Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetologė Panevėžyje

is visu aplankytu salonu labiausiai patiko kosmetologe Neringa is "oranzinio"..ji bent jau neminko veido kaip terminatorius lotuliukas.gif ... balioniukas jai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos panevėžietės,
Įkišiu ir aš savo trigrašį ir patvirtinsiu prieš tai pasisakiusių narių nuomonę apie šeimos grožio kliniką kosmonautų g. Ten dirbanti kosmetologė Staselė dar iki šiol primena liūdną patirtį valant veiduką. Visų pirma ji lb grubi, labai nešvelniai elgiasi su oda, spaudo nemažai spuogelių naudodama adatėlę ar kažką panašaus (turbūt priklauso nuo odos būklės), tačiau elgiasi taip nešvelniai, kad net ašaros akyse pasirodo. pamenu, taip ir norėjosi kilti nuo stalo.. schmoll.gif Apie rekomendacijas apskritai net nesileidžia į kalbas. O pati dirba berods su Matis linija ir dar kažkokia, jau nepamenu. Po aplilankymo oda dvi dienas raudona buvo, matyt, kosmetikos nepritaikė ir net nepasiklausė, ką aš pati naudoju namuose. Juk tai labai svarbu stengiantis pagerinti odos būklę bei siekiant geresnių rezultatų. Buvau jau seniai, prieš kokius 2 metus. Kainavo, kiek pamenu, 50lt.
Beje, įdomu pasidarė ar visos kosmetologės, atlikdamos veido valymą, naudoja kažkokias adatėles (ar kažką panašaus)??

Taip pat smalsu būtų sužinoti kur geriausiai išvalo užsikimšusias poras g.gif
Atsakyti
Elodie, ten naudoja tokias pačias adatėles, kaip kraują imant. Man vieną kartą įdomu pasidarė ir parodė, kosmetologė sakė, kad taip užsisenėjusius inkštirus lengviau išvalyti ir mažiau traumuojama oda. Man irgi taip pat spaudo, bet neskauda ir ne tiek jau daug spaudo, kad labai skaudėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgita: 30 rugsėjo 2011 - 10:16
QUOTE(Elodie @ 2011 09 29, 20:07)
Sveikos panevėžietės,
Įkišiu ir aš savo trigrašį ir patvirtinsiu prieš tai pasisakiusių narių nuomonę apie šeimos grožio kliniką kosmonautų g. Ten dirbanti kosmetologė Staselė ...

nemiela, nei bendravimu, nei darbu schmoll.gif ... nežinau gal senoms klientėms ji ir mandagi, bet naujom grubumo tai pakankamai ... pas ją daugiau nebegrįžau ...

Su malonumu apsilankau pas Aida - P e l en ėje, pas Jolanta - E x i li tas, dianos aprašyta Neringa ir O r anžinio ...
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2011 09 21, 12:49)
Gal placiau pakomentuotumete kaip issigydet ax.gif

Buvo nustatyta griežta dieta, ko valgyt, ko nevalgyt. Jokio cukraus, šokolado, citrusinių vaisių.Griežtai jokių grupės B vitaminų schmoll.gif . Vienus vaistus tepamus antibiotinius tepiau,taip pat vaistus pagaminamus tepiau, pora kursų. Cinko papildus vartojau. Buvo labai griežtai nustatyta ką kaip ir kada tepti .
Atsakyti
QUOTE(Elodie @ 2011 09 29, 18:07)
Sveikos panevėžietės,
Įkišiu ir aš savo trigrašį ir patvirtinsiu prieš tai pasisakiusių narių nuomonę apie šeimos grožio kliniką kosmonautų g. Ten dirbanti kosmetologė Staselė dar iki šiol primena liūdną patirtį valant veiduką. Visų pirma ji lb grubi, labai nešvelniai elgiasi su oda, spaudo nemažai spuogelių naudodama adatėlę ar kažką panašaus (turbūt priklauso nuo odos būklės), tačiau elgiasi taip nešvelniai, kad net ašaros akyse pasirodo. pamenu, taip ir norėjosi kilti nuo stalo..  schmoll.gif Apie rekomendacijas apskritai net nesileidžia į kalbas. O pati dirba berods su Matis linija ir dar kažkokia, jau nepamenu. Po aplilankymo oda dvi dienas raudona buvo, matyt, kosmetikos nepritaikė ir net nepasiklausė, ką aš pati naudoju namuose. Juk tai labai svarbu stengiantis pagerinti odos būklę bei siekiant geresnių rezultatų. Buvau jau seniai, prieš kokius 2 metus. Kainavo, kiek pamenu, 50lt.
Beje, įdomu pasidarė ar visos kosmetologės, atlikdamos veido valymą, naudoja kažkokias adatėles (ar kažką panašaus)??

Hm...O as apie ja kaip tik gera nuomone esu susidariusi (buvau 3 kartus),labai maloni,demesinga.Paskutini karta veido valyma dare...Viskas normaliai,veidas siek tiek raudonas buvo,bet greitai visa tai praejo.Del grubumo...Nepastebejau to g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elodie @ 2011 09 29, 19:07)
Sveikos panevėžietės,
Įkišiu ir aš savo trigrašį ir patvirtinsiu prieš tai pasisakiusių narių nuomonę apie šeimos grožio kliniką kosmonautų g.


Man ji irgi nelabai schmoll.gif Būdavau raudona kelias dienas, o pas dabartinę kosmetologę kitą dieną beveik jokių paraudimų jau nebebuvo.
Atsakyti
Sveikutes, nezinau ar i tema smile.gif bet parekomenduokite kur graziausiai, naturaliausiai ir geriausiai priaugina blakstienas g.gif is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
as lankausi pas kosmetologe Jolanta, Exilitas. Labai profesionali, dirba su Maria Galland, Academie. Svelni, rami, pataria, ka kada darytis. Ji pati medike, tai daug zino. Padare man proceduras su hialuronu, nu suleido hialurono, tai labai super veidas pasitvarke, pajaunejau..
Atsakyti
QUOTE(kristulek @ 2012 01 06, 17:38)
as lankausi pas kosmetologe Jolanta, Exilitas. Labai profesionali, dirba su Maria Galland, Academie. Svelni, rami, pataria, ka kada darytis. Ji pati medike, tai daug zino. Padare man proceduras su hialuronu, nu suleido hialurono, tai labai super veidas pasitvarke, pajaunejau..

man si kosmetologe irgi thumbup.gif dirba profesonaliai ir dar su gera kosmetika...ne kaip visos apart ana lotan nieko nezino 4u.gif
Atsakyti
Sveikos.
Norėčiau sužinoti ar kur nors panevėžyje atliekama veido dermobrazija? Kokie atsiliepimai? smile.gif Ačiū
Atsakyti
QUOTE(miglezy @ 2012 01 18, 10:17)
Sveikos.
Norėčiau sužinoti ar kur nors panevėžyje atliekama veido dermobrazija? Kokie atsiliepimai?  smile.gif Ačiū

komplimente pas Lina thumbup.gif pabandyk,net 2 aparatus turi,veida buna thumbup.gif
Atsakyti