Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

mergaites, kur galima rasti kosmetinio zibalo Vilniuje? duktereciai labai prisireike smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonkė @ 2009 03 29, 17:16)
mergaites, kur galima rasti kosmetinio zibalo Vilniuje? duktereciai labai prisireike  smile.gif

maciau vaistineje...visose turetu buti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dominyka3 @ 2009 03 29, 16:32)
O kokiam pavidale tuos ajerus pardavinėja ax.gif  rolleyes.gif

tiksliai nezinau, dar nepirkau, bet maciau dezuteje tokioje kaip ir kitos vaiztazoles. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2009 03 28, 00:27)
Merginos, ar negali buti, kad skirtingos labaratorijos pateikia tyrimu rezultatus pagal savo vertinimo skales, todel normaliuose tyrimuose visada nurodoma ir norma? nes as dariau feritina geromedoje ir rezultats - 32, o salia parasyta, kad norma 15-150, tai man ten darbuotoja pasake, kad viskas gerai. Is tikruju galvoju, gal per mazai ir del to plaukai slenka. Ka jus galvojat?  g.gif


g.gif na, nemanyčiau, kad kiekviena laboratorija gali daryti tyrimus su didelėm, skirtingom paklaidom, kitaip prasmė tikrinimų ir tokių laboratorijų egzistavimo būtų...hmm blink.gif .
Norma tiriamo dalyko visada būna parašyta, kad mes paprasti vartotojai susiprastume mirksiukas.gif . 32 - tai leistinose feritino normose rezultatas, bet tam, kad plaukai turėtų sugebėjimą išsilaikyti ant galvos reikia bent 40 feritino, tam, kad jie pradėtų augti - min 70. Sesutė buvo teisi, sakydama, kad su tokiu feritinu dar gyventi galima:), bet ji juk ne dermatologė, išmananti paskutinius plaukų slinkimo tyrimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(biteMaja99 @ 2009 03 30, 11:45)
g.gif na, nemanyčiau, kad kiekviena laboratorija gali daryti tyrimus su didelėm, skirtingom paklaidom, kitaip prasmė tikrinimų ir tokių laboratorijų egzistavimo būtų...hmm blink.gif .
Norma tiriamo dalyko visada būna parašyta, kad mes paprasti vartotojai susiprastume mirksiukas.gif . 32 - tai leistinose feritino normose rezultatas, bet tam, kad plaukai turėtų sugebėjimą išsilaikyti ant galvos reikia bent 40 feritino, tam, kad jie pradėtų augti - min 70. Sesutė buvo teisi, sakydama, kad su tokiu feritinu dar gyventi galima:), bet ji juk ne dermatologė, išmananti paskutinius plaukų slinkimo tyrimus mirksiukas.gif

man ir panasiai buvo..as tiesiog pageriu floradix skystos gelezies ir tiek,manau retai kuriai moteriai jos buna per daug unsure.gif
Atsakyti
Anksciau pirkdavau dideleje vaistneje,o db sake,kad jau nepristatineja, buvau 4iose. doh.gif jei kas suzinosit kur,sakykit wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 30, 10:59)
Anksciau pirkdavau dideleje vaistneje,o db sake,kad jau nepristatineja, buvau 4iose. doh.gif  jei kas suzinosit kur,sakykit wub.gif

drinks_cheers.gif ja ja.... cia mes kosmetinio zibalo ieskom ir niekur vaistinese nerandam...
Atsakyti
Ansciau Euro pirkdavau, tokiam plastmasiniam, bet kuriuo atveju,pranesiu. 4u.gif Ei,tas slinkimas. Noreciau pasitikrinti.
Man slenka plaukuciai siek tiek. Reikia sustabdyti, vietoj plauku slinkima stabdanciu priemoniu naudoju plauku augima skatinancias, ar tai kazkiek sustiprina plauka ir paveiks slinkima? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 30, 11:18)
vietoj plauku slinkima stabdanciu priemoniu naudoju plauku augima skatinancias, ar tai kazkiek sustiprina plauka ir paveiks slinkima? blush2.gif

o kokias naudoji augima slatinancias? as irgi noreciau, nes slinkimas gerokai apstojes, paikirpau taip neblogai. dabar reik imtis auginimo g.gif bet vat nezinau ka cia pasirinkt 4u.gif
Atsakyti
Zolotoj solk aliejukas plaukams,skatinnacius augima. 4u.gif dar purskaliukai,ampulių nedristu schmoll.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 03 30, 12:42)
Zolotoj solk aliejukas plaukams,skatinnacius augima. 4u.gif  dar purskaliukai,ampulių nedristu schmoll.gif  blink.gif

o ko bijai ampuliu?bent jau su placenta tai per visas temas neradau kad pakenke but,buna kad poveikio jokio bet kad pakenktu negirdejau.
Atsakyti
QUOTE(jurgitaru @ 2009 03 30, 11:29)
o kokias naudoji augima slatinancias? as irgi noreciau, nes slinkimas gerokai apstojes, paikirpau taip neblogai. dabar reik imtis auginimo g.gif bet vat nezinau ka cia pasirinkt 4u.gif

man plaukai labai gerai augo nuo Keune losjono ,jis nuo slinkimo ,bet kartu ir skatina augimą smile.gif
Atsakyti