Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nakvišų aliejus
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Vitulka
aš gėriau nakvišas ilgai, kokius metus tai tikrai. Paskui padariau pertrauką. Ir bereikalo, nes kol gėriau odos būklė buvo puiki, spuogų nekilo, lygi buvo palikus. Ir mečiau gert... padariau klaidą, nes spuogų padaugėjo.
Dabar vėl pradėjau ir geriu jau kokį pusmetį. Iš pradžių nebuvo jokių poveikio, bet dabar matau, kad spuogų apmažėjo.
Ir kosmetologė sakė, kad reik gert labai ilgai kol matysis rezultatas ax.gif
Dovileta
geriu nakvisas kokius 2men bet spuogai dar nedingo doh.gif gal reikia ilgiau jas pagerti kad sutvarkytu oda g.gif
Peliutė
na, jei tų spuogų daug, tai tikriausiai jie niekur ir nedings be "rimtesnių" priemonių... man atrodo g.gif bet ar yra viltis turėti gražią ir lygia odą, jei ji tik retkarčiais, ir tai nedaug, paberta būna? ax.gif
smm
Ir aš išbandysiu šitą stebuklą biggrin.gif
Esu girdėjus daug apie jį ir atsiliepimai visi puikūs, ypatingai žmonėms, kurie turi odos problemų yra labai gerai pagerti. Na ir aišku dėl kitų dalykų naudinga.
Belli
reikia ir man nusipirkti g.gif nes dabar mečiau KT tai bijau atgaut spuogus verysad.gif ar yra amžiaus riba nuo kada jas galima gerti? nes kiek esu girdėjus tai jas geria tik vyresnės moterys, jei tai tiesa doh.gif
Karjeriste
QUOTE(Belli @ 2009 03 30, 16:46)
reikia ir man nusipirkti g.gif  nes dabar mečiau KT tai bijau atgaut spuogus verysad.gif  ar yra amžiaus riba nuo kada jas galima gerti? nes kiek esu girdėjus tai jas geria tik vyresnės moterys, jei tai tiesa doh.gif
*

tai nera tiesa 4u.gif
_princeseee
sveikos smile.gif norejau paklausti, nuo kokio amziaus galima gerti nakvisu aliejaus tabletes? nes noreciau pradeti gerti,o man 22 metai smile.gif aciu
Mimuke
QUOTE(_princeseee @ 2009 04 01, 22:37)
sveikos smile.gif  norejau paklausti, nuo kokio amziaus galima gerti nakvisu aliejaus tabletes? nes noreciau pradeti gerti,o man 22 metai smile.gif aciu
*

tikrai gali gert mirksiukas.gif 4u.gif
*Liepa18*
Sveikos, o gal žinote ar galima vartoti žindyvėms...? Kažkaip tuo klausimu nerandu info... g.gif
Karjeriste
QUOTE(_princeseee @ 2009 04 01, 23:37)
sveikos smile.gif  norejau paklausti, nuo kokio amziaus galima gerti nakvisu aliejaus tabletes? nes noreciau pradeti gerti,o man 22 metai smile.gif aciu
*

nakvisu aliejaus negalima gert tik vaikams iki 3metu, pagal informacini lapeli 4u.gif
Linutelia
O galima nakvisu alieju ir kontraceptikus gerti kartu?
Mimuke
QUOTE(Linutelia @ 2009 04 02, 20:54)
O galima nakvisu alieju ir kontraceptikus gerti kartu?
*

as geriau rolleyes.gif
Linutelia
QUOTE(Mimuke @ 2009 04 02, 22:03)
as geriau  rolleyes.gif
*

As irgi geriu db, jau nakvisas geriu kokias 3-4 savaites, tik db pagalvojau ar nieko blogo doh.gif Bet pasiskaiciau katik, kad net rekomenduojama vartojancioms KT gerti nakvisas ax.gif
Mimuke
QUOTE(Linutelia @ 2009 04 02, 21:05)
Bet pasiskaiciau katik, kad net rekomenduojama vartojancioms KT gerti nakvisas  ax.gif
*

man tai palengvino vors pradejus gert KT neigiamus pojucius blush2.gif
Aelija
geriu 1000mg,labai dideles kapsules,kiekviena karta patiriu stresa jas rydama. doh.gif .po kt vartojimo buvo issausejusi oda ir plaukai,tai dabar labai atsigavo ir menesiniu metu buve saremiai isnyko thumbup.gif
*Chardonnay*
QUOTE(mergaiciumama @ 2009 04 03, 20:28)
geriu 1000mg,labai dideles kapsules,kiekviena karta patiriu stresa jas rydama. doh.gif  .po kt vartojimo buvo issausejusi oda ir plaukai,tai dabar labai atsigavo ir menesiniu metu buve saremiai isnyko thumbup.gif
*

Aha, kapsules nemazos blink.gif gali pirkt 500mg (jos mazesnes) ir gert 2 kartus per diena - rezultatas tas pats mirksiukas.gif
aukselis14
as taip pat vartoju nakvisu alieju, buvau ir pertrauka padarius. Kai vartoju, tai man matos poveikis visu pirma ant nagu, auga greicau ir stipresni. Su plaukais neturejus problemu, tai nzn kaip cia, zinom, tikiu ir jiems padeda, odai taip pat. geras dalykas 4u.gif
Profit
Pradejau ir as gerti nakvisu alieju... o, po kiek mazdaug laiko pasireiskia ju poveikis?
*Chardonnay*
QUOTE(klaida @ 2009 04 05, 16:24)
Pradejau ir as gerti nakvisu alieju... o, po kiek mazdaug laiko pasireiskia ju poveikis?
*

Kiekvienai individualiai, bet dazniausiai po menesio (arba net keliu) 4u.gif
columbija
Aš taip pat geriu nakvišų aliejų, tikrai padeda thumbup.gif Be to šį mėnesį euro vaistinėse nuolaida nakvišų aliejuj smile.gif
Saidutia
čia kapsulėm kaip suprantu, o kokios firmos renkatės? kurios geresnės? ax.gif
*Chardonnay*
QUOTE(Saidutia @ 2009 04 07, 08:19)
čia kapsulėm kaip suprantu, o kokios firmos renkatės? kurios geresnės? ax.gif
*

As gerdavau toki
user posted image
Man atrodo jis net ir pigesnis ax.gif
Saidutia
QUOTE(mocha @ 2009 04 07, 22:22)
Dabar Eurovaistinėj akcija yra, 100 kapsulių 28Lt wink.gif paskubėkit,kas dar neturit.

Aš ir pradėjau gerti,prisiskaičiau visokių gražių dalykų,lauksiu poveikio wink.gif
*

Reiks nusipirkti bigsmile.gif žiūrėsim kokių rezultatų sulauksim g.gif smile.gif
Tresor
As skaiciau neseniai,kad patariame vartoti nakvisu alieju toms kurios vartoja kt.
Ir jei aliejus mazina salutinius kt pasireiskianciu pojucius, tai manau man verta isbandyti g.gif Nes kankina migreniniai skausmai tai tikiuosi padetu smile.gif
smm
QUOTE(mocha @ 2009 04 07, 23:22)
Dabar Eurovaistinėj akcija yra, 100 kapsulių 28Lt wink.gif paskubėkit,kas dar neturit.

Aš ir pradėjau gerti,prisiskaičiau visokių gražių dalykų,lauksiu poveikio wink.gif
*

Kad ir akcija nepirkčiau šitų, nes gaunasi ~56 Lt (jei 200 kapsulių imti)
Pirkau kitokios firmos ir mokejau ~50 Lt (220 kapsulių pakuotėje)
Aišku kiekvienai rinktis, čia tik mano pamąstymai mirksiukas.gif
Vitulka
mes Droge pirkom Gamtos namų, kainavo apie 35 lt 180 kapsulių ax.gif
user posted image
Profit
QUOTE(Vitulka @ 2009 04 08, 16:36)
mes Droge pirkom Gamtos namų, kainavo apie 35 lt 180 kapsulių  ax.gif

Niekada net nepagalvociau, kad Droge gali buti nakvisu aliejaus. Juk cia med. paskirties produktas g.gif Bet pagal kaina, gal ir nieko gaunasi. reiks eiti pasiziureti
B.r.i.u.n.e.t.e
Merginos, ar gali nuo nakvisu aliejaus pailgeti ciklas g.gif
Nes geriu jau siek tiek daugiau menesio ir menesines veluoja beveik savaite doh.gif
Anksciau ciklas buvo labai reguliarus. nestuke.gif irgi kaip ir netureciau buti 4u.gif
Profit
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2009 04 16, 13:34)
Merginos, ar gali nuo nakvisu aliejaus pailgeti ciklas  g.gif
Nes geriu jau siek tiek daugiau menesio ir menesines veluoja beveik savaite  doh.gif
Anksciau ciklas buvo labai reguliarus.  nestuke.gif irgi kaip ir netureciau buti  4u.gif
*

Tai, kad kaip tik raso, kad viska ten pareguliuoja...
As tik 3 savaites geriu, kol kas nieko gero ir nieko blogo nejauciu cool.gif
Kristule2895
Pradejau vartoti nakvisu alieju vien del sunkaus PMS. Tikrai padejo. O ir siaip, plaukai, oda pagrazejo. Bet cia kategoriskai nepasisakyciau, nes beveik tuo paciu metu pradejau naudoti papilda plaukams ax.gif Tai kol kas nesupratau, kas veikia stipriau mano tuos plaukus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Vitulka @ 2009 04 08, 16:36)
mes Droge pirkom Gamtos namų, kainavo apie 35 lt 180 kapsulių  ax.gif
*

O sitokia kaina Droge buna tik su akcija, tai reik labai ''gaudyt'', nes siaip apie 50lt kiek pamenu ax.gif
aukselis14
mergaites, gal galit patart kas zino ar galima nakvisu alieju vartot jei vartoji zuvies taukus? kazkur lyg ir skaiciau, kad nedera jie tarpusavyje, geriau rinktis arba nakvisu alieju, arba zuvies taukus. Laukiu patarimo 4u.gif
gainsbourg
Nuo tada kai pradejau vartoti nakvisu aliejaus kapsules, labai mazai miegu. Vakare uzmiegu iskart, bet po keliu valandu prabundu ir daugiau niekaip nepavyksta uzmigti. Ilgiausiai pamiegu 5val doh.gif ir nezinau, ar tai tik sutapimas, ar toks salutinis poveikis man nuo nakvisu unsure.gif
aukselis14
QUOTE(lait @ 2009 05 04, 23:22)
Nuo tada kai pradejau vartoti nakvisu aliejaus kapsules, labai mazai miegu. Vakare uzmiegu iskart, bet po keliu valandu prabundu ir daugiau niekaip nepavyksta uzmigti. Ilgiausiai pamiegu 5val doh.gif ir nezinau, ar tai tik sutapimas, ar toks salutinis poveikis man nuo nakvisu unsure.gif
*

g.gif man tai taip nebuvo geriant nakvisu alieju, gal tai tik sutapimas. Pagalvok ar nera kitu priezasciu,kad nepamiegi. Gal koks stresas, nervai, mastai vis apie kokia beda
rutakis
hmmz jau kazink kiek laiko (menesiuka ar pan) geriu nakvisu alieju ir, atrodo, oda tai super susitvarke (tfu tfu tfu)..nezinau ar nuo to, bet, regis, kitu priezasciu gal ir nera.

taigi as uz:)
Nakties_tyla
geriau as ta alieju,nepastebejau nieko-nei gero ,nei blogo biggrin.gif
negaliu kitaip
as irgi geriau nakvisu aliejaus kapsulytes (les 3 chenes kompanija) mirksiukas.gif ten buvo dar sudetyje ir agurkles. pagerejimas tikrai buvo thumbup.gif
Filotijia
As ir nusprendziau pagert nakvisu al.kadangi KT meciau,bet kaip susidurninau doh.gif gerai,kad sita temele atradau thumbup.gif issiverciau is lt i anglu nakvisu aliejus - oenothera oil,vaikstau po vaistines,health shop ir nieks neturi nu galvoju nesamone lotuliukas.gif pasirodo jos angliskai vadinasi evening primrose oil doh.gif o ju pilna ir visur,bet velgi issivertus primrose reiskia raktazole,o nieko bendro tarp ju neradau,tai taip ir likau nieko nesupratus... blush2.gif
B.r.i.u.n.e.t.e
Geriau nakvisu alieju 4 men., jokiu pokyciu be ciklo issireguliavimo nepastebejau unsure.gif
Ciel Bleu
QUOTE(aukselis14 @ 2009 04 29, 13:07)
mergaites, gal galit patart kas zino ar galima nakvisu alieju vartot jei vartoji zuvies taukus? kazkur lyg ir skaiciau, kad nedera jie tarpusavyje, geriau rinktis arba nakvisu alieju, arba zuvies taukus. Laukiu patarimo  4u.gif
*

Žuvų taukų kapsules (vit. A ir D) kartu su nakvišų aliejaus kapsulėmis (vit. E) geriu daugiau nei du mėnesius. PMS'o praktiškai nebejaučiu (nakvišas geriu ilgesnį laiką, jau bus kokie 4 mėnesiai), oda irgi pagaliau pradėjo gražėti cool.gif
mamalopes
Nakvisu alieju geriu kokius 2metus ,na dideliu pokyciu nepastebejau nes oda mano thumbup.gif ,na o seip zinau kad jas gersiu ir gersiu na su siokiom tokiom pertraukom.Ir patariu visoms pagerti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Gintatute @ 2009 06 30, 10:25)
O gal kas galetu patarti kapsulem ar gryna alieju geriau pirkt?
*

Na nemanau kad didelis skirtumas kapsules ar ne,svarbu kad butu naturalus aliejus.
Papildyta:
QUOTE(aukselis14 @ 2009 04 29, 12:07)
mergaites, gal galit patart kas zino ar galima nakvisu alieju vartot jei vartoji zuvies taukus? kazkur lyg ir skaiciau, kad nedera jie tarpusavyje, geriau rinktis arba nakvisu alieju, arba zuvies taukus. Laukiu patarimo  4u.gif
*

Na nezinau kur tu ten ka skaitei,bet as pati didesne daly nestumo esu gerusi specealia formule nescioms ir ten butent iejo nakvisu aliejus ir omega 3.6.9 taip kad gerk ir viskas ok.
mandy*
Geriu Actavit nakvišų aliejų jau kokį mėnesį, bet ciklas nesusireguliavo, bert beria ir toliau, na gal plaukai sakykim pagražėjo.. unsure.gif
Nireglina
Nakvišų aliejų gėriau 3 mėn. Gaila, bet nepastebėjau jokio teigiamo poveikio verysad.gif
tuti-fruti
buvau nusipirkusi 100 kapsuliu bonkute, tai gavosi pagerti 3 menesius, geriau 500 mg, siaip labai ypatingu pojuciu nepajutau, bet kai baigiau gerti (cia buvo pries gera pusmeti, gal net daugiau), tai iki siol dziaugiuosi lengvomis menesinemis, zymiai sumazejo kraujavimas, o ir vaistu nuo skausmo nebereikia gerti. tik truputi pamaudzia, bet diskomforto nejauciu. o ir PMS pozymiai isnyko (krutines baisus skaumas, patinimas, nuotaiku kaita, per didelis noras valgyti). galvoju gal vel reiktu pradeti gerti, nes nesinori, kad vel prasidetu tos kancios, ko jau seniai nebera po nakvisu aliejaus (tfu tfu tfu) thumbup.gif
apskritai moters organizmui jos labai gerai. ypac kurios daznai serga visokiais uzdegimais
anastazas
O nuo nakvišų aliejaus nepykina? Nebūna tokio pašalinio poveikio? g.gif
Filotijia
Nu man kolkas jokiu salutiniu poveikiu thumbup.gif
mandy*
QUOTE(anastazas @ 2009 07 08, 11:21)
O nuo nakvišų aliejaus nepykina? Nebūna tokio pašalinio poveikio?  g.gif
*

Man tai viskas labai gerai, jokio šalutinio poveikio.
nep
Geriau sita alieju, kol geriau, labai lengvai jausdavau savo vaisingas dienas, visi pozymiai kaip pagal vadoveli. Ir mm reguliarios. Kai nustojau, iskart nestuke.gif Ir dar, ko nebuvo su 1 nestumu, ta laika kol nestuke.gif sirgau mm. Todel sakyciau suzinojau tik tada, kada pilvas pasimate, todel manau, kad kaikurias reakcijas jis gali issaukti, taip pati visai nenustebciau, kad vaisinguma didina. Nes iki siol nelabai aisku...
be*starlet
QUOTE(Gintatute @ 2009 06 30, 11:25)
O gal kas galetu patarti kapsulem ar gryna alieju geriau pirkt?
*

Esminio skirtumo nera, tiesiog perkant nakvisu alieju kapsulese siek tiek permokame uz pakuote, aliejui skirtas kapsules... Nors kai kam gali buti slykstu gerti gryna alieju, todel geriau perka kapsulese. Kaip kam patogiau smile.gif

Pati 4 men. geriu nakvisu alieju, tai 3 men. tikrai jauciau poveiki odai, PMS, nuotaikai, o dabar nebejauciu jokio poveikio, situacija tokia pat kaip pries pradedant nakvisas, turbut organizmas priprato, reikia daryt pertrauka, bet tikrai po 3 men. vel pirksiu smile.gif
*Missbellissima*
Geriau nakvisu alieju,bet kai pradejau naudoti KT nustojau gerti.
Manieji pastebejimai -
*nebesauseja oda (turejau problemu del to,tikrai viskas susitvarke.)
* plaukai ryskiai atsigavo.Pasidare blizgus,net pati negaliu jais atsidziaugti.
* Pms skausmai,nuotaiku kaitos liko praeityje.smile.gif Buteliukas kainuoja apie 40 lt ir jame yra berods 100 kapsuliu,tai 3 men vartosit garantuotai,rezultatai akivaizdus.
pievu_kamane
Gal kas žinote, ar nepakenks maitinančiai mamytei?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.