvisas.. Keliauju pirmadieni pas gydytoja, paklausiu ar gali nakvisos tureti itakos g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 24, 09:13)
g.gif  na man skrandi irgi skauda, bet kazkaip pradejo skaudeti pries pradedant dar gerti nakvisas.. Keliauju pirmadieni pas gydytoja, paklausiu ar gali nakvisos tureti itakos  g.gif

na as kai nutraukiau gerti,man praejo tie skausmai ax.gif dabar as ju nei noreti nenoriu schmoll.gif o mano draugei nakvisu aliejus yra superinis thumbup.gif jai sako apetitas nesukyla,kai iprastai buna pries tas dienas smile.gif ramesne tapo,indu nebedauzo ir t.t. biggrin.gif o man matai netiko kazkas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 26 rugsėjo 2009 - 15:55
sveikos 4u.gif
norėjau paklausti dėl nakvišų aliejaus, skysto. kiek reikia jo suvartot per dieną? ir ar yra svarbu kada pradedama jį vartoti? t.y. ar būtina laukti kol susirgsi, po sirgimų ar galima bet kada?
Atsakyti
QUOTE(Katastrofa @ 2009 10 14, 21:09)
sveikos  4u.gif
norėjau paklausti dėl nakvišų aliejaus, skysto. kiek reikia jo suvartot per dieną? ir ar yra svarbu kada pradedama jį vartoti? t.y. ar būtina laukti kol susirgsi, po sirgimų ar galima bet kada?

Labukas 4u.gif As kiek zinau,kad nakvisu alieju gali pradeti gerti,bet kada,kaip ir bet kuriuos kitus vitaminus,o po kiek suvartoti per diena,man rodosi turetu buti parasyta instrukcijoj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katastrofa @ 2009 10 14, 21:09)
sveikos  4u.gif
norėjau paklausti dėl nakvišų aliejaus, skysto. kiek reikia jo suvartot per dieną? ir ar yra svarbu kada pradedama jį vartoti? t.y. ar būtina laukti kol susirgsi, po sirgimų ar galima bet kada?


Man atrodo jokio skirtumo kada gerti smile.gif
as siaip geriu po 1 per diena, bet daznai pamirsu ir praleidziu diena kokia, tai geriu tada kas antra po 2 doh.gif
Atsakyti
kaip gerti kapsules aš suprantu, o kaip gert skystą aliejų g.gif ? ne kapsulėse
Atsakyti
QUOTE(Katastrofa @ 2009 10 15, 12:52)
kaip gerti kapsules aš suprantu, o kaip gert skystą aliejų  g.gif ? ne kapsulėse

o ant pakuotes negi nera jokios info? unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 10 15, 20:53-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 10 15, 20:53)
o ant pakuotes negi nera jokios info? unsure.gif


ne
Atsakyti
QUOTE(Katastrofa @ 2009 10 16, 10:42)

kaip idomiai g.gif bandziau rasti tau info internete,bet nieko apie skysto aliejaus vartojima neradau,visur kapsules blush-anim-cl.gif Na ka gi,tada nueik iki vaistines ir pasiklausk vaistininko mirksiukas.gif tikrai toki dalyka zinos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 16 spalio 2009 - 14:07
QUOTE(Katastrofa @ 2009 10 14, 20:09)
sveikos  4u.gif
norėjau paklausti dėl nakvišų aliejaus, skysto. kiek reikia jo suvartot per dieną? ir ar yra svarbu kada pradedama jį vartoti? t.y. ar būtina laukti kol susirgsi, po sirgimų ar galima bet kada?

as irgi kaip tu geriu skysta alieju drinks_cheers.gif o jokio informacinio lapelio nera,nes pirkau maximoj,alieju skyriuj,vaistinej neradau jo.Geriu vakare po visu valgiu arbatini saukstuka.Turiu pastebejima,kad skonis kazkaip pakito,geriu 3sav ir anksciau aliejus kaip aliejus,o dabar toks bjaurus skonis,gal kad atidarytas.. g.gif ir kaip tikejaus kad oda pasitaisys,bet pirmom savaitem visai prastai atrode,sunkiai gyja.
Atsakyti
As jau geriu gal 20d.. pradejo kilt giluminiai dideli spuogai.. bet guodziu save kad taip valos oda unsure.gif 4u.gif o seip nieko daugiau nepastebejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 10 21, 18:18)
As jau geriu gal 20d.. pradejo kilt giluminiai dideli spuogai.. bet guodziu save kad taip valos oda  unsure.gif  4u.gif o seip nieko daugiau nepastebejau  4u.gif

o siaip tave nuolato sberia ar pries sirgima?as irgi guodziuos,kad dabar atkentesiu ir ateity turesiu grazia oda ax.gif
Atsakyti