Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(ievvvvaa @ 2009 02 23, 18:40)
nu tikrai tikrai  biggrin.gif  kai maudausi duse, kazkiek jauciasi svogunas, bet sampunai/duso zeles/kt greit numusa ji...bet as net kai sukuoju juos slapius, nejauciu kvapo.. bigsmile.gif ir nesulaukiau is aplinkiniu, mazdaug, kas cia smirda  ax.gif kai jie sausi, tai tuo labiau jokio kvapo... tongue.gif  va SM vis raso kad kvapecas yra kai jie slapi- nu bet ar tau lb trukdytu jei taip butu? juk slapia nesimaisai tarp zmoniu, o paciai manau svoguno kvapas nera toks blogas kaip sh... blush2.gif nu nebent negali jo pakesti... mirksiukas.gif  trink svogunus ir dekis  biggrin.gif  ner cia ko, man tai labai jis fainas  thumbup.gif

as tai svogunu pakesti negaliu, nei kvapo, nei skonio, nei vaizdo... tai net nesigundau, nors labai jau cia apie juos graziai raso visos ir gira. nu bet as tu svogunu taaaaaip nekenciu, kad tikrai nesusigundysiu... beje ir vyras mano svogunu negali pakesti, tai mes ju niekada net neturim namuose...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitaru: 23 vasario 2009 - 17:55
Dariausi ta svoguna ir su cesnakiuku doh.gif nebedarysiu,kaip man smirda,as studentauju,tai negaliu,vos sukaistu,nuo galvos toks kvapelis,net drauge leptelejo doh.gif O pamenu,kai sportavau , galvojau viskas man doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif

O del pieno - jis gerai, bent taip sake gydytoja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 02 23, 19:24)
Dariausi ta svoguna ir su cesnakiuku doh.gif  nebedarysiu,kaip man smirda,as studentauju,tai negaliu,vos sukaistu,nuo galvos toks kvapelis,net drauge leptelejo doh.gif  O pamenu,kai sportavau , galvojau viskas man doh.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

O del pieno - jis gerai, bent taip sake  gydytoja blush2.gif

Nu svogūno ir česnako rinkinuko aš ir nebandyčiau unsure.gif Jau labai žiauru cool.gif
Atsakyti
Cesnako as tik dvi skilteles,tai nesiskaito.. blush2.gif bet trenke nuo manes.. doh.gif noriu neslenkanciu ir ilgu plauku blush2.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanell @ 2009 02 23, 19:49)
Cesnako as tik dvi skilteles,tai nesiskaito.. blush2.gif  bet trenke nuo manes.. doh.gif  noriu neslenkanciu ir ilgu plauku blush2.gif  wub.gif  thumbup.gif

aš ir noriu tokių plaukų mirksiukas.gif Už tai ir tepamės visokiais š......
Atsakyti
Bandysiu plius prie tepimo sh, bandyti ir is vidaus tavrkytis,nes esu tikra siuksliu deze. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
nusipirkau trioplan beauty vitaminu, groziui ax.gif
ir dar cutrin energy serumo. nuo rytojaus pradesiu galvos oda trint, nes plaukuciai kuokstais eina....Cia gal kad link pavasario, nzn

o del svogunu tai girdejau kad gerai, bet drauge isbande tai sake ziauriai dvokia.
Net nera noro bandyt, kad ir kaip veiksminga butu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga22 @ 2009 02 23, 21:47)
nusipirkau trioplan beauty vitaminu, groziui ax.gif
ir dar cutrin energy serumo. nuo rytojaus pradesiu galvos oda trint, nes plaukuciai kuokstais eina....Cia gal kad link pavasario, nzn

o del svogunu tai girdejau kad gerai, bet drauge isbande tai sake ziauriai dvokia.
Net nera noro bandyt, kad ir kaip veiksminga butu lotuliukas.gif

Matyt dar nelabai slenka rolleyes.gif Man kai kitos priemonės nepadėjo, išsigandau likt plika, tai ir svogūną dėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu va, mano svogūninė patirtis tokia: kai anksčiau trindavau svogūnų sultimis, tai dar iki kokių 3 plovimų kvapelis jausdavosi vos suprakaitavus. Vakar įsitryniau vėl, paskui tepiau plaukus chna, įspaudusi pusės citrinos sultis, laikiau 3 val. Sakiau, šiandien sportuodama ir sužinosiu, jaučiasi kvapas ar ne. Prisiminiau tik dabar - nes treniruotės metu nieko nesijautė thumbup.gif
Vadinas, galėsiu ir toliau svogūnintis prieš dažydama plaukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2009 02 24, 00:28)
Nu va, mano svogūninė patirtis tokia: kai anksčiau trindavau svogūnų sultimis, tai dar iki kokių 3 plovimų kvapelis jausdavosi vos suprakaitavus. Vakar įsitryniau vėl, paskui tepiau plaukus chna, įspaudusi pusės citrinos sultis, laikiau 3 val. Sakiau, šiandien sportuodama ir sužinosiu, jaučiasi kvapas ar ne. Prisiminiau tik dabar - nes treniruotės metu nieko nesijautė thumbup.gif
Vadinas, galėsiu ir toliau svogūnintis prieš dažydama plaukus smile.gif

Man jų kvapas nustojo jaustis, kai citrina pradėjau dėti į kaukę 4u.gif
Atsakyti
O as kazkaip bijau deti ta citrina ant savo plaukuciu tik nezinau ar pagristai cia bijau... ax.gif visu pirma mano plaukai begalo sausi ir galvoju kad citrina dar labiau juos sausint...o taip pat mano palukai tamsiai dazyti tai galvoju kad citrina nublukins mano tamsia spalva... blush2.gif tai kaip manot ar as teisingai cia galvoju? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 02 23, 18:40)
nu tikrai tikrai  biggrin.gif  kai maudausi duse, kazkiek jauciasi svogunas, bet sampunai/duso zeles/kt greit numusa ji...bet as net kai sukuoju juos slapius, nejauciu kvapo.. bigsmile.gif ir nesulaukiau is aplinkiniu, mazdaug, kas cia smirda  ax.gif kai jie sausi, tai tuo labiau jokio kvapo... tongue.gif  va SM vis raso kad kvapecas yra kai jie slapi- nu bet ar tau lb trukdytu jei taip butu? juk slapia nesimaisai tarp zmoniu, o paciai manau svoguno kvapas nera toks blogas kaip sh... blush2.gif nu nebent negali jo pakesti... mirksiukas.gif  trink svogunus ir dekis  biggrin.gif  ner cia ko, man tai labai jis fainas  thumbup.gif


ikalbejai console.gif

(sodinam anadien su MB svogunus, sako "o,kaip greit jie mums naudojasi"....pala pala, tuoj pradesim dar greiciau naudoti lotuliukas.gif )


Papildyta:
QUOTE(Miaška @ 2009 02 23, 23:58)
Nu va, mano svogūninė patirtis tokia: kai anksčiau trindavau svogūnų sultimis, tai dar iki kokių 3 plovimų kvapelis jausdavosi vos suprakaitavus. Vakar įsitryniau vėl, paskui tepiau plaukus chna, įspaudusi pusės citrinos sultis, laikiau 3 val. Sakiau, šiandien sportuodama ir sužinosiu, jaučiasi kvapas ar ne. Prisiminiau tik dabar - nes treniruotės metu nieko nesijautė thumbup.gif
Vadinas, galėsiu ir toliau svogūnintis prieš dažydama plaukus smile.gif


Miaska, - saunus atradimas! 4u.gif Bet tai todel,kad dazaisi naturialiai ir pati namuose. As dazau salone, o pries pat plovima plaukuciu neplaunu,tad, gaila, tavo atradimas negelbsti g.gif



Atsakyti