Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Ir man buvo prastai, pūsdavo pilvą, kai gėriau nakvišų aliejų paletėj, o kai nusipirkau kito gamintojo buteliuky, tai viskas thumbup.gif Patarčiau ir jums pakeisti į kitą rūšį, gal irgi viskas bus gerai. g.gif
Atsakyti
Geriu visada Nakvišų aliejų, man jokių pašalinių pojūčių nebūna, turbūt nuo organizmo priklauso.

Žinutė redaguota moderatorės: žr. Skyrelio taisyklių 4 p.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 27 spalio 2010 - 07:25
O as neseniai pradejau gerti Nakvisu+Agurkles aliejaus kapsules, kartu jie turi stipresni poveiki, nei po viena, tai kol kas tik gera poveiki matau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vikarma @ 2010 10 27, 17:24)
O as neseniai pradejau gerti Nakvisu+Agurkles aliejaus kapsules, kartu jie turi stipresni poveiki, nei po viena, tai kol kas tik gera poveiki matau  4u.gif

as irgi sita dabar geriu, iki tol geriau gryna nakvisu alieju. Geriu jau apie 2,5 men. PMSas paskutinis buvo ziaurus ir turbut baisiausias, koks tik buvo kada nors gyvenime doh.gif . Plius oda spuoguota nuolat, ne tik per PMS - taip niekada anksciau nebudavo... Ar gali cia buti nakvisu aliejaus toks efektas??? g.gif Net nezinau, ar gerti toliau, ir laukti kazkokio teigiamo efekto, ar mesti lauk... blink.gif
Atsakyti
Puse metu geriau nakvisu kapsules, tikejausi,kad sureguliuos cikla, bet labai nezymu poveiki pajutau smile.gif Tyrimai atlikti,nieko blogo nerodo,tiesiog i iv.veiksnius organizmas jautriau reaguoja,taigi ir ciklas del to nereguliarus. Dabar gyd.israse prefemin'o, gerti puse metu.
Atsakyti
Sveikos,

reikalinga Jūsų nuomone. Ar kuriai nors buvo kaip salutinis poveikis - skaudus krutu speneliai? Geriau vos kelias dienas, ir siandien pajutau tai. Dekui uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(irijur @ 2010 11 04, 21:09)
Sveikos,

reikalinga Jūsų nuomone. Ar kuriai nors buvo kaip salutinis poveikis - skaudus krutu speneliai? Geriau vos kelias dienas, ir siandien pajutau tai. Dekui uz atsakyma.

Na, man taip nebuvo, man skaudėjo krūtis prieš geriant nakvišą, echo parodė, kad yra cistų, tai gydytoja patarė gert nakvišų aliejų. Geriu jau 3 mėn., tai krūtų jau nebeskauda. Jaučiu gerą jų poveikį. Jei tai ne menstruacinio ciklo požymiai ir nėštumas, manau, geriau visad pasikonsultuoti su gydytoju. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Jungiuosi ir as i nakvisas gerianciuju buri. Man beveik 32, o pries kiekvienas mmm isberia belekaip, ir dabar sedziu nusidraskiusi kakta ir krutine,ryt i darba jau su kaklu megztuka teks detis doh.gif ir taip jau belekiek metu doh.gif apsigydau kremukais tepaliukais visokiom grozvitom perfectilais ir vel tas pats doh.gif kazkaip padejavau mamai kad galeciau jau tom mmm nebesirgti, vistiek vaiku nebegimdysiu, o tie berimai pries mmm jau senai i kapus varo mane doh.gif mama sako, nu jei cia kalti hormonai, tai kodel tu nepageri nakvisu aliejaus ? eik tu sakau mamai, man gi dar ne klimaksas blush2.gif tai ji liepe paskaitinet blush2.gif
Perskaiciau abi temas, na ir pradejau gert. Gal per kita cikla nebereiks po aukstais megztiniu kaklais maskuotis lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėl kito ciklo nieko žadėt negaliu, bet po dar kelių jau manau bus viskas tvarkoj smile.gif Reikia šiek tiek ilgėliau pagert, kad jaustųsi poveikis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peliutė @ 2010 11 08, 11:25)
Dėl kito ciklo nieko žadėt negaliu, bet po dar kelių jau manau bus viskas tvarkoj smile.gif Reikia šiek tiek ilgėliau pagert, kad jaustųsi poveikis smile.gif


Na man kad ir koki 20 proc spuogu maziau butu - tai jau ivykis nemazas butu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2010 11 08, 12:38)
Na man kad ir koki 20 proc spuogu maziau butu - tai jau ivykis nemazas butu smile.gif

Mane irgi spuogai puldavo prieš mm. Dabar po 3 mėn. nakvišų aliejaus kasdienio gėrimo ženkliai sumažėjo. 4u.gif ir mm netokios bjaurios buvo 4u.gif
Atsakyti
Pavydziu tom, kurios nakvisos padejo sutvarkyt skausmingas menesines, as jau geriu n-ta kursa ir jokio pagerejimo (geriu vis skirtingu gamintoju, tikedamasi atrasti sau tinkama) doh.gif Bet ginekologe liepia gerti. Vienintelis pagerejimas - nagai kiek tvirtesni patapo. Plaukams ir odai poveikio nepastebejau.
Atsakyti