Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Patarimas toms, kurioms kapsules per dideles:

nusiperkat lietuvisko nakvisu aliejaus po 1000mg, ir, isidejusios i burna ta zelatinine kapsulyte, ja prakandat ir sugeriat alieju, o kapsule ispjaunat! thumbup.gif

As taip darau su daugeliu vitaminu (nes jei praryju tokia "bomba", iskart pykina skrandi), o nakvisu aliejus be to, visai skanus!

Ir, prie to paties, kam jums rekalingos papildomos kalorijos is neaiskios kilmes angiavandeniu, kurie ieina i apvalkalo sudeti??? g.gif

apie nakvisu alieju mano tik geri atsiliepimai lotuliukas.gif Budavo siaubingos menesines, ginekologe israse kontraceptikus, juos geriau ilgai, bet susirgau toookia depresija verysad.gif , tad supratau, kad jau geriau as be kontraceptiku nei ieskanti stogo, nuo kurio nusokt galeciau... per interneta susiradau info apie nakvisu alieju. Viskas susitvarke mirksiukas.gif

Atsakyti
na taip nakvisu aliejus thumbup.gif man jis labai patiko visom prasmem nagai ir plaukai net atsigavo geriau apie 3men likau patenkinta padariau men pertrauka ir geriu po siol bent jau man thumbup.gif
Atsakyti


Mergaites , gal Jus zinote, o nakvisu aliejus itakos hormonams turi, nes man labai blogai buvo nuo KT ir galvoju busenai pagerinti nakvisu alieju pagerti, tik man po menesio nuo kontraceptiku metimo darys hormonu tyrimus, tai idomu ar jie turi itakos hormonam ar ne.. Nes norisi issitirti hormonus be visu tpapildomu priemoniu.
Atsakyti
Na nežinau, mano gyd. tai labai prieštaringai apie nakvišų aliejų pasisakė ir man patarė vartoti geriau žuvų taukus. Sakė nuo nakvišos sparčiau auga visokios odos išaugos, atsiranda pigmentinių dėmių ir pan. Sakė, pastebėkit, kas ilgiau geria nakvišas visoms labai išsausėja kaklo oda... blink.gif Tai aš kažkaip nusprendžiau nebegerti, nors anksčiau gine rekomendavo dėl PMS...
Atsakyti
Išsiilgusi oba! blink.gif Pirma karta isgirdau tokius neigiamus variantus apie nakvisu alieju unsure.gif Negi tai tiesa? g.gif
Atsakyti
Aha tikrai kaip keista, negi tai tiesa unsure.gif aš jau kurį laika (apie pora metų) geriu ir kolkas jokiu šalutinių poveikių nepastebėjau kaip Issiilgusi minėjo, o kaip tik - tik teigiamus
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif geriu nakvisu aliejaus kapsules jau 1,5 men. Rezultatai pasimate po menesio: paskaistejos veido oda (spuoguoti zandai nuolat pas mane), nebekyla spuogu tiek, kiek kildavo. Ryskiai sumazejo pms pozymiai, o ir prasidejus mmm nebereikia nuskausminamuju wink.gif nebe tokia skausminga pirma diena. Geriau iki siol po 2kapsules iskart valgio metu (po 500 mg). Jos jau baigesi, pradejau dabar po 1 kapsule 1000 mg.
Atsakyti
QUOTE(graffiti @ 2010 01 30, 08:35)
Aha tikrai kaip keista, negi tai tiesa  unsure.gif aš jau kurį laika (apie pora metų) geriu ir kolkas jokiu šalutinių poveikių nepastebėjau kaip Issiilgusi minėjo, o kaip tik - tik teigiamus


Neturiu supratimo, ar tiesa, tiesiog gydytoja taip susakė.. Tipo, ir straipsnių šia tema buvo... Aš dėl visa ko nebegeriu.
Atsakyti
QUOTE(Išsiilgusi @ 2010 01 29, 17:27)
Na nežinau, mano gyd. tai labai prieštaringai apie nakvišų aliejų pasisakė ir man patarė vartoti geriau žuvų taukus. Sakė nuo nakvišos sparčiau auga visokios odos išaugos, atsiranda pigmentinių dėmių ir pan. Sakė, pastebėkit, kas ilgiau geria nakvišas visoms labai išsausėja kaklo oda...  blink.gif Tai aš kažkaip nusprendžiau nebegerti, nors anksčiau gine rekomendavo dėl PMS...

Jau kiek laiko geriu, jokių nepageidaujamų pokyčių nepastebėjau..
Atsakyti
QUOTE(mandy* @ 2010 02 07, 20:56)
Jau kiek laiko geriu, jokių nepageidaujamų pokyčių nepastebėjau..

Nujauciu, kad siuo atveju gali buti taip: kiek gydytoju-tiek ir nuomoniu doh.gif deja, labai daznai taip ir buna, vienas sako, kad labai gerai, kitas- blogai, o tu zmogus klausyk ko nori blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 02 08, 12:27)
Nujauciu, kad siuo atveju gali buti taip: kiek gydytoju-tiek ir nuomoniu doh.gif deja, labai daznai taip ir buna, vienas sako, kad labai gerai, kitas- blogai, o tu zmogus klausyk ko nori blink.gif

kartais gydytojai sako,tai ka yra priversti sakyti,ir isiulo zmogui vaistus ar vitaminus tokius,kokie jiems kisenems parankesni ax.gif manau zmogus pats jaucia ar jam padeda tie vitaminai,siuo atveju nakvisos aliejus ar ne,mano drauge tai labai juos giria,na o man nuo ju skrandi skaudedavo unsure.gif noriu pabandyti skysta alieju,bet nerandu pas mus pirkti tokio,tik kapsules unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina :): 08 vasario 2010 - 11:56
smile.gif+2010 02 08, 11:55-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2010 02 08, 11:55)
kartais gydytojai sako,tai ka yra priversti sakyti,ir isiulo zmogui vaistus ar vitaminus tokius,kokie jiems kisenems parankesni ax.gif 

Cia tai tikra tiesa doh.gif
Atsakyti