Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

esu maitinanti mama, tai man baisiai pradejo slinkti plaukai, kad net zliumbdavau per kiekviena galvos plovima. verysad.gif Kad neapsirikti, pasirinkau ir siuolaikiska priemone ir "senamadiska"( paauglysteje daznai skalavau galva su dilgeliu nuovyru, plaukai buvo super biggrin.gif ).
Nusipirkau Leonor Greyl firmos ampules nuo plauku slinkimo ir vaistineje ajeru sakniastiebiu, varnalesu saknu ir dilgeliu lapu .
biggrin.gif viena karta po plovimo naudojau ampules o kita karta klaukus skalavau siu zoleliu nuoviru. Po maziau nei menesio slinkimas nustojo. Bet kas butent padejo negaliu pasakyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(NEW MAM @ 2009 03 04, 14:52)
esu maitinanti mama, tai man baisiai pradejo slinkti plaukai, kad net zliumbdavau per kiekviena galvos plovima. verysad.gif Kad  neapsirikti, pasirinkau ir siuolaikiska priemone ir "senamadiska"( paauglysteje daznai skalavau galva su dilgeliu nuovyru, plaukai buvo super biggrin.gif ).
Nusipirkau Leonor Greyl  firmos ampules nuo plauku slinkimo ir vaistineje ajeru sakniastiebiu, varnalesu saknu ir dilgeliu lapu .
  biggrin.gif  viena karta po plovimo naudojau ampules o kita karta klaukus skalavau siu zoleliu nuoviru. Po maziau nei menesio slinkimas nustojo. Bet kas butent padejo negaliu pasakyti. g.gif


pozityvus nusiteikimas!!!!! ne kitaip mirksiukas.gif
labai dziaugiuos gerais rezultatais! taip ir toliau 4u.gif

nesu bandziusi anei girdejusi apie tokias ampules,taciau nuovirai tikrai is puikiu ingridientu thumb_yello.gif



Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 03 04, 14:30)
Nu vakar truputį pastresavau  unsure.gif  bet negi taip iškart ir suveikė ant plaukučių?  g.gif


Zinok tikrai gali buti nuo streso, man buvo sumazejes slinkimas, bet neseniai susilauziau koja, tai pora dienu po to ivykio plaukai kuokstais krito verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 03 04, 15:16)
pastresavimai tai ir man suveikia console.gif
tiesiog musu silpnoji (ar viena is tokiu) vieta yra plaukuciai. bent kol kas. tad ir kerta per juos. kitas spuogais ismusa, pleiskanoja, pan....
ar darydama kaukes stengies,kad ingridientai butu "stiprinantys saknis"? nes as vis bandau tokius kaip ricina, varnalesa....

Naudoju varnalėšų aliejų thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Vanillla @ 2009 03 04, 15:30)
Zinok tikrai gali buti nuo streso, man buvo sumazejes slinkimas, bet neseniai susilauziau koja, tai pora dienu po to ivykio plaukai kuokstais krito  verysad.gif

Net nebūčiau pagalvojus, kad taip atsiliepia plaukučiams doh.gif Viskas jokių stresų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 03 04, 16:25)
Naudoju varnalėšų aliejų  thumbup.gif


saunu 4u.gif
man ir ricinu aliejukas patinka good.gif




Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 03 04, 11:26)


Man gydytoja sakė, kad anatomija garbanoto plauko po oda yra kitokia nei tiesaus. Kaip jis ten kitaip auga doh.gif ir meždiagos ne ten patenka, kur labiausiai reikia.
Atsakyti
QUOTE(biteMaja99 @ 2009 03 05, 11:15)
Man gydytoja sakė, kad anatomija garbanoto plauko po oda yra kitokia nei tiesaus. Kaip jis ten kitaip auga doh.gif ir meždiagos ne ten patenka, kur labiausiai reikia.

Jungiuos ir as i jusu gretas.
o jusu biteMaja99 norejau paklausti, o ta feritina tyretes su siuntimu ar savarankiskai?Zinau tikrai, kad mano plaukuciai slenka tikrai del kazkokio sveikatos sutrikimo,nes dermatologas patikino, kad tai nera sezoninis slinkimas ir patare issitirt skydliauke,bet ja tirsiuos kovo 25d.Bet dar noreciau isitirti ir ta feritina.Dabar nusipirkau alpicort, nes plaukai slenka katastrofiskai doh.gif nu ir prirasiau 4u.gif
Atsakyti
Ateinu su naujienom:
Kalbėjau vakar su tokia natūraliste, tai ji sakė, kad jei plaukai slenka nuo nervų - tai geriausiai veikia galvos masažas (idealu jei su kokia priemone dar). Nes nervinantis užsispaudžia galvos raumenys kažkaip ir užspaudžia svogūnėlius, o tie negauna deguonies ir pan. dėl to nyksta ir krenta plaukai. Gal kažkiek tiesos ir yra g.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 03 05, 13:23)
Ateinu su naujienom:
Kalbėjau vakar su tokia natūraliste, tai ji sakė, kad jei plaukai slenka nuo nervų - tai geriausiai veikia galvos masažas (idealu jei su kokia priemone dar). Nes nervinantis užsispaudžia galvos raumenys kažkaip ir užspaudžia svogūnėlius, o tie negauna deguonies ir pan. dėl to nyksta ir krenta plaukai. Gal kažkiek tiesos ir yra g.gif:

net jei ir nebut tiesos tai galvos masazas tikrai veikia raminanciai thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 03 05, 12:26-->
QUOTE(BOMBONKE smile.gif @ 2009 03 05, 12:26)
net jei ir nebut tiesos tai galvos masazas tikrai veikia raminanciai  thumbup.gif


galvos masazui geriausiai orgazmotronas tinka thumbup.gif kaifuoju as su juo kartais vakarais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 03 05, 13:31)
galvos masazui geriausiai orgazmotronas tinka  thumbup.gif  kaifuoju as su juo kartais vakarais lotuliukas.gif

cia tas toks sepetys ne sepetys g.gif
Atsakyti
Vaida,nesijaudink,o kokio laiko tarpai buvo tarp svogunu kaukiu? bigsmile.gif


Bonbonke, tas ale sepetys ne sepetys tikra palaima teikia,bet gaila jo neturiu. doh.gif drinks_cheers.gif

IR dar : galva plaunu kasdien,kauke su svogunu dariaus pries pora menesiu, bet kai plaunu,smirda kaip nezinau kas doh.gif kaip man ji panaikint,juk tiek laiko praejo blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanell: 05 kovo 2009 - 11:37