Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamieji

QUOTE(smilgeleee @ 2009 07 17, 11:38)
Noriu pasidalinti miegamojo kambario ideja,kuria mes su MB tiesiog  wub.gif ir zadame ja igyvendinti ,gal siek tiek pakoregavus sienu spalvas i sviesesnius atspalvius smile.gif .Gal dar ,kam kils kokiu ideju mirksiukas.gif

user posted image



Miegamasis labai saunus ir jaukus! Tikrai nebloga ideja susiradote! thumbup.gif
Jei tik leistu erdves, ir mes ka nors tokio butumem dare, bet ka cia bepridarysi kiseneleje... Dziaugiames kad tik lova su spinta tilpo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 07 16, 23:54)
ne, šviesios spalvos turi "kilti" ne iš geltonos, o iš kokios nors alia kakavinės, rausvos/pilkšvos ir pan. gali būti iš rudai - rusvos dar.
jūs pasiimkite dažų paletę ir eikite per pačius šviesiausius atspalvius. ir sudėkite kartu su ta jūsų išsirinkta violetine ir stebėkite derinį. tikrai žinau, kad "cashmere" pirmas ar antras tonas ideliai tinka prie visų įvairiausių atspalvių. dar toks pat universalus yra "peanut", bet reikia jau žiūrėti. kodais nepasakysiu, sorry.
bet jūs rinkites tikrai pačius pačius šviesiausius tonus, ten neimkite ryškių.

nu va čia yra vonia, ne miegamasis, bet šis derinys gerai žiūrisi, todėl ir siūliau smėlio spalvą, kitaip tariant biežinę.

Aciu jum labai,vaziuosiu i parduotuve ziuresiu,butinai atkreipsiu demesi i spalvas kasemyro ir peanuto 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Cia man labai grazi spalvyte,kazin kaio ji vadinasi,ir ar deretu su violetu?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lux Lady @ 2009 07 17, 16:51)
Cia man labai grazi spalvyte,kazin kaio ji vadinasi,ir ar deretu su violetu?


Pritariu, puiki spalva. O kad kas pasakytų tikslų pavadinimą/kodą rolleyes.gif
Atsakyti
as tokia daziausi savo miegamajy,bet kodo nezinau,atsimenu,kad is viva color serijos pirkau.
Atsakyti
sveikos, o man labai fainos lovytes www.miegamieji.lt, ir kiek skambinau teiravausi tai jau galima uzsaineti, ir tikrai modernu jauku ir prabangu, lovytes vertos demesio.
Atsakyti
mergaites,na ikeliu jum foto savo busimo miegamojo,pirmoi foto isejo kaip tikrovei ir atrodo,prasau patakyte,ka cia galima sugalvot,jau galva skauda,nesugalvoju,kad ziuretusi kas fone to violeto g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lux Lady @ 2009 07 18, 16:26)
mergaites,na ikeliu jum foto savo busimo miegamojo,pirmoi foto isejo kaip tikrovei ir atrodo,prasau patakyte,ka cia galima sugalvot,jau galva skauda,nesugalvoju,kad ziuretusi kas fone to violeto g.gif
user posted image
user posted image

na man tu tokia gana sudėtinga violetine tai žiūrisi normaliai tokia šviesi spalva. aš tik nelabai suprantu, kodėl ten nišos skirtingo dydžio ir dar trys, ir visos skirtingo dydžio? g.gif o kas kitose sienose?
o dėl spalvos - na turbūt reikia kiek tamsesės smėlio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 18 liepos 2009 - 20:08
QUOTE(escada2006 @ 2009 07 18, 19:04)
sveikos, o man labai fainos lovytes www.miegamieji.lt, ir kiek skambinau teiravausi tai jau galima uzsaineti, ir tikrai modernu jauku ir prabangu, lovytes vertos demesio.


O kokios kainos siu lovu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 07 18, 21:58)
na man tu tokia gana sudėtinga violetine tai žiūrisi normaliai tokia šviesi spalva. aš tik nelabai suprantu, kodėl ten nišos skirtingo dydžio ir dar trys, ir visos skirtingo dydžio?  g.gif  o kas kitose sienose?
o dėl spalvos - na turbūt reikia kiek tamsesės smėlio...

Tai nisas specialiai darem visas skirtingo dydzio,ta kuri arciau virsugalvio,didesne,ten ir knyga ir dar ka po ranka bunancio kad padet,o i kitas jau siaip..
Kitos sienos be nieko 4u.gif
Atsakyti
pasaka, kaip gražu.. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sin City @ 2009 07 18, 21:23)
O kokios kainos siu lovu? ax.gif


na jie turi is savo kolekcijos tai skirtingai priklauso nuo to ar lova odine ar is gobeleno, bet ten yra nuolaidos, tai maciau dabar lovyte odine sviesios spalvos kainuoja tik 1500, o tos kur atveza tai kaip supratau apie 3000, bet man tai jos fainos
Atsakyti