Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamieji

Nauja temutė 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
bigsmile.gif
aš dabar sėdžiu prie miegamojo baldų projektų ir galvoju, ar spinteles su stalčiais prie lovos daryti tokio pat aukščio kaip ir lova ar aukštesnes? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 20 vasario 2009 - 17:30
QUOTE(X-iuke @ 2009 02 20, 17:27)
aš dabar sėdžiu prie miegamojo baldų projektų ir galvoju, ar spinteles su stalčiais prie lovos daryti tokio pat aukščio kaip ir lova ar aukštesnes?  g.gif

O as isvis galvoju spinteliu atsisakyt g.gif niu,kazkaip man jos nereikalingos,o gal tik dabar nereikalingos,gal ateity ir pravers unsure.gif ar visos spinteles turit? busimas miegamasis nedidukas,vos 12kv,tai nenoriu apkraut kambario baldais,noriu apsiribot tik lova ir sienine spinta(aisku dar lovele vaikiska prie sono butinas atributas biggrin.gif ),na,gal ateity dar kokia komodele,nes jauciu,kad vyras vis tiek tv issireikalaus,tai reiks kazkur ji pastatyt rolleyes.gif
Atsakyti
musu ne ka didesnis miegamas 14 kv, bet mes darysim nedidele spinta (visiem nesezoniniam drabuzhiam spinta statysim kitame kambaryje 4u.gif ) o spintele prie lovos man atrodo butina, ar stiklinei su vandeniu pasidet, ar telefonui, ar mezginiam isikraut koks stalchiukas rolleyes.gif nes megstu guledama lovoje pamegzt ax.gif
Atsakyti
Gal kam tiks kokia ideja

http://www.jonasfurn...logue_beds.html
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2009 02 20, 17:54)
O as isvis galvoju spinteliu atsisakyt g.gif niu,kazkaip man jos nereikalingos,o gal tik dabar nereikalingos,gal ateity ir pravers unsure.gif ar visos spinteles turit? busimas miegamasis nedidukas,vos 12kv,tai nenoriu apkraut kambario baldais,noriu apsiribot tik lova ir sienine spinta(aisku dar lovele vaikiska prie sono butinas atributas biggrin.gif ),na,gal ateity dar kokia komodele,nes jauciu,kad vyras vis tiek tv issireikalaus,tai reiks kazkur ji pastatyt rolleyes.gif

pas mus yra spinteles ir kol jos yra tikrai yra ka padeti, jau nekalbu apie MB, kuris apkrauna ja vos ne iki lubu lotuliukas.gif is esmes gal ir galeciau be ju apsieiti, bet vistiek kazkokia spintele (komoda) turetu buti miegamajam
jeigu komoda desit vien tik del tv, tai siulyciau tv kabinti ant sienos
Atsakyti
Spintelės labai patogios, žiūrint kieno kokie poreikiai. Į jas galima susikrauti: skaitomas knygas ar žurnalus, jau minėtus mezginius, aksesuarus, kojines ir apatinius rūbus, visokius dalykus, kur kitur nepatogu laikyti. Ne viską patogu dėti į spintą.
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2009 02 20, 19:27)
Nauja temutė 4u.gif

aš dabar sėdžiu prie miegamojo baldų projektų ir galvoju, ar spinteles su stalčiais prie lovos daryti tokio pat aukščio kaip ir lova ar aukštesnes?  g.gif


Pas mane spintelės nėra aukštos, su lyg čiuziniu lovoje. Tai labai patogu:nereikia rankų kilnoti ar lenktis. Bet su jomis gavosi įdomi situacija. Mums teko gamintis komplektą anksčiau nei įsirengėme miegamąjį, tad dabar teks jų atsisakyti. Nelabai reikalingos. Lova yra ąžuolo mąsyvo su dideliu galvugaliu. Ant jo viską ir krauname. Taigi patarimas - atkreipk dėmesį, kokia jūsų lova. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanty @ 2009 02 21, 13:04)
Pas mane spintelės nėra aukštos, su lyg čiuziniu lovoje. Tai labai patogu:nereikia rankų kilnoti ar lenktis. Bet su jomis gavosi įdomi situacija. Mums teko gamintis komplektą anksčiau nei įsirengėme miegamąjį, tad dabar teks jų atsisakyti. Nelabai reikalingos. Lova yra ąžuolo mąsyvo su dideliu galvugaliu. Ant jo viską ir krauname. Taigi patarimas - atkreipk dėmesį, kokia jūsų lova.  mirksiukas.gif

mes lova gaminsimes kartu su visomis spintelemis, kuriu bus ne tik prie lovos bet ir prieshais ja ir aishku spinta... dabar zhiurinejau dauguma spinteliu prie lovos yra lovos arba chiuzhinio aokshshio, tai gal taip ir darytis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 21 vasario 2009 - 15:10
QUOTE(X-iuke @ 2009 02 21, 17:10)
mes lova gaminsimes kartu su visomis spintelemis, kuriu bus ne tik prie lovos bet ir prieshais ja ir aishku spinta... dabar zhiurinejau dauguma spinteliu prie lovos yra lovos arba chiuzhinio aokshshio, tai gal taip ir darytis?  g.gif


Pabandyk atsisesti į lovą ir pamodeliuoti situaciją, kai imi daigtus nuo spintelių. Atkreipk dėmesį, ar esi aukšto ūgio ar ne. Tada gal ir apsimoka daryti aukštesnes spinteles.
Šiaip man dar patinka spintelės arba suoliukai kojų gale. Ant jų ir į juos galima sudėti daigtus, rūbus.
Atsakyti
Ikelsiu savo miegamajo kambariuko foto: kambarys nedidelis-11.5kv, tad tiek ir tilpo-lova, spinta, telikas. Zinoma, uzbaigtumo nera: ateity reiks dienines uzuolaidas arba sirmas uzsidet, reikes lovai uzklota isigyti (del to atsiprasau uz neklota lova), vietoj to pufiko-spintele pasidaryt (nes man reikia visokiu daikciuku prisidet) ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Mes spinteliu atsisakem. Bet sienoje pasidarem tam reikalui prie lovos lentyneles,knygai ar puodeliui kavos pasideti smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2009 02 21, 16:10)
mes lova gaminsimes kartu su visomis spintelemis, kuriu bus ne tik prie lovos bet ir prieshais ja ir aishku spinta... dabar zhiurinejau dauguma spinteliu prie lovos yra lovos arba chiuzhinio aokshshio, tai gal taip ir darytis?  g.gif


Nedaryk spinteliu aukstesniu uz ciuzini. Pas mane yra siek tiek aukstesnes, tai as nakti jau ne karta smilkini trenkiausi i spinteles kampa. Miegu ant pacio lovos krasto ir kartais versdamasi ant kito sono neapskaiciuoju doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitulia: 01 kovo 2009 - 20:56