Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(Lanuska @ 2009 03 13, 14:29)
As irgi jas geriau,bet paskui meciau,nes prisiskaiciau,kad jos mazina KT poveiki...Gali pastot lengvai gerdama KT ir kartu nakvisu alieju unsure.gif  tik nzn kiek tame tiesos..


Isgasdinai istikro, nes ir ash kaip tik va naudoju kontraceptini pleistriuka ir nakvisu alieju. Kiek esu skaiciusi, kad nakvisu aliejus labai gerai moterims, odai, plaukams nagams, bet ne nepagalvojau kad gali susilpninti kontraceptiku poveiki g.gif gal kas esate girdejusios ka daugiau apie tai? idomu ka ginekologai sako? ar istikro gali nakvisu aliejus mazinti kontraceptiku poveiki? unsure.gif
Atsakyti
man jis kazkodel visai nepadejo, geriau agurkles aliejus, kazkur radau parasyta buvo, kad jis dvigubai stipresnis
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2009 11 17, 00:05)
geriau agurkles aliejus

As tokio aliejaus net neesu girdejusi blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2009 11 14, 17:09)
Visos cia raso kad oda pagrazejo. Man atvirksciai - spuogai kilti pradejo. Nustojau gerti ir po keliu dienu vel viskas susitvarke. Kazin ka tai galetu reiksti  g.gif ? Gal kazkokiu medziagu per daug mano organizme?


Kažkada mokykloj turėjau problemų su oda, tai daktarė liepė kažkokias tabletes gert, neatsimenu, kas ten buvo. Mane nuo jų dar labiau pradėjo bert, spuogai augt, tai man paaiškino, kad tokiu būdu oda valosi. Paskui praėjo tie bėrimai, tik nežinau, ar nuo tų tablečių, ar nuo ko smile.gif
Tai gal ir tau panašiai g.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 11 17, 00:38-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 11 17, 00:38)
As tokio aliejaus net neesu girdejusi blush-anim-cl.gif

liet. gal ir nepopuliaru, bet uzsienyje jis kaip borage oil ar starflower oil yra toks pat populiarus kaip nakvisu
Atsakyti
O man buvo taip ax.gif ,man 30metu,o mano oda buvo tokia isberta kaip paaugles,ko as nedariau kaip as nesigydziau,tik apgydidavau ir viskas ir dabar geriu nakvisu alieju gal jau 1.5 metai,vasara padarau pertrauka dabar vel geriu,tai veidelis kaip silkinis blush2.gif naguciai taip pat tvirti,o skilinedavo sluoksniuodavosi,tai va tokia mano istorija apie siuos vaistukus,spresti Jums mirksiukas.gif
Atsakyti
as taip pat bandau organizma apgauti, vietoj KT duodu nakvisu aliejaus kapsules, bet jauciu greitai susivoks,kad kazkas cia ne taip biggrin.gif O gert pradejau pries mesdama KT, galvoju gal organizmui lengviau bus kazkiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaprizingoji: 20 lapkričio 2009 - 19:14
labas Nakvisiukes smile.gif
siand buvau pas ginekologe...ejau pas dermatologe, nes labai smakra beria spuogais verysad.gif nebegaliu, jau,zinokit, jau toki kompleksa turiu, kad siaubas... verysad.gif verysad.gif verysad.gif tai dermatologe liepe nueiti pas ginekologe,ale tikriausiai hormonu disbalansas...tai siand patikrino ginekologe,nieko blogo nerado (ties, pas mane ir mm nerasta jau kuris men. blush2.gif )...bet tai ot protas, mergaites, pagalvosit lotuliukas.gif , eijau ne del mm dingimo, o del spuogu ax.gif na, bet as zinau, kad visa tai surista ir vadinasi STRESU doh.gif tai va, liepe /siule pasidaryti kelis hormoninius tyrimus, o kol kas pagerti nakvisu alieju ir folio rugsti ax.gif nakvisu turejau jau is seniau nusipirkus, bet kazkaip nesugeriau, nes pirkau dideli paki,tai pagalvojau, kad pribaigsiu as jas gigantiskas tabletytes smile.gif , bet kai pasiskaiciau, tai bijti pradejau - vienoms labai gerai, o kitoms doh.gif jei mane pradetu berti dar labiau, tikriausia uzsidaryciau namuose ir jau niekur nebeiciau, o sedeciau kamputy ir depresuociau lotuliukas.gif tai net nebezinau, ka ir bedaryti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oppappa @ 2009 11 20, 22:00)
labas Nakvisiukes smile.gif
siand buvau pas ginekologe...ejau pas dermatologe, nes labai smakra beria spuogais  verysad.gif  nebegaliu, jau,zinokit, jau toki kompleksa turiu, kad siaubas... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif tai dermatologe liepe nueiti pas ginekologe,ale tikriausiai hormonu disbalansas...tai siand patikrino ginekologe,nieko blogo nerado (ties, pas mane ir mm nerasta jau kuris men. blush2.gif )...bet tai ot protas, mergaites, pagalvosit lotuliukas.gif , eijau ne del mm dingimo, o del spuogu  ax.gif na, bet as zinau, kad visa tai surista ir vadinasi STRESU doh.gif tai va, liepe /siule pasidaryti kelis hormoninius tyrimus, o kol kas pagerti nakvisu alieju ir folio rugsti  ax.gif  nakvisu turejau jau is seniau nusipirkus, bet kazkaip nesugeriau, nes pirkau dideli paki,tai pagalvojau, kad pribaigsiu as jas gigantiskas tabletytes  smile.gif , bet kai pasiskaiciau, tai bijti pradejau - vienoms labai gerai, o kitoms  doh.gif  jei mane pradetu berti dar labiau, tikriausia uzsidaryciau namuose ir jau niekur nebeiciau, o sedeciau kamputy ir depresuociau  lotuliukas.gif tai net nebezinau, ka ir bedaryti  verysad.gif

Sveika. O gal tada pabandyk gerti vitaminus A ir E? Kiek žinau, jie labai naudingi odai ir dėl moteriškų kai kurių bėdų padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 11 21, 05:11)
Sveika. O gal tada pabandyk gerti vitaminus A ir E? Kiek žinau, jie labai naudingi odai ir dėl moteriškų kai kurių bėdų padeda  smile.gif


4u.gif
pasiule gerti A+E vit. arba folio rugsti na ir ta nakvisu alieju ax.gif bandysiu ir ziuresi koks rezultatas, nes ziuriu, kad cia kiekvienai mergaitei praktiskai skirtingai... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(oppappa @ 2009 11 21, 10:19)
4u.gif
pasiule gerti A+E vit. arba folio rugsti na ir ta nakvisu alieju  ax.gif bandysiu ir ziuresi koks rezultatas, nes ziuriu, kad cia kiekvienai mergaitei praktiskai skirtingai... ax.gif

Gal apsviesit mane neismanele biggrin.gif folio rugstis cia ciklui reguliuoti skirta ar su spuogais kovot padeda?
Atsakyti
QUOTE(visokio skonio pupelės @ 2009 11 21, 04:11)
Sveika. O gal tada pabandyk gerti vitaminus A ir E? Kiek žinau, jie labai naudingi odai ir dėl moteriškų kai kurių bėdų padeda  smile.gif


geras, net nezinojau, kad padeda del moterisku problemu.. geriu daznai siuos vitaminus, bet del odos, akiu lyg rolleyes.gif
Atsakyti