Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(nomeda.b @ 2011 03 09, 22:34)
O man nakvisos nieko gero nedave, tik kruva salutiniu poveikiu... Geriau virs 3 menesiu - galvojau gal pageres, bet deja... Man pardejo berti veida dideliais, giluminiais spuogais, pries menesines 2-3 pradedavo skaudeti galva, menesiniu skausmus paastrino, padidejo kraujopludis per menesines ir jos pailgejo...
Tai daugiau nebenoriu ju vartoti nei bandyti...



mano nuomone Tau pakenke priedai , kurie visada buna , ruosiant papildus ir vitaminus. kada perku papildus, ziuriu sudeti, kad kuo maziau butu medziagu, yra kelios firmos-jameson, your life, kurie net sojos nededa
bet gincytis tikrai neturiu teises, gal tiesiog organizmas nepriima ir netoleruoja nakvisu...
o man , kaip eziukui, net nauji plaukai pradejo augti, tai tikrai padejo:)
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2011 03 13, 13:16)
mano nuomone Tau pakenke priedai , kurie visada buna , ruosiant papildus ir vitaminus. kada perku papildus, ziuriu sudeti, kad kuo maziau butu medziagu, yra kelios firmos-jameson, your life, kurie net sojos nededa
bet gincytis tikrai neturiu teises, gal tiesiog organizmas nepriima ir netoleruoja nakvisu...
o man , kaip eziukui, net nauji plaukai pradejo augti, tai tikrai padejo:)

Vartojau stai sita... Kito gamintojo bandyti kazkaip nebenoriu po tiek vargu sad.gif Bet aisku sutinku, kad cia individualu. Turiu ne viena drauge, kurioms nakvisos labai daug problemu sutvarke.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Uosė @ 2011 03 01, 18:36)
gal kas gėrėt nakvišų ir agurklių aliejų kapsules? ar kažkuo skiriasi nuo grynų nakvišų? g.gif


Dabar aš jas geriu, bet man tai nelabai schmoll.gif . Nakvišų aliejaus ten mažiau, tik 600mg, o šiaip būba1000mg. Perlaužiau kapsulę, tai labai storas tas apvalkalas, o aliejaus viduj mažai. Nežinau, bet daugiau jau jų nepirksiu.
Atsakyti
user posted image

kokie atsiliepimai apie si nakvisu alieju?
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2011 03 18, 10:11)
user posted image

kokie atsiliepimai apie si nakvisu alieju?


Man jis patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cioca @ 2011 03 18, 15:39)
Man jis patiko thumbup.gif



galvoju pirkti akcijai pasitaikius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maye @ 2011 03 29, 08:38)
galvoju pirkti akcijai pasitaikius 4u.gif


Parašyk čia, kokioj vaistinėj akcija, nes retai einu į vaistines ax.gif
Atsakyti
Man nuo nakvisu aliejaus demes kelios raudonos ant kuno atsirado, is pradziu pagalvojau, akd egzema kokia, o dermatologe is akrto paklause ar geriu B vit. saakau, nakvisu geriu, tai nutraukus po poros savaiciu pradejo nykti tos demes. tad atsargiai su nakvisu aliejum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nomeda.b @ 2011 03 13, 20:48)
Vartojau stai sita... Kito gamintojo bandyti kazkaip nebenoriu po tiek vargu sad.gif Bet aisku sutinku, kad cia individualu. Turiu ne viena drauge, kurioms nakvisos labai daug problemu sutvarke.
user posted image

Man sitas tiko ir patiko. Nepastebejau salutinio poveikio.
Atsakyti
O gali būt, kad nuo nakvišų man lyg ir skysčiai kaupiasi organizme, vartoju daugiau nei mėnesį ir toks vaizdas kad pučiuosi visa doh.gif Nežinau ar nuo jų
Atsakyti
Man nakvisu aliejus labai tiko, nebera krutu tempimo pries menses:)
Atsakyti
As sugeriau cielas dvi pakuotes ir tik tada padejo. Dingo visai pms, net nejauciu kada menesines ateina o anskciau visa ispampdavau ir krutine labai skaudedavo. o daugiau tai nezinau, nieko nejauciu biggrin.gif
Atsakyti