Įkraunama...
Įkraunama...

BEN 10

maniškis tai pastoviai žaislų iš darželio neparsineša: tai neranda, tai pamiršta, kad išvis nešėsi. O va gražiausiai vieną kartą išsinešė žasilą, jam labai patikusį. Vyras nuvažiuoja pasiimti ir man skambina, vaikas verkia kruvinom ašarom - žaislo nėr, neranda. Paaiškėja, kad grupės draugas paslėpė ir neatiduoda. Nepasakė nei mano vyrui, nei auklėtojom, kur padėjo žaislą. Apturėjom ašaringą ir nelaimingą vakarą. Nuo to karto itin širdžiai mielų ir barngių žaislų neštis nebeleidžiu.

Čia jau off topic gavosi blush2.gif

nupirkau plonas treningines kelnes su benu, tai miegot su jom nuėjo doh.gif
Atsakyti
kiek dziaugsmo buvo vyreliui,kai nupirkom ta beno apyranke bigsmile.gif .pazaide kokia savaite,viena kart i darzely nusinese pasirodyt,i lauka ir vsio.praejo ta banga,svarbu turi ir tiek.
Atsakyti
Mūsų situacija analogiška. Jei ne mažasis brolis, kuris kartais pažaidžia su laikrodžiu, gulėtų jis numestas žaislų dėžės dugne.
Atsakyti
maniskio desimtmecio nuomone,idomiausias stai sis
user posted image
turim zaislu parduotuvele,buvo ivairiu naudotu,tai vaikinas visus paciupinejo,bet sudomino labiausia sitas thumbup.gif
Atsakyti
o ką jis daro?
Atsakyti
maniskis nuo kaledu laikrodzio nepaleidzia ir kasdien 21val sedi prie tv ziuri ben10
Atsakyti
Yra yra. jei mansikis neklauso, tai buna atimtas laikrodis blush2.gif
Atsakyti
kažkurią dieną buvau Limpopo Akropoly, tai Beno žaislai vis labiau nupiginami. Spalį bus vakinuko gimtadienis, mąstau nupirkt kažką g.gif
Atsakyti
Na,mano vaikutis irgi mėgsta ben 10.Vakare kaip neturime ką veikti,susėdame visi trys prie teliko ir žiūrime tą ben teną smile.gif O žaislų vajetau kiek daug turime...Dabar yra naujas filmukas Ben ten ultimate alien,tai labai daug figurėliu turi ir ta laikrodi naują.
Atsakyti
mačiau, kad ir filmas yra g.gif
Atsakyti
Na bei mano paaugliui kuriam 11 metu patinka ben 10 ultimate alien. Tik sake kad filmas yra labai nuobodus.Tik 3-imis ateiviais pasivercia ir viskas... schmoll.gif Na o zaislu ooo kiek turime jug sakiau smile.gif Patys Airijoje gyvename tai orginalius laikrodzius turime.
http://www.google.lt...=1t:429,r:7,s:0
Atsakyti
QUOTE(Gelytuke @ 2010 11 02, 18:42)
Patys Airijoje gyvename tai orginalius laikrodzius turime.

Gal teko susidurti su laboratorija bigsmile.gif
Kalėdų nykštukas gavo UŽSAKYMĄ doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ice tea: 09 lapkričio 2010 - 16:49