Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(Amatevi @ 2010 04 15, 23:55)
Aš geriu žuvų taukų kapsules, galvoju pradėti gerti is nakvišų aliejaus kapsules. Gal žinot ar galima vienu metu juos abu gerti?



tikrai galima, as net ir geriu kombinuotus zuvu taukus iskart su nakvisu aliejum. Aliejaus pavidalu.
Poveiki pastebejau mazdaug po 3men vartojimo, susitvarke oda, plaukai maziua slenka ir nagai zymiai grazesni pasidare. Plius ir mmm atsirado po metu pertraukos, tai tikrai manau, kad cia itakos ir nakvisos turejo...
Atsakyti
QUOTE(Ferretti @ 2010 04 17, 01:37)
tikrai galima, as net ir geriu kombinuotus zuvu taukus iskart su nakvisu aliejum. Aliejaus pavidalu.
Poveiki pastebejau mazdaug po 3men vartojimo, susitvarke oda, plaukai maziua slenka ir nagai zymiai grazesni pasidare. Plius ir mmm atsirado po metu pertraukos, tai tikrai manau, kad cia itakos ir nakvisos turejo...

OHO drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš pagėriau nakvišų aliejaus ir abu kartus įsitaisiau nestuke.gif pirmą kartą iš vis tokiomis neįtikėtinomis aplinkybėmis, man kaip ir Ferretti mmm buvo visai dingę. O natrą kartą planavom, nesisekė pirmus mėnesius pastoti, pagėriau nakvišų rezultatas iš karto atsirado. Už tai dabar gert bijau biggrin.gif du turiu - užtenka smile.gif bet reikėtų man pareguliuoti mmm, O vyksta, bet nereguliariai.
Atsakyti
uzbaigiau 7 men. kursa, daugiau negersiu - rezultato visiskai jokio (geriau del skausmingu menesiniu). Dar ir ciklas issireguliavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 17, 13:55)
uzbaigiau 7 men. kursa, daugiau negersiu - rezultato visiskai jokio (geriau del skausmingu menesiniu). Dar ir ciklas issireguliavo  doh.gif


Tikriausiai dėl kokių kitų aplinkybių, bet tikrai ne nuo nakvišų g.gif Mėnesinėms išsireguliuoti užtenka nedaug...nervai, maistas, dieta, gyvenimo tempas, pokyčiai...Būna kad moters kiaušidės užmiega, mmm neateina ir tada reikia kreiptis į gydytoją ir vaistų pagalba jas iššaukti (pati tai patyriau).
Atsakyti
O nakvišų aliejus neslopina kontraceptikų poveikio?
Atsakyti
Neslopina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2010 04 10, 19:58)
O ar galima gerti N aliejų nėštumo metu? g.gif


Mano seseriai ginekologe liepe negerti 4u.gif
Atsakyti
prisiskaiciau cia as pas jus apie tas nakvisas geru atsiliepimu tai leksiu i vaistine ir as ieskoti nakvisu aliejaus...
man pastoviai ant smakro spuogai ikyla,po veido valymo buvo situacija pagerejusi, bet db ziuriu vel man lenda spuogai, tai susigundziau ir as nakvisu aliejumi...
sakykit gal kur siuo metu akcija kokioj vaistineje vyksta?
Atsakyti
O tau spuogai nuo sutrikusių hormonų kyla? Tada gal ir padės. Nes nakvišų aliejus pareguliuoja moteriškus hormonus, o ne spuogus naikina schmoll.gif
Mažina mėnesinių skausmus, sureguliuoja ciklą...
Atsakyti
QUOTE(caramelcandy @ 2010 06 02, 22:06)
O tau spuogai nuo sutrikusių hormonų kyla? Tada gal ir padės. Nes nakvišų aliejus pareguliuoja moteriškus hormonus, o ne spuogus naikina  schmoll.gif
Mažina mėnesinių skausmus, sureguliuoja ciklą...



tiksliai nezinauu nuo ko, bet laboausiai tiketina, pries nestuma buvo bedu su spuogais ant smakro,per nestuma oda nepriekaistinga buvo,pagimdzius vel viskas is naujo... doh.gif atrode kaip neissprendziama problema, pries mm visad padaugeja spuogu... tai manau tikrai hormonai kalti.... siandiena nusipirkau nakvisu aliejaus kapsuliu
gintarineje vaistineje visa birzeli 50% nuolaida Jamieson natural sources firmos Evening Primrose Oil nakvisu aliejui mokejau apie 16Lt yra 90 kapsuliu. parasyta gert po 2kapsules 3k per diena... ar kas nors gerete tokias P ar geros ar gamtos namu geresnes butu?
Atsakyti
man nakvišų aliejus suregulioja mm, bet nuo jų prieš mm krūtinę paskauda bei pačios mm kartais sukelia nemalonių pojučių, įprastai nieko nejaučiu pei per nei prieš mm jokio skausmo ar pan, bet ciklas būna labai nereguliarus, tad šis aliejus gelbėja, o visa kita dėl to pakentėt tikrai galima thumbup.gif
Atsakyti