Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetologė Panevėžyje

sveikos,vaikstau i pelene pas kosmetologe Aida jau apie 4-5metus,man ji pati geriausia,veido valyma daro super,o ir kosmetika naudoju sothys tai tikrai rezultatas man geras thumbup.gif kazkada buvau pas viena kosmetologe,tai ji man net sugadino veida,buvau nustebusi kad kitos kosmetologes veido valyma daro spaudydamos veida ir tik is dalies kauke uzdeda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(desertine @ 2010 03 18, 17:42)
sveikos,vaikstau i pelene pas kosmetologe Aida jau apie 4-5metus,man ji pati geriausia,veido valyma daro super,o ir kosmetika naudoju sothys tai tikrai rezultatas man geras  thumbup.gif  kazkada buvau pas viena kosmetologe,tai ji man net sugadino veida,buvau nustebusi kad kitos kosmetologes veido valyma daro spaudydamos veida ir tik is dalies kauke uzdeda  blink.gif

o kur Jusu kosmetologe dirba? 4u.gif
Atsakyti
ji dirba Peleneje,vilniaus gatveje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(desertine @ 2010 04 15, 16:24)
ji dirba Peleneje,vilniaus gatveje  smile.gif

aciu, kaip as nepastebejau, kad ir ankstesneje zinuteje buvo parasyta doh.gif Beje o kokia kainyte veido valymo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinamonas*: 15 balandžio 2010 - 17:00
70litu uz procedura valandos laiko,bet manau kainos kartais skiriasi,ziurint kokia procedura pasirinksi smile.gif bet as asmeniskai tai visada darausi ta pacia ir moku 70 lituku
Atsakyti
QUOTE(rokse Lt @ 2010 03 26, 03:00)
Apsilankyk www.edda.lt ten rasit visa Jus dominancia informacija ir ne tik. Ten taip pat dirba kosmetologe. Taciau ji su med. issilavinimu uz tai ir nepriverda lioles.  Merginos neeksperementuokit su veido oda ir visokiais idomiais valymais. Pasekmes buna blogos, ka pacios jau manau paskaitet. Problema yra ta, kad dirba ne profai su med. issilavinimu, o pabaige paprasciausius kursus ir tiek. Cia ir prasideda, kai nesugeba atskirti giluminiu spuogu nuo jaunatvisku  lotuliukas.gif  biggrin.gif

O kokia kaina veido valymo šitame salone?
Atsakyti
Gal kas galite parekomenduoti gerą kosmetologę, kuri daro gražius makiažus 4u.gif ?
Atsakyti
jau ne karta dariausi "Afroditej " pas Dzeirana ir nei kart nenuvyle,nesubego makiazas,nors karstis didelis buvo,ir dabar pas ja uzsirasiau vestuviniam makiazui smile.gif
Atsakyti
gera kosmetologė-gyditoja atvažinėja iš kauno į tropikų saulę (maximoje klaipėdos gatvėje)
taip pat man patinka afroditėje Džeirana
Papildyta:
QUOTE(desertine @ 2010 05 21, 16:59)
jau ne karta dariausi "Afroditej " pas Dzeirana ir nei kart nenuvyle,nesubego makiazas,nors karstis didelis buvo,ir dabar pas ja uzsirasiau vestuviniam makiazui  smile.gif

makiažą ar irgi visą laiką dabar darausi tik pas ją
( esu bandžius ir kitur, bet po tokių bandymų buvo tekę ir praustis namie ir pačiai pasidažius eiti į balių
Atsakyti
Niekaip negaliu prisiskambinti i Pelene - Aidai sad.gif gal kas turite mobilu ar kita tel. nr. nes bendru kazkas negerai su linija.
Atsakyti
Ech gaila kad labai mazai tepakomentuojate apie savo kosmetologes, kaip atliekama procedura, ir visiems taip aktuali kaina..smile.gif
Man reikia ne tik kaukyciu ar kremuku, bet ir mechanisko valymo spaudant tas bjaurybes nes lb daug inkstiru.. Aisku noretusi kokybiskai ir kuo pigiau blush2.gif
Atsakyti
Beje gal kas tropiku sauleje daretes valyma?
http://www.a-class.e...le/index02.html
Atsakyti