Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamieji

QUOTE(Noe @ 2010 01 10, 13:43)
Man irgi nelabai..

man irgi kazkaip labai jau nemodernus, nesiuolaikiski, tokie griozdiski baldai atrodo. per daug masyvus
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2010 01 11, 13:10)
Beabejo drinks_cheers.gif Nenorejau jusu izeisti,tiesiog cia daznai imeta nuotrauku ir jos yra komentuojamos,todel issakiau nuomone.
O kokia ta vidutine lovos kaina?
As kazkaip atvirksciau viska padariau ciuzini nebrangu issigyjau,o lova jau ilgam.. Jei ka ciuzini keisiu,bet per puse metu jam nieko nenutiko smile.gif


oi, neee, tikrai neisizeidziau.... drinks_cheers.gif
visos nuomuones gerbtinos 4u.gif ir jusiske tame tarpe 4u.gif

viskas priklauso nuo zmogaus skonio, skoni itakoja gal but amzius, interjero stiliaus kuri renkasi zmogus, na ir zinoma erdviu.

bet nepatiko, ir nepatiko... as i buta tokiu irgi nesirinkciau, o i jei nama, kuriame miegamasis apie 30kv.m. - pagalvociau... biggrin.gif

QUOTE(filmukas @ 2010 01 11, 14:13)
man irgi kazkaip labai jau nemodernus, nesiuolaikiski, tokie griozdiski baldai atrodo. per daug masyvus


maza erdve tokie baldai tikrai uzgriosdins, kaip ir dideleje erdveje (mano subjektyviu manymu) minimalistiniai "pasimes".
na cia daug galima isvedzioti....

o del ciuzinio, sunku zodziais apsakyti, kas yra "geras" ciuzinys. o tiksliau sakant - patogus. tai irgi pakankamai individualu. ir ta pajusti gali tik pagulejus ant to daikto. va tada gali ir pasakyti. patogus tuomet, kai ciuzinys taikosi prie kuno, o ne atvirksciai.
o jei bendrai tai renkantis ciuzini ivertinami tokie faktoriai kai zmogaus ugis, svoris, ciuzinio medziagu panaudojimas, paskirstymas i anatomines zonas, .... ir t.t ir pan..labai daug info ciuziniu temoje apie tai. ir beabejo kiek zmogus gali sau leisti (pinigine israiska).
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2010 01 11, 16:17)
oi, neee, tikrai neisizeidziau.... drinks_cheers.gif
visos nuomuones gerbtinos  4u.gif ir jusiske tame tarpe  4u.gif
viskas priklauso nuo zmogaus skonio, skoni itakoja gal but amzius, interjero stiliaus kuri renkasi zmogus, na ir zinoma erdviu.


Man atrodo dar nuo salies klimato priklauso kazkiek.Orai pas mus retai dziugina,todel norisi sviesiu ir jaukiu namu.Svedijoj irgi populiarus tokie interjerai,kur viduj daug sviesos.

Del ciuzinio labai jums pritariu.Kai rinkausi ciuzini gulejau ant tokio parduotuvej ir buvau issitempus,juk atsakinga sprendima reikia priimti,o tas pagulejimas kelias minutes juk neastoja miegojimo.Bet laimes pasirinkau teisingai,o is pazystamu yra kas prasove,pabandymas parduotuveje nepadejo..
Atsakyti
QUOTE(vivaidejos @ 2010 01 06, 17:57)
cia yra graziu dalykeliu

http://www.elite-spa.it/eng/index.php
4u.gif


kokie grazus baldai bigsmile.gif o cia Lietuvoj kas nors jais prekiauja ar kaip? jauciu kainos ziaurios doh.gif
Papildyta:
QUOTE(pinkClarin @ 2010 01 06, 18:36)
user posted image[/url]
nuotrauka radau kazkokiam forume, tad jei atpazinote , kad tai jusu miegamasis , nepykit  blush2.gif  taciau labai grazu  mirksiukas.gif


gali lengvai pati tureti toki miegamaji: lova ir veidrodis yra is Ikejos mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=giedre.v,2010 01 12, 11:59]
kokie grazus baldai bigsmile.gif o cia Lietuvoj kas nors jais prekiauja ar kaip? jauciu kainos ziaurios doh.gif

prekiauja www.bustoharmonija.lt

kainos nemazos, bet nerealus baldai, toks visiskai kitas pojutis.
grazus ne tik baldai bet ir kiti aksesuarai-vazos, vazonai, veidrodziai...
Papildyta:
imetu nuoroda kas nemegsta pastivumo- vienas is sios lovos variantu turi diska -tai galima keisti miegojimo krypti ax.gif

http://www.teambywel.../BoRa-90-9.aspx
Papildyta:
http://www.jesse.it/...eds/elysee.html
Atsakyti
MANO SKONIUI IR JAUTIMAMS idealiausias - labai didelis miegamasis su minimum baldų. tai yra, lova ir ales, nieko daugiau. Aišku, gal ir neaptogu, kai jokios spintikės knygom ar vaistam nuo migrenos rolleyes.gif nėra, bet užtat kiek oro, erdvės... Skuduriukai turi būt garderobinėj, miegamajam reik kaip nors išsisukt be drabužių spintos, nes jie suvalgo visą deguonį schmoll.gif
Atsakyti
cia temoje buvo klausimas kur pasideti rubus, chalata einant miegoti-cia kaip vienas is variantu

http://www.d-tec.de/...flamingo-2.html
Papildyta:
QUOTE(Gloris @ 2010 01 15, 14:49)
MANO SKONIUI IR JAUTIMAMS idealiausias - labai didelis miegamasis su minimum baldų. tai yra, lova ir ales, nieko daugiau. Aišku, gal ir neaptogu, kai jokios spintikės knygom ar vaistam nuo migrenos rolleyes.gif nėra, bet užtat kiek oro, erdvės... Skuduriukai turi būt garderobinėj, miegamajam reik kaip nors išsisukt be drabužių spintos, nes jie suvalgo visą deguonį schmoll.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

paziurekit www.maisonclassique.lt, cia kruva ivairaus stiliaus miegamuju foto thumbup.gif


QUOTE(X-iuke @ 2009 02 20, 18:27)
Nauja temutė 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
bigsmile.gif
aš dabar sėdžiu prie miegamojo baldų projektų ir galvoju, ar spinteles su stalčiais prie lovos daryti tokio pat aukščio kaip ir lova ar aukštesnes?  g.gif

Atsakyti
QUOTE(vivaidejos @ 2010 01 15, 11:45)
prekiauja www.bustoharmonija.lt

kainos nemazos, bet nerealus baldai, toks visiskai kitas pojutis.
grazus ne tik baldai bet ir kiti aksesuarai-vazos, vazonai, veidrodziai...
Papildyta:
imetu nuoroda kas nemegsta pastivumo- vienas is sios lovos variantu turi diska -tai galima keisti miegojimo krypti  ax.gif

http://www.teambywel.../BoRa-90-9.aspx
Papildyta:
http://www.jesse.it/...eds/elysee.html


dekui, issisaugojau nuorodas 4u.gif
o man sita lovyte wub.gif
http://www.jesse.it/...beds/plaza.html
ir isvis patinka, kad ir paprasta lova, bet kad butu su dideliu galvugaliu wub.gif
Atsakyti
Sveikutes.Na ir mes netrukus pradesim remontuoti miegamaji ir vaiko kambari.Tiksliau viska perdaryti nuo grindu lentu iki lubu biggrin.gif Bet niekaip nesudelioju mintyse baldu i savas vietas g.gif doh.gif Juolab,kad vienoj kambario pusej bus sienine spinta per visa siena,tai jau automatiskai susimazina kambarys(kambarys 20kv),ir belovs ir komodos dar kazkur reikes italpinti kosmetini staliuka,ir nedideli kompo stala doh.gif Va cia ir beda,nes vietos randu tik vienam is ju.O kas blogiausia,kad daugiau nera kur pas mus padeti to kompo su stalu,nes sedimajam vietos nera,pas vaika ir uosvius irgi nepadesi juk.Tai va taip ir delioju is vienos puses i kita doh.gif Nezinau,galvoju gal i vaiko kamb.padeti g.gif Sakykit,o kaip jus nusprendet kuria siena kamb.tapetuoti?Nes galvoju tris dazyti o viena tapetuot.
Atsakyti
as vel, sakykite gal kuri zinote kiek karnyzas turi buti issikises i sonus? na nuo lango pabaigos kiek dar? gal kokie standartai eina rekomenduotini? as "is akies?"
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2010 01 18, 10:18)
belovs ir komodos dar kazkur reikes italpinti kosmetini staliuka,ir nedideli kompo stala  doh.gif Va cia ir beda,nes vietos randu tik vienam is ju.


gal ir galima pas vaika kambary pastatyti kompa, jei jusu darbas nesusijes su kompiuteriu... t.y. jei nesedetumet ten pastoviai, nes vaikui kaip ir nebeliktu privacios erdves visiskai smile.gif
gal statyti vietoj kosmetinio stalelio kompo stala ir tiek. o jau pasidazyt teks nueiti i vonia ar kur kitur... tokiu atveju vaiko nenuskriausit biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ritandra @ 2010 01 18, 14:42)
as vel, sakykite gal kuri zinote kiek karnyzas turi buti issikises i sonus? na nuo lango pabaigos kiek dar? gal kokie standartai eina rekomenduotini? as "is akies?"


pakeliau galva i karnizus, pas mus apie 10-15 cm issikise tokie burbulai mirksiukas.gif
Atsakyti