Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Jei ant buteliuko parasyta, reiskias reikia ax.gif Gamintojai juk daro bandymus, ir parenka optimaliausia varianta rekomendacijoms blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(** guapa ** @ 2009 04 09, 21:08)
Sveikos, mergytes!  4u.gif

As cia pasiskaiciau jusu postus truputeli ir noreciau pasiulyt (gal kam reiktu netycia) KEUNE kaukes pazeistiems plaukuciamsblush2.gif

As kaip tik noreciau tokia parduot (500 ml - pirkau Femina Bonoj), naudota buvo tik 2 kartus, tad parduosiu pigiau.

Klaipedoje 

Mokejau 83 lt, o parduodu uz 75 lt. Gal ka domintu?

Rasykit i AZ  ax.gif

galioja iki 2011-06

Sidabrine bonkute su perlamutriniu baltu dangteliu, pavadinimas: KEUNE CARE LINE, intensive hair repair vital nutrition (dry porous & damaged hair), kauke skirta maitinti, stiprinti plaukucius.

Beje, jei kas iesko geros kirpejos, kuri dirba su KEUNE kosmetika - dazo plaukucius ir pan. , drasiai kreipkites, rekomenduosiu  smile.gif

Gero vakaro  4u.gif



4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
o as va merginos prisijungsiu,skaitinejau cia puse vakaro ir susidomejau,reiks ka isbandyti nors plaukai nelabai slenka,nustojo kai pradejau vartoti perfectil vitaminus ir plauku tonika,kuri reikia pukrsti po kiekvieno galvos plovimo ir super thumbup.gif plaukai zvilga,paklusnus ir nebeslenka 4u.gif esu patenkinta labai...zinoma visada naudokit plauku galiuku aliejuka ir daznai pakirpkit galiukus,tik tada turesit grazius ,ilgus ir storus plaukucius thumbup.gif wub.gif cool.gif
Atsakyti
as, kai po cheminio slinko plaukai, slinkima sustabdziau paprasta druska su jodu. reikejo itrinti i galvos oda, palaikyti minute dvi ir isskalauti. o nauju plaukeliu augima laabai gerai man paskatino Fitoval'io vitaminai. tiesa plaukeliu augti pradejo ne tik ant galvos biggrin.gif tokie veslus ir greitai augantys doh.gif lotuliukas.gif daugiau nebenaudoju, nes ant depiliacijos bankrutuociau
Atsakyti
Jei kas turi problemų su plaukų slinkimu, tai geriausiai padeda VIVISCAL ir VIVISCAL WOMAN geriamos tabletės. Išbandyta, tikrai gerai veikia. thumbup.gif Garantuotai pinigai nebus išmesti į balą ...
Bet kaina nemaža ir sunku vaistinėse rasti. Radau neblogą kainą čia: smile.gif
http://www.skelbimai...ui--695026.html
Papildyta:
Svogunas smirda net daug kartu isplovus, jei nors kiek plaukai sudreksta. doh.gif Buvau ta bandziusi, tai vos nenuprotejau nuo tos pasikartojancios smarves. biggrin.gif
Bet puikiai padejo Viviscal papildas pageriau kelis menesius ir problemos nebera. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asesumamyte @ 2009 04 17, 22:35)

Papildyta:
Svogunas smirda net daug kartu isplovus, jei nors kiek plaukai sudreksta.  doh.gif Buvau ta bandziusi, tai vos nenuprotejau nuo tos pasikartojancios smarves. biggrin.gif
Bet puikiai padejo Viviscal papildas pageriau kelis menesius ir problemos nebera.  thumbup.gif

aj negaliu mane nervuoja biggrin.gif ko jus kisat ta smarve? bigsmile.gif jei jau svoguna kas bando tai ne is neturejimo ka veikt, o kad problemu yra...jei man vel kuokstais slinktu as ir sh...uzsideciau....nu negaliu, kokia ta ieva pikta lotuliukas.gif baisu, fu kaip smirda svogunai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 04 18, 00:47)
nu negaliu, kokia ta ieva pikta  lotuliukas.gif baisu

jo jo tu baisiau nei svogunai tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai aš turėjau bėdą su palukų slinkimu, tai man niekas nepadėjo. Gėriau ir vitaminus, rinkausi geriausius šampūnus, dariausi ir svogūnų kaukes ir su dilgėlėm.Buvo žiaurus metas... Plaukai labai slinko, kiekviena diena kai tik perbraukdavau per savo plaukus, ištraukdavau po didžiuli kuokštą plaukų. Glavojau tikrai nupliksiu. Jau net buvo gėda susirišt plaukus.
Nežinau kas būtų buvę, jai nebučiau pastojusi... Nuo tos dienos visos mano bėdos baigėsi. Po metu plaukai visiškai atsitaisė.
Atsakyti
Man irgi pradejo slinkti plaukai. Ipac pavasari. Vitaminus geriu, sampunus naudoju profesionalius is kirpejos. Neisivaizduoju ka daryti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(swedicka @ 2009 04 19, 19:08)
Man irgi pradejo slinkti plaukai. Ipac pavasari. Vitaminus geriu, sampunus naudoju profesionalius is kirpejos. Neisivaizduoju ka daryti.  doh.gif


Nieko nedaryt. Juk cia sezoninis plauku slinkimas-naturalu. Palauk, kol pavasaris praeis.
Atsakyti
Nesąmonė nieko nedaryti ir laukti... Ko laukti? Kol plaukai ant vasaros visai išslinks ir atrodys moterys kaip triušenos ? Juk vasarai visos nori kuo gražiau atrodyti. Tai metas, kai žypčiojančios plikės nepaslėpsi po kepuraite... Reikia imtis visų įmanomų priemonių, aišku, kieno kišenė platesnė, tas ir geresnių priemonių pasirinkti gali, nes pigus produktas niekada geras nebus. Be to, kuo anksčiau ir intensyviau problema sprendžiama, tai ir rezultatas atitinkamas.
Atsakyti
QUOTE(asesumamyte @ 2009 04 17, 22:35)
Jei kas turi problemų su plaukų slinkimu, tai geriausiai padeda VIVISCAL ir VIVISCAL WOMAN geriamos tabletės. Išbandyta, tikrai gerai veikia.  thumbup.gif Garantuotai pinigai nebus išmesti į balą ... 
Bet kaina nemaža ir sunku vaistinėse rasti. Radau neblogą kainą čia:  smile.gif
http://www.skelbimai...ui--695026.html
Papildyta:
Svogunas smirda net daug kartu isplovus, jei nors kiek plaukai sudreksta.  doh.gif Buvau ta bandziusi, tai vos nenuprotejau nuo tos pasikartojancios smarves. biggrin.gif
Bet puikiai padejo Viviscal papildas pageriau kelis menesius ir problemos nebera.  thumbup.gif


nepigus tie vitaminai,bet jauciu reiks pabandyti, gal tikrai pades. O is kur ju gauti jei ju nera?
Atsakyti