Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Man gydytoja patare gerti 2men. paskui 1men.pertrauka it t.t.t
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 03 20, 01:13)
Man vienintelis dalykas ką nakvišų aliejus padarė tai palengvino psihologinę būsena PMS'o metu, nes būdavo man siaubas verysad.gif  tokios depresiškos nuotaikos užeidavo kad nors mirk, ir verkdavau ir vėl juokdavausi ir visko būdavo.
Bet aš jas geriu jau nuo birželio. Tai galvoju jau padarysiu pertrauka, nors skaičiau kad jas galima vartoti kad ir nuolatos.
Tai va nustojau gerti likus savaitei iki mmm ir eina jos peklon, vakar jau gėriau, nes pradėjau psihuot lotuliukas.gif tai gersiu toliau kaip gerus jaučiu, tik gal pradžioj ciklo ne.

aš tai buvau pagalvojus, kad geriau tada gerti kokias dvi sav. iki mmm? biggrin.gif juk ciklo pradžioj nepsichuoji? blush2.gif biggrin.gif
man šeimos gydytoja sakė, kad su tuo aliejum nepersistengčiau, nes vienoj kapsulėj jo yra labai daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Riedgute @ 2009 03 19, 23:41)
man irgi nakvišų aliejus palengvino PMS, plaukai ir nagai nenusilpo kaip visada prognozuoja, kad pradės prastėt po KT nutraukimo.
tik man atsirado vienas minusas - šiek tiek patindavo akys doh.gif bet pradėjau gerti kas antrą dieną, tai nebetinsta smile.gif



O kaip suprasti "patindavo akys", kuo tai pasireiskia?
Nes pati geriu nakvisa ir kazkas darosi su akim, bet vis pasiteisinu kad tai blogos lindzes ar nuo nuolatinio sedejimo prie kompiuterio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Riedgute @ 2009 03 20, 11:24)
aš tai buvau pagalvojus, kad geriau tada gerti kokias dvi sav. iki mmm? biggrin.gif juk ciklo pradžioj nepsichuoji? blush2.gif  biggrin.gif
man šeimos gydytoja sakė, kad su tuo aliejum nepersistengčiau, nes vienoj kapsulėj jo yra labai daug smile.gif


Tai yra visokio stiprumo: po 500 mg ir po 1000 mg kapsulytės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2009 03 21, 15:40)
Tai yra visokio stiprumo: po 500 mg ir po 1000 mg kapsulytės  smile.gif


O kokias geriau pasirinkti? Turbut nuo to ir kaina skiriasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2009 03 21, 12:21)
O kokias geriau pasirinkti? Turbut nuo to ir kaina skiriasi? g.gif


Siaip rekomenduojama paros norma yra 1000mg tai jei perki stipresnes, uztenka isgerti tik 1, o jei po 500mg - reikia gerti 2 kartus per diena mirksiukas.gif as asmeniskai gerdavau 1000mg ax.gif
Atsakyti
as taippat geriu 1000mg 4u.gif
O apie nauda:
Pradejus naudot KP noras buvo lygus 0 doh.gif db kazkaip jo daugiau. nors galetu but dar daugiau , Plaukai pagrazejo , svarbiausia neslenka,( pfu pfu pfu). naguciai ir tvirtesni , bet kartu geriu ir cinka tai sunku pasakyt nuo ko cia, kazkokiu stebuklu nakvisu aliejus bent man kolkas nedaro , bet tikrai ir nekenkia wub.gif
Papildyta:
o naudot naudoju ActaVit, gamintojas Prancuzija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivullka @ 2009 03 20, 15:53)
O kaip suprasti "patindavo akys", kuo tai pasireiskia?
Nes pati geriu nakvisa ir kazkas darosi su akim, bet vis pasiteisinu kad tai blogos lindzes ar nuo nuolatinio sedejimo prie kompiuterio  g.gif

na, tiesiog apatiniai vokai pakilę, pasipūtę, visą dieną veidas atrodo taip, lyg ką tik iš lovos išlipus būčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Riedgute @ 2009 03 22, 17:02)
na, tiesiog apatiniai vokai pakilę, pasipūtę, visą dieną veidas atrodo taip, lyg ką tik iš lovos išlipus būčiau g.gif

Bet ar tikrai nuo nakvisu aliejaus? gal stresas ar kokios panasios priezastys itakojo???? blush2.gif
Atsakyti
o ar nakvišų aliejus gali turėti įtakos kraujavimo stiprumui? g.gif
Atsakyti
as irgi tik pagiriamuosius zodzius galiu skirti nakvisu aliejui,pagalvojau tema pamacius,kad pats laikas butu ju vel nusipirkti.O dar NORFOS vaistinej maciau VITAMINAI TAUPIEMS,tai ten ju 30 tb tekainavo 10lt thumbup.gif man tai nakvisu aliejus tikrai nepagausina kraujavimo,manyciau,netgi atvirksciai g.gif
Atsakyti
nakvisas pradejau gerti metus KT kol kas neblogaj jauciuos bet ciklo jos man dar nesureguliavo ziuresiu kaip cia toliau bus bet siaip as uz nakvisas nes pastebejau kad gana geraj jauciuosi jas gerdama smile.gif
Atsakyti