Įkraunama...
Įkraunama...

Tvenkinio kasimas

[quote=Nanda,2008 09 16, 17:43]
Gal galėtum kontaktus į AŽ atsiųsti, kas kasė? 4u.gif 4u.gif


TIKSLIAU TAI KAIMO ZMOGELIS SU BULDOZERIU ISSTUMDE
Atsakyti
QUOTE(bubuke @ 2008 09 16, 16:52)
TIKSLIAU TAI KAIMO ZMOGELIS SU BULDOZERIU ISSTUMDE


biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanda @ 2008 09 16, 18:07)

Niekada nebuciau patikejusi, kad taip imanoma padaryti.Nes isivaizdavau kad tik su ekskovatorium tai imanoma padaryti.taciau isitikinau kitaip. Jau ka sugeba zmogus tai sugeba.
Atsakyti
QUOTE(bubuke @ 2008 09 16, 17:33)
Niekada nebuciau patikejusi, kad taip imanoma padaryti.Nes isivaizdavau kad tik su ekskovatorium tai imanoma padaryti.taciau isitikinau kitaip. Jau ka sugeba zmogus tai sugeba.


Sveiki,

"Broliai rankelės" iš kaimo ne tik buldozeriu, bet ir šiūpeliu kūdrą gali iškasti rolleyes.gif - tik degtinės taupyt nereikia drinks_cheers.gif
Tačiau susiviliojusiems kūdra (tiksliau bala) už 3000 Lt siūlau palaukti bent jau kito rudens, kai bubuke "Supermamon" įkels tos kūdros nuotraukas praėjus metams po iškasimo, sorry, išstumdymo...
Daugelio mano klientų praktika rodo, kad geriau taupyti kūdros apdailos sąskaita (pvz., vietoje marmuro krantuose kloti smiltainį mirksiukas.gif ), nei rasti "pigų ir greitą ūsuotą kasėją iš gretimo kaimo" ir...
Čia galioja tie patys dėsniai, kaip ir statant namą: pamatai, sienos ir stogas, kiek tai bekainuotų, turi būti įrengti patikimai ir be klaidų, o plyteles vonioje jau galite rinktis nuo 15 iki 350 Lt/m2 - namo konstrukcinei daliai tai tikrai nepakenks.
Nežiūrint šio perspėjimo, Bubukės kūdrai linkiu visa ko geriausio rolleyes.gif
Sėkmės!
Aušrys cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausras: 30 rugsėjo 2008 - 16:52
QUOTE(Ausras @ 2008 09 30, 17:48)

Tačiau susiviliojusiems kūdra (tiksliau bala) už 3000 Lt siūlau palaukti bent jau kito rudens, kai bubuke "Supermamon" įkels tos kūdros nuotraukas praėjus metams po iškasimo, sorry, išstumdymo...


na jei nepamirsiu, tai butinai idesiu.ir kas jai blogo turetu nutikti?
Atsakyti
: ax.gif Galvoju ka daryti,kad nereiktu pjauti zoles lotuliukas.gif ...Prudas butu neblogai vakar apvaikstynejau sodyba ir pastebejau jog butu nebloga vieta -zemiausia visame sklype,privaziavimas kasimui ir grunto isvezimui labai geras,prakasus 3 m. vanduo stovi 2 m. gylyje (kadangi salia ezeras manau tai ir prude turetu buti vandens lygis vienodas) gruntas molis....Klausimas kiek galima ,,isimusti,, ziema kaina aro iskasimo?Kiek kainuoja projektas,kas ji daro? Ar leistu savo tvenkini GA sujungti vaga su gretimu ezeru?...Paskaitynejus firmos raso 1 a. 700-1200 lt. kas i ta kaina ieina>koks gylis,krantu nulyginimas,grunto isvezimas...? Planuoju kasti 40 m. ant 40 m. noreciau centre didziausia 5-7 m. gyli tureti... schmoll.gif
Atsakyti
As kaip tik irgi ieskau kas iskastu , pas mane sklype 36 aru vandeninga pelke noreciau visa ja paversiti tvenkiniu , as kiek skambinausi tai i ta kaina kur nuo 700 iki..... ieina iskasimas 3m gylio ir zemiu isstumdymas , o kartais isvezimas. Mano nuomone net ir 700 lt yra gerokai per daug , pazystami kase 300 uz ara, smade utenos melioracija, okad ten blogai iskas tai cia akiu dumimas visi vienodai kas ir tiek , as asmeniskai irgi ieskosiu kad diedukas uz normalia kaina iskastu
Atsakyti
QUOTE(bubuke @ 2008 10 01, 18:30)
na jei nepamirsiu, tai butinai idesiu.ir kas jai blogo turetu nutikti?


bye1.gif tikrai ir man idomu kas gali tokio atsitikti?Cia del to kad stumdyta? Kaip senoliai kasdavosi prudus ir nieko. Ka cia zemes moderneja kad reikia vis siuolaikiskesne technika taikyti? g.gif
Ne nu rimtai ir man paaiskinkit, nes mes irgi norim koki ara ar du paversti prudu. Ir va mano tevas pats pas mus namie yra su kastuvu iskases pruda. Ir sekmingai gyvuoja jau apie 15 metu 4u.gif Mama pridaugino kiek zoliu jame tokiu pelkiniu bet nebaisiai besiveisianciu, lelija auga. Man asmeniskai krantai nesutvarkyti nepatinka, nes zolem apauga visur isskyrus priejima ir sunku tas zoles tvarkyt. Butent i apdaila tai tikrai reiketu investuoti... mano nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Levanda @ 2008 10 09, 00:54)
bye1.gif  tikrai ir man idomu kas gali tokio atsitikti?Cia del to kad stumdyta? Kaip senoliai kasdavosi prudus ir nieko. Ka cia zemes moderneja kad reikia vis siuolaikiskesne technika taikyti?  g.gif 
Ne nu rimtai ir man paaiskinkit, nes mes irgi norim koki ara ar du paversti prudu. Ir va mano tevas pats pas mus namie yra su kastuvu iskases pruda. Ir sekmingai gyvuoja jau apie 15 metu  4u.gif  Mama pridaugino kiek zoliu jame tokiu pelkiniu bet nebaisiai besiveisianciu, lelija auga. Man asmeniskai krantai nesutvarkyti nepatinka, nes zolem apauga visur isskyrus priejima ir sunku tas zoles tvarkyt. Butent i apdaila tai tikrai reiketu investuoti... mano nuomone  ax.gif


Nieko ten tikrai neatsitiks , reik tik elementarius dalykus paplanuoti tokius pvz kaip nekasti karjere ar prie pat melioracijos griovio ir viskas bus ok , nes kiek kasimu as dalyvavau tai iskart matesi bus ar nebus vandens , o ten tos pleveles tai isvis siaudo griebimasis , jos tik tiem kurie betkokia kaina nori butent cia ir viskas
Atsakyti
mes tai kasem kokiu 6a tvenkiny ir ji dar sujungem su salia esanciu kaimynu tvenkiniu, zodziu gavosi didelis thumbup.gif dar palikom vidury salele su joje esancia eglute thumbup.gif didziausias gylis berods kazkur 4m tai sumokejom 2000lt uz viska. bet esme tame kad ten smeliukas tai kase mums mainais i ta smeliuka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kepuryte @ 2008 10 09, 09:01)
mes tai kasem kokiu 6a tvenkiny ir ji dar sujungem su salia esanciu kaimynu tvenkiniu, zodziu gavosi didelis  thumbup.gif  dar palikom vidury salele su joje esancia eglute  thumbup.gif  didziausias gylis berods kazkur 4m tai sumokejom 2000lt uz viska. bet esme tame kad ten smeliukas tai kase mums mainais i ta smeliuka  thumbup.gif


Gerai kai smeliukas, o pas mus labai derlinga zeme. Praktiskai juodzemis, idomu ar kas mainytu.. nors dar zinant kad skirtinguose sluoksniuose skirtinga zeme... hm. Kogero supilsim nuo pamatu ir prudo likusias zemes i kalniuka koki grazu.

Kai dar studijavau pas destytoja praktika atlikinejom. Tai jis issikases pruda buvo. irgi smeliukas. Kai norejo kasti tai nebaisiai toli kelininkai dirbo. Jis nuejo pakalbejo ir susitare. Iskase jam nemokamai ir smeli issiveze bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kepuryte @ 2008 10 09, 10:01)
mes tai kasem kokiu 6a tvenkiny ir ji dar sujungem su salia esanciu kaimynu tvenkiniu, zodziu gavosi didelis  thumbup.gif  dar palikom vidury salele su joje esancia eglute  thumbup.gif  didziausias gylis berods kazkur 4m tai sumokejom 2000lt uz viska. bet esme tame kad ten smeliukas tai kase mums mainais i ta smeliuka  thumbup.gif


Grazu saleles viduryje, bet ar neslenka smelis nuo salytes krantu i tvenkini? g.gif Pries kiek laiko issikaset? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanda: 09 spalio 2008 - 17:38