Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: BEN 10
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Žaislai
Pages: 1, 2, 3
vaitjovi
Mano 10 m. sunus jau senokai per Cartoon Network ziuri BEN 10 filmuka ir yra didelis jo gerbejas smile.gif
Visko nori su Ben 10 atvaizdu - zaislu, patalu, ranksluosciu ir t.t.
Bet kai paklausiu ar jo pazystamu tarpe populiarus sis herojus, sako, kad nelabai kas daugiau ji zino.. g.gif
Tai vat ir idomu pasidare ar yra LT berniuku megstanciu si heroju??? Ir ar randate ka nors su sio herojaus atributika?
jolaanta
Yra, yra smile.gif
Mano sūnelis (tik ketverių 4u.gif ) Labai mėgsta Ben10, žaislų Lietuvoje nei vieno neradau. verysad.gif Aš dabar esu palikusi pas močiutę abu vaikus, kuriam laikui o pati Airijoje. Tai vaikus visai vasarai buvau parsivežusi, buvo draugė irgi parsivežus sūnų (8m.) Tai tas draugės vaikas tą ben10 labai mėgo, maniškis pamatė irgi pradėjo žiūrėt tą filmuką ir baisiausiai pamėgo. ax.gif Tai tų žaislų yra, čia visokiausių su ben10. Visi tiek į kuriuos pasiverčia, visokius eksperimentu daryt, kilimėliai prie lovų, užuolaidos, filmai, lovos, laikrodžiai, žadintuvai, paspirtukai ir dar begalybė visokių daiktų su ben10. Daug mes jų nepirkom, nebuvo kaip parve-t, bet va vešiuos ir vaikus į Airiją gyvent tai va tada manau visas kambarys buv tik Ben10 lotuliukas.gif 4u.gif

user posted image

nedote
Sveiki, 4u.gif mano sūnelis labai užsigeidė iš animacinių filmukų Beno teno laikrodžio (net nežinau ar teisingai pavadinimą rašau) Panevėžyje visas parduotuves aplaksčiau doh.gif niekur neradau. Gal jūs žinote kur galėčiau įsigyti arba gal kas parduodate bigsmile.gif ?. Kažin kiek jis maždaug kainuoja?
Isila
o jų b9na? aš Kaune nesu mačius. Mano bernas irgi reikalauja... doh.gif
nedote
Tikrai būna, kituose miestuose gal lengviau gauti. verysad.gif
Isila
reikės ieškot.. o kokiose parduotuvėse? bigsmile.gif
nedote
sakė parduotuvėje "titė ritė"
agata
QUOTE(nedote @ 2009 09 01, 12:00)
Sveiki,  4u.gif mano sūnelis labai užsigeidė iš animacinių filmukų Beno teno  laikrodžio  (net nežinau ar teisingai pavadinimą rašau) Panevėžyje visas parduotuves aplaksčiau  doh.gif niekur neradau. Gal jūs žinote kur galėčiau įsigyti arba gal kas parduodate bigsmile.gif ?. Kažin kiek jis maždaug kainuoja?
*

Ziurimiausias filmukas Ben 10, taciau suo metu yra naujas Ben 10 alien forsce. pradedant zislais baigian pizamom, net mokykloje 7 vaikai turi tokus pat penalus lotuliukas.gif su sio personazu. tirime laikroduka tik nieko vertas jis nes maniskis ji greitai pamirso paprastas variantas isideda tokie diskai, sukant ratuka keiciasi pavekslelai. Brangesnis variantas laikrodukas, tik ten jau su garasai ir ale kokiais ten ziadimais tik jau kaina nereali.
nedote
Tiesa sakant aš nesitikėjau kad jis gali tiek kainuoti blink.gif
Maroka**
QUOTE(sonatagytis @ 2009 10 05, 22:31)
nepatiko zaislas?
*

Man tai jis is pat pradziu jokio susizavejimo nekele lotuliukas.gif o vaikas nera sio personazo fanas, bet tik pamates uzsinorejo, bet neilgam biggrin.gif
sonatagytis
Mano sunus tai visa savaite miegot ejo su laikrodziu biggrin.gif po to kai uzmigdavo nusegdavome biggrin.gif

O dabar tai filmuko per CN net nepralaidzia ir laikrody uzsideda biggrin.gif

QUOTE(Maroka** @ 2009 10 06, 10:27)
Man tai jis is pat pradziu jokio susizavejimo nekele  lotuliukas.gif  o vaikas nera sio personazo fanas, bet tik pamates uzsinorejo, bet neilgam  biggrin.gif
*

Audrelija
Pas Mata grupeje daug Ben ten gerbeju smile.gif Dickis dabar praso apyrankes beno teno smile.gif
Ebay yra visokio gerio su siuo personazu http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksi...-All-Categories
Isila
Beno fanatikas.... doh.gif Su Benu turim 1 maikę, 1 bliuską ilgom, pižamą, treningines kelnes ir kojines. Ryte atsikelia "yra Benas?Nėr? Į darželį neisiu..." doh.gif labai nori Beno laikrodžio, bet jo kainikė mum kandžiojasi.
saura
mes irgi prie Ben 10 megeju biggrin.gif turejom nupirke papigiai is zaislu planetos telefona, bet mazasis brolis sulauze, oi kiek asaru buvo verysad.gif aisku labiausiai nori laikrodzio, o ar yra LT parduotuvese pirkt?ar tik per ebay?
leila02
Maniskis irgi Beno fanatikas. Kaledoms jau parasytas laiskas su prasymu atnesti Beno laikrodi. Vat ir sukis Seneli kaip ismanai doh.gif biggrin.gif
Isila
vakar Šilainių turguj pamatė mašiną su Ben Ten, aišku prireikė. O tada Ne Ten šautuviuką. 10lt. NUpirkau. Dabar šaudo. O tas pistoletas dar ir šviečia, ir garsus leidžia - nupušiu doh.gif

laikrodžio nepirksiu, mum per brangu, o vaikas greit sulaužys
Audrelija
QUOTE(Isila @ 2009 10 12, 15:16)
vakar Šilainių turguj pamatė mašiną su Ben Ten, aišku prireikė. O tada Ne Ten šautuviuką. 10lt. NUpirkau. Dabar šaudo. O tas pistoletas dar ir šviečia, ir garsus leidžia - nupušiu  doh.gif

laikrodžio nepirksiu, mum per brangu, o vaikas greit sulaužys
*

O masina kiek kainuoja? bigsmile.gif sautuvu tai neleidzia nestis i darza (o vyrukams gi reik pasipuikuot pries draugus cool.gif
Gaila kad tas silainiu turgus toli sad.gif na bet kalbinciu vyra kad nuvestu ...
prettiness
Yra gerbeju, net keista , kad net tapo svarbesnis uz zmogu vora smile.gif
Kortas su Benu gavom pirkti Turkijoje, o cia nesu visiskai nieko maciusi g.gif Laikrodi kitoki uzsideda ir isivaizduoja Ben10 smile.gif
Isila
QUOTE(Audrelija @ 2009 10 12, 15:49)
O masina kiek kainuoja?  bigsmile.gif  sautuvu tai neleidzia nestis i darza (o vyrukams gi reik pasipuikuot pries draugus  cool.gif
Gaila kad tas silainiu turgus toli sad.gif na bet kalbinciu vyra kad nuvestu ...
*

7lt biggrin.gif bet ji tokia prasta, net matosi. Tokia tarsi fūra. Benas pavaizduodas. Tiek maniškiui ir tereikia. Sakiau į bazę važiuosiu, gimtadienis čia pat, gal gausiu ką įdomesnio su tuo Benu.
MamaDG
mano penkiametis irgi fanas, ziuri multikus net issiziojes, nors ir nesupranta angliskai. Kaledu seneliui kaip malda kiekvienakart kalba apie ben10 laikrodi. Tik vat man problema - internetinese zaislu parduotuvese ju yra keletas rusiu ir kainu. Gal mamytes zinot kuo jie skiriasi? g.gif
Isila
QUOTE(MamaDG @ 2009 10 19, 13:52)
mano penkiametis irgi fanas, ziuri multikus net issiziojes, nors ir nesupranta angliskai. Kaledu seneliui kaip malda kiekvienakart kalba apie ben10 laikrodi. Tik vat man problema - internetinese zaislu parduotuvese ju yra keletas rusiu ir kainu. Gal mamytes zinot kuo jie skiriasi? g.gif
*

nesigilinau - vis tiek nepirksiu. Ir brangu, ir vaikas gali greit sulaužyt. Tiesiog bus išmesti pinigai.

Gal skiriasi tuo, ką jie dar: muzika, šviesos ar pan. Nes šiaip nei vieno nesu čiupinėjus schmoll.gif
Audrelija
Nupirkau zaislu planetoje ta telefona Ben ten 5,90lt ekrane gali pakeisti paveiksliuko korteles. Muzikeles groja. Bet luzta labai sad.gif
As tai pirksiu turbut ta ben ten apyranke kaledoms smile.gif
Isila
gal į LT atveš kada hihihi.gif
kristinaleskauskiene
QUOTE(sonatagytis @ 2009 10 04, 13:24)
mes, turime Ben10 laikroduku paruoti, laikrodukai nauji, orginalus, yra lietuvoje dvieju rusiu (Omnitrix ir Omnitrix Deluxe), reikalui esant galima paziureti.

jeigu domin rasykit    smile.gif
*

sveiki.mano berniukstis irgi didziulis gerbejas ben 10 filmuko.ir labai labai ieskome to laikroduko.is kur jus esate?ir po kiek pas jus tie laikrodziai.kokie ju skirtumai?matot mamyte nelabai gaudosi tam reikale blush2.gif
muminukas

! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Žaislų skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten.  O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, žaislų kokybės ir kt. savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.
Kriiste
nu maniskiui buvo ta manija, bet jis jau didelis, 11 metu - uzsimane to omnitrixo, krikstomama parveze is UK - ten su zaidimais kazkokiais - reik kariau, lygiai kazkokie - pypsi, dar kazkas, kaip laikrodis, su lipukais tik, plati apyranke, bet dziauges 2 val (kaip ir su visais zaislais pastaruoju metu doh.gif )
kristinaleskauskiene
oiiii mamytes kiek tie maziai kainuoja doh.gif mano domukas pradejo ziureti ta bena10,tai diena nakti klausiaus apie omnitriksus,ateivius ir t.t.dabar is vienos mamytes siunciames ta kazkoki laikrodi,tai dar turejau pravesti ir paskaita apie pastus ir ju darba biggrin.gif atsigulam su ta mintim ir atsikeliam su ja..gal mamytes zino kur lietuvoje galima patalynes,rubeliu gauti su ben10?
Isila
QUOTE(kristinaleskauskiene @ 2009 11 09, 12:48)
oiiii mamytes kiek tie maziai kainuoja doh.gif mano domukas pradejo ziureti ta bena10,tai diena nakti klausiaus apie omnitriksus,ateivius ir t.t.dabar is vienos mamytes siunciames ta kazkoki laikrodi,tai dar turejau pravesti ir paskaita apie pastus ir ju darba biggrin.gif atsigulam su ta mintim ir atsikeliam su ja..gal mamytes zino kur lietuvoje galima patalynes,rubeliu gauti su ben10?
*

kiek plojot už laikrodį?

Bazėj Ben Ten kelnių ir bliuskų pilna biggrin.gif
kristinaleskauskiene
QUOTE(Isila @ 2009 11 10, 09:14)
kiek plojot už laikrodį?

Bazėj Ben Ten kelnių ir bliuskų pilna biggrin.gif
*

niu pagal ju realias kainas tai ne tiek ir daug.paemem uz 50lt.dar neatejo,laukiam,pasto dezute tikrinam kas ryt ir vakare doh.gif o dabar jau ir rubu reikia tokiu kaip jo..pries menesiuka sirgom bakuganu liga lotuliukas.gif bakuganai,korteles,sautuvai bakuganu.. blink.gif teks atsiausti ir iki kauno baziu matyt mastau.gif aciukas uz info 4u.gif
muminukas

! 
Skelbimai šioje temoje bei visame "Naudingų patarimų" skyrelyje yra draudžiami. Žaislų skelbimams yra skirtas atskiras skyrelis forumo "Skelbimų lentoje".  Prašome skelbtis ten.  O šio skyrelio temos yra skirtos naudingiems patarimams, žaislų kokybės ir kt. savybių  aptarimui, susipažinimui su naujovėmis ir t.t.  
Tokio pobūdžio skelbimai, kaip:  "Siūlau ..... Kaina...." ir "Ieškau/Pirkčiau...... siūlykit...."    bus trinami be jokio išankstinio perspėjimo, o dalyviui gali būti skirtas įspėjimas.

java
QUOTE(kristinaleskauskiene @ 2009 11 10, 10:13)
niu pagal ju realias kainas tai ne tiek ir daug.paemem uz 50lt.dar neatejo,laukiam,pasto dezute tikrinam kas ryt ir vakare doh.gif o dabar jau ir rubu reikia tokiu kaip jo..pries menesiuka sirgom bakuganu liga lotuliukas.gif bakuganai,korteles,sautuvai bakuganu.. blink.gif teks atsiausti ir iki kauno baziu matyt mastau.gif aciukas uz info 4u.gif
*

gal yra atsiliepimu del laikroduko? Idomu, nes ir maniskiai nori, o as nezinau koki pirkt
dovilemeidas
mano sunui 3 metai,ziuri ben 10 kiekviena diena..is ebay siunciames,laikrodi,pizama...kepure 4u.gif lietuvoje tai retai gausi,ir tai ne originalius zaislus,jei nebus atvezti is uzsienio kur nors.ir kainos kokios
@egle@
Sveikos, mamos, 4u.gif
Netyčia akys užkliuvo už temos. Maniškis irgi šio personažo fanas. Va, ir dabar akis pakabinęs ant televizoriaus - kaip tik tą Beną ir rodo doh.gif
Jau geras pusmetis zyzia Ben 10 apyrankės - kažkas daržely apie tokią papasakojo. O mes su tėveliu įrodinėjom, kad draugai prisifantazavo ir tokio daikto iš viso nėra schmoll.gif Ir parduotuvėse žaislų klausinėjom - niekas nebuvo girdėjęs. O, pasirodo, yra kažkokios apyrankės doh.gif O mes, hah.gif seneliai, netikėjom aggressive.gif
Gal galit į AŽ kokią nuorodą įmest, jei tų omnitriksų būtų galima internetu nusipirkt ar bent kainas pamatyt... Ar gal parašytumėt, kur tų stebuklingų ir visiems laaaabai reikalingų dalykų doh.gif pirkt yra? 4u.gif
Audrelija
QUOTE(@egle@ @ 2009 11 26, 15:32)
Sveikos, mamos, 4u.gif
Netyčia akys užkliuvo už temos. Maniškis irgi šio personažo fanas. Va, ir dabar akis pakabinęs ant televizoriaus - kaip tik tą Beną ir rodo doh.gif
Jau geras pusmetis zyzia Ben 10  apyrankės - kažkas daržely apie tokią papasakojo. O mes su tėveliu įrodinėjom, kad draugai prisifantazavo ir tokio daikto iš viso nėra schmoll.gif Ir parduotuvėse žaislų klausinėjom - niekas nebuvo girdėjęs. O, pasirodo, yra kažkokios apyrankės  doh.gif  O mes, hah.gif seneliai, netikėjom  aggressive.gif
Gal galit į AŽ kokią nuorodą įmest, jei tų omnitriksų būtų galima internetu nusipirkt ar bent kainas pamatyt... Ar gal parašytumėt, kur tų stebuklingų ir visiems laaaabai reikalingų dalykų  doh.gif pirkt yra? 4u.gif
*

Ankciau maciau skelbiu.lt tu apyrankiu po 100lt...
Jai mokat ebay naudotis http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=ben+ten+i...ator&_rdc=1 tai cia rasite nuo 50lt.... tik paskubekite nes is honkongo, taivanio siuntinys kartais eina 3-5sav....
O musu Kaledu senelis is anglijos per ebay tokia apyranke parsius : http://cgi.ebay.co.uk/BEN-10-TEN-WATCH-OMN...=item3ca789ef81
Papildyta:
http://www.kiditop.lt/Pagal-gamintojus/Ben...-104-122cm.html vat koki dalyka radau, kauke su apyranke... tai gaila kad isparduota sad.gif
@egle@
QUOTE(Audrelija @ 2009 11 26, 15:50)
Ankciau maciau skelbiu.lt tu apyrankiu po 100lt...
Jai mokat ebay naudotis http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=ben+ten+i...ator&_rdc=1 tai cia rasite nuo 50lt.... tik paskubekite nes is honkongo, taivanio siuntinys kartais eina 3-5sav....
O musu Kaledu senelis is anglijos per ebay tokia apyranke parsius : http://cgi.ebay.co.uk/BEN-10-TEN-WATCH-OMN...=item3ca789ef81
Papildyta:
http://www.kiditop.lt/Pagal-gamintojus/Ben...-104-122cm.html vat koki dalyka radau, kauke su apyranke... tai gaila kad isparduota sad.gif
*

Labai ačiū 4u.gif Bandysim ir mes Kalėdų Senelio užsieny ieškot rolleyes.gif
Nireglina
Maniškis taip pat kraustosi iš proto dėl Ben 10. Seniau žiūrėdavo per kažkurį Lietuvos kanalą. Kai nustojo rodyti, ėmė žiūrėti per CN. Jau kelis mėnesius kalba aipe tai, jog labai nori laikrodžio. Šiais metais Kalėdų senelio galimybės daug mažesnė nei pernai, bet vis tiek užsakiau štai tokį. Kaina beprotiška doh.gif doh.gif , tad tėvams senelis atneš tik kuuuukliais dovanėles.
pievutė
Maniskis keturmetis uzsisake toki ir ne kitoki doh.gif , tai jau pakeliui i LT
http://www.amazon.de/gp/product/B000M1Y4PY...;pf_rd_i=301128
Nireglina
Maniškis tokio nenorėjo. Sakė, kad čia užsidega lemputė ir daugiau nieko gero. Ot, tie vaikai...
pievutė
QUOTE(Nireglina @ 2009 11 27, 19:00)
Maniškis tokio nenorėjo. Sakė, kad čia užsidega lemputė ir daugiau nieko gero. Ot, tie vaikai...
*

Mes rinkomes ir is dvieju variantu, tai supratau tik tiek , kad aname reikia ir dar tas figureles atskirai pirkti , kurios nemazai kainuoja doh.gif . Tai krachas piniginei.O sitame ne tik lempa uzsidega bigsmile.gif , raso, kad sviesos ir garso efektai. Zodziu kas ten darysis matysim kai gausim ax.gif
Nireglina
QUOTE(pievutė @ 2009 11 27, 19:38)
kad aname reikia ir dar tas figureles atskirai pirkti , kurios  nemazai kainuoja doh.gif . Tai krachas piniginei.

blink.gif Skaičiau laikrodžio aprašymą, bet neradau, jog būtų parašyta, kad reikia papildomai pirkti figūrėles. Jei tai tiesa, vaikas neteks pusės džiaugsmo verysad.gif
daugiavaike 4
sveikos 4u.gif ,mes ir uzsikretem virusu Ben 10 biggrin.gif ,laukia mano sunutis laikroduko, o kaledu senio uzsiprase zalios masinos. siandien ieskojau, bet nesekmingai sad.gif ,tikiuosi iki kaledu gausiu nupirkti smile.gif
pievutė
QUOTE(Nireglina @ 2009 11 27, 21:53)
blink.gif Skaičiau laikrodžio aprašymą, bet neradau, jog būtų parašyta, kad reikia papildomai pirkti figūrėles. Jei tai tiesa, vaikas neteks pusės džiaugsmo verysad.gif
*

Labai nesmagu liudinti, kai teiravausi tarpininkes tai sake, kad yra tik laikrodukas , o figureles atskirai reikia pirkti, vokiskam amazon nebematau tu figureliu , idedu US
http://www.amazon.com/gp/product/B0018MGLX...;pf_rd_i=507846
Lygu mytoys maciau pigiau 4u.gif
Nireglina
QUOTE(pievutė @ 2009 11 27, 22:18)
Labai nesmagu liudinti, kai teiravausi tarpininkes tai sake, kad yra tik laikrodukas , o figureles atskirai  reikia pirkti, vokiskam amazon nebematau tu figureliu , idedu US
http://www.amazon.com/gp/product/B0018MGLX...;pf_rd_i=507846

Dabar jau man akivaizdu, jog figūrėles reikia pirkti atskirai. Gaila, kad anksčiau neapsilankiau šioje temoje. Būčiau užsakiusi kitą laikrodį. Dabar jau vėlu atšaukti užsakymą. Vaje, nejau reikės pirkti tas figūrėles doh.gif doh.gif
Nireglina
Mytoys radau tokias figūrėles. Kaip suprantu tam laikrodžiui tinka tik dvi iš jų g.gif
Ach, įsitaisiau galvos skausmą. Dabar visą naktį neužmigsiu.
pievutė
QUOTE(Nireglina @ 2009 11 28, 00:33)
Mytoys radau tokias figūrėles. Kaip suprantu tam laikrodžiui tinka tik dvi iš jų g.gif
Ach, įsitaisiau galvos skausmą. Dabar visą naktį neužmigsiu.
*

Manau, kad tiktu, reiketu dar perklausti kas gerai vokiskai supranta. g.gif
Nireglina
Išsiaiškinau. Tinka. Jau užsakiau. Šiais metais dičkio Kalėdinė dovana kainuos labai daug. Vis per mano žioplumą doh.gif
Noa
QUOTE(pievutė @ 2009 11 27, 20:38)
O sitame ne tik lempa uzsidega bigsmile.gif , raso, kad  sviesos ir garso efektai. Zodziu kas ten darysis matysim kai gausim ax.gif
*

Maniškis irgi norėjo tokio, tik tokio ir ne kitokio. Pirkau ebay, mokėjau apie 60 Lt (ar 57 su siuntimu), iš Anglijos. Iš kokios Kinijos, mačiau, yra ir pigiau, bet taigi lauk iš ten mėnesį, o aš laukt negalėjau, man labai kukavo smile.gif Gavom prieš tris savaites.

Tai jis ten pypčioja, švietinėja ir rodo, kokiu ateiviu laikrodžio nešiotojas esamuoju momentu yra pasivertęs, ir rodo, kada atgal atvirsta. Vaikas dideliai patenkintas, savaitę iš viso nenusiėmė, o dabar, žiū, jau pasideda kartais, bet ne ilgam biggrin.gif
pievutė
QUOTE(Noa @ 2009 11 29, 21:01)
Maniškis irgi norėjo tokio, tik tokio ir ne kitokio. Pirkau ebay, mokėjau apie 60 Lt (ar 57 su siuntimu), iš Anglijos. Iš kokios Kinijos, mačiau, yra ir pigiau, bet taigi lauk iš ten mėnesį, o aš laukt negalėjau, man labai kukavo smile.gif Gavom prieš tris savaites.

Tai jis ten pypčioja, švietinėja ir rodo, kokiu ateiviu laikrodžio nešiotojas esamuoju momentu yra pasivertęs, ir rodo, kada atgal atvirsta. Vaikas dideliai patenkintas, savaitę iš viso nenusiėmė, o dabar, žiū, jau pasideda kartais, bet ne ilgam biggrin.gif
*

Mes siandien gavom ,bet dar neardem, paslepiau po devyniom spynom, lauksim kaledu.Smagu , kad patinka, tikiuosi greit neatsibos. thumbup.gif Aciu, kad pasidalinot informacija 4u.gif Labai jau sausas aprasymas, sunku susigaudyti.
Neringaban
Vat ir mes turime tokiu reikalavimu g.gif kas vakara meldziasi musu penkiametis, prasydamas beno teno laikrodzio blink.gif noriu paklausti mamu ar kas nors matete parduotuvese toki dalykiuka blink.gif gyvename šiauliuose smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.