Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ievvvvaa @ 2009 03 11, 09:39)
man staiga vel padejo slinkt  cray.gif  ir tik tada kai palunu galva, ir kai sukuoju... verysad.gif jau antra diena, kai po duso apie 100 plauku suskaiciuoju... :verysad:nu kaip gaila, tai negaliu...ir svoguna dedu jau menesis, ir siaip rupinuosi...ir streso nera... blink.gif  nezinau kas daros...

gal,kad pavasaris? g.gif juk naturalu,kad pavasari isslenka daugiau plauku,zinoma,ne kuokstais,bet suintensyveja slinkimas-kaip sakoma,metam kailiuka ziemini biggrin.gif
bet jei labai jau baisiai-tai gali buti kazkas ir rimciau. manau,akd antra diena-dar neiko nesako,jei kokius puse metu ir istisai kuokstais-va tada jau baisu,o kelios dienos-as demesio nekreipiau,kol man kelios dienos buvo,kad slinko,kai jau praejo 2men ir vistiek tas pats,nors ir sampuna pakeiciau,ir vitaminus geriu(ne specializuotus,bet siaip,visas kompleksas yra),ir stresu atrodo,jokiu neturiu,o va,slenka nuo rudenio ir nieko negaliu padaryt doh.gif verysad.gif bent nemaniau,kad sitaip ilgai slinks,tai dabar jau bandysiu as kerastase ampules su tabletemis ir sampunu-tikiuosi,kad pades ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2009 03 11, 11:45)
gal,kad pavasaris? g.gif  juk naturalu,kad pavasari isslenka daugiau plauku,zinoma,ne kuokstais,bet suintensyveja slinkimas-kaip sakoma,metam kailiuka ziemini biggrin.gif
bet jei labai jau baisiai-tai gali buti kazkas ir rimciau. manau,akd antra diena-dar neiko nesako,jei kokius puse metu ir istisai kuokstais-va tada jau baisu,o kelios dienos-as demesio nekreipiau,kol man kelios dienos buvo,kad slinko,kai jau praejo 2men ir vistiek tas pats,nors ir sampuna pakeiciau,ir vitaminus geriu(ne specializuotus,bet siaip,visas kompleksas yra),ir stresu atrodo,jokiu neturiu,o va,slenka nuo rudenio ir nieko negaliu padaryt doh.gif  verysad.gif bent nemaniau,kad sitaip ilgai slinks,tai dabar jau bandysiu as kerastase ampules su tabletemis ir sampunu-tikiuosi,kad pades ax.gif

aciu labai uz paguoda 4u.gif gal ir nieko baisaus, tikiuosi paeis..bet as labai isgyvenu kai "uzuodziu" gresinti slinkima...ir taip plauku nedaug, tai jei dar vel padetu slinkt... doh.gif
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 03 11, 10:44)
aciu labai uz paguoda  4u.gif  gal ir nieko baisaus, tikiuosi paeis..bet as labai isgyvenu kai "uzuodziu" gresinti slinkima...ir taip plauku nedaug, tai jei dar vel padetu slinkt... doh.gif
4u.gif  4u.gif

svarbiausia-geras nusiteikimas ir gera mityba,o visa kita-tik papildo plauku augima ir grozi.
tad,manau,stebek,gal tikrai tuoj viskas praeis mirksiukas.gif
as zinoma,irgi stebejau pirmas dvi savaites,paskui jau nerimas uzpuole,tai pradejau vitaminus-papildus gert ir sampuna pakeiciau,bet nedave rezultatu,nes ne konkreciai plaukus stiprino,o visa organizma,vadinasi,man dar papildomai reikia kazko-nu,as cia save taip raminu,kad va,dabar,jau kai pradesiu tas ampules,tabletikes ir sampuna naudot-tai bus efektas-nu ziuresim,kaip cia gausis g.gif
Atsakyti
Droge yra neblogas sampunas su varnalesom,apie 20 lt. Tikrai jauciu poveiki,nors jau tiek dag visko esu isbandziusi,man jis patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shineT @ 2009 03 10, 19:47)
Vidu susitvarkiau...nes ilgokai su liga draugavau verysad.gif  per ta laika puse plauku netekau, paauglystes klaidos  doh.gif , bet db viskas gerai, atsigavau smile.gif


blush2.gif jeigu ne per labai didelė paslaptis, gal gali pasakyti, kokia liga paskatino plaukų slinkimą.... ax.gif gal mes atpažinsim savo bėdų priežastis....?
Atsakyti
O as uzsirasiau pas gydytoja del plauku slinkimo odos ir veneros ligu centre, taip pat reiks savo poliklinikoj pasidaryt kraujo tyrima ir gaut siuntima pas endokrinologa, jau atsibodo paciai kovot su slinkimu, ypac kai ta kova neduoda jokiu vaisiu verysad.gif kai drauges pradeda sakyt, kad po to kai pas jas apsilankau pilnas butas mano plauku, kai bijai sukuotis, nes sausoj kuokstai plauku ir pan., tai tikrai optimizmas dingsta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 03 10, 17:12)
Na taip darau namines kaukytes kai netingiu ax.gif  bet va nezinau kiek galima lasint to arbatmedzio eterinio aliejaus... blush2.gif pvz i kauke kiek galima? kiek i sampuna?bet speju jis trupuciuka turetu sausint plaukucius tas arbatmedzio aliejus ar as klystu? ax.gif  4u.gif


keleta lasu mirksiukas.gif
jis antiseptikas. bet sausint ner labai linkes. jei yra kokiu i pleiskanojima polinkiu ar panasiu odos bedu beduciu,tuomet jis labai puikiai patvarko mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2009 03 12, 09:39)
O as uzsirasiau pas gydytoja del plauku slinkimo odos ir veneros ligu centre, taip pat reiks savo poliklinikoj pasidaryt kraujo tyrima ir gaut siuntima pas endokrinologa, jau atsibodo paciai kovot su slinkimu, ypac kai ta kova neduoda jokiu vaisiu  verysad.gif  kai drauges pradeda sakyt, kad po to kai pas jas apsilankau pilnas butas mano plauku, kai bijai sukuotis, nes sausoj kuokstai plauku ir pan., tai tikrai optimizmas dingsta  unsure.gif

as taip pat pradesiu vaikscioti pas gyd... verysad.gif pasidaysiu krauja, noriu siuntimo pas alergologa..nes ka tik be suvalgau- isberia..jau galima sakyt neturiu ka valgyt: vaisiai, ekol duona, kruopos...viskas...ir vis tiek oda netvarkoj, cia aisku ne i tema, bet vis tiek...pas endokrinologa reik butinai...gal sakau man su skydliauke negerai... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 12 kovo 2009 - 09:54
Man dabar plaunant tik kokie 5 plaukai iškrenta. Dienos bėgyje dar keli irgi, bet tikrai nebe saujom kaip slinkimo metu doh.gif: Streso irgi nemažai paskutiniu metu turiu. Naminių kaukių beveik nededu (nebent kiek pridedu gėrybių dažant su Chna). Daugiau Caduta šampūnas + caduta ampulės ir kaukės, kondicionieriai ir pan. Nieko ypatingo...
Atsakyti
QUOTE(Vanillla @ 2009 03 12, 10:39)
O as uzsirasiau pas gydytoja del plauku slinkimo odos ir veneros ligu centre, taip pat reiks savo poliklinikoj pasidaryt kraujo tyrima ir gaut siuntima pas endokrinologa, jau atsibodo paciai kovot su slinkimu, ypac kai ta kova neduoda jokiu vaisiu  verysad.gif  kai drauges pradeda sakyt, kad po to kai pas jas apsilankau pilnas butas mano plauku, kai bijai sukuotis, nes sausoj kuokstai plauku ir pan., tai tikrai optimizmas dingsta  unsure.gif



doh.gif blink.gif oi, kas čia per draugės, jei tokius dalykus tau sako?

thumbup.gif o šiaip tai labai šaunuolė, kad ėmeisi priežasčių ieškoti to plaukų slinkimo. Pabandyk dar kraujo tyrimą pasidaryti: feritino, geležies, nes moterims dažnai plaukai slenka nuo geležies trūkumo, net kai jis nėra labai ryškus (pvz, ant žemesnės normos dalies)

Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(biteMaja99 @ 2009 03 12, 09:59)
blush2.gif jeigu ne per labai didelė paslaptis, gal gali pasakyti, kokia liga paskatino plaukų slinkimą.... ax.gif gal mes atpažinsim savo bėdų priežastis....?

Ishsekimas, valgymo sutrikimai... verysad.gif doh.gif
Atsakyti
console.gif skamba rimtai, tai ir plaukų slinkimas tada labai suprantamas. 4u.gif
O ar pavyko susitvarkyti su valgymo sutrikimu? kas labiausiai pagelbėjo? Na, jei ne paslaptis aišku blush2.gif
Atsakyti