Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Isbandziau vakar tokia procedura- malonuma wub.gif tik as vista nepamenu pavadinimo...zodziu buvau vakar pas kosmetologe...tai suzinojau kad ji su tokiu aparatu dirba nuo slinkimo, gerint kraujotakai ir pan wub.gif ...tarsi elektra...su spec antgaliu panasiu i sukas....ir taip smagiai sukuoja kokias 5 min...nu as vos neuzmigau blush2.gif siek tiek jauciasi toks dilgciojimas, bet man lb patiko...nu ir spekit kiek mokejau...10 lt blush2.gif poryt eisiu vel, tai jau gal nepamirsiu pavadinimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 04 28, 09:55)
Isbandziau vakar tokia procedura- malonuma  wub.gif  tik as vista nepamenu pavadinimo...zodziu buvau vakar pas kosmetologe...tai suzinojau kad ji su tokiu aparatu dirba nuo slinkimo, gerint kraujotakai ir pan  wub.gif ...tarsi elektra...su spec antgaliu panasiu i sukas....ir taip smagiai sukuoja kokias 5 min...nu as vos neuzmigau  blush2.gif siek tiek jauciasi toks dilgciojimas, bet man lb patiko...nu ir spekit kiek mokejau...10 lt  blush2.gif  poryt eisiu vel, tai jau gal nepamirsiu pavadinimo  bigsmile.gif

Apie galvos odos stimuliavima kaip tik si savaitgali viena dalykeli pasakojo vienas pazystamas.. Sake jo mociute, kuriai dabar jau 86 m. nuo pat jaunystes karta per diena plaukus sukuoja sepeciu apie kokias 5 minutes ir taip masazuoja galvos oda. Tai jos plaukai kad ir tokiame amziuje, bet stori rankom neapimami..
Kad galvos masazas gerai, tai net neabejoju.. bet man iskart abejoniu sukele, o kaip tada su riebalavimusi? Juk masazuojant stimuliuojama ne tiktai kraujotaka galvos odoje, bet ir riebalines liaukos taip pat.. Mano plaukuciai ir siaip jau linke riebaluotis greitai.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurateee @ 2009 04 27, 20:59)
sveikos, merginos. man jau kuri laika slenka plaukai tai nusipirkau fitoval plauku sampuna ir vitaminus, vaistinej rekomendavo. Gali kas bande sias priemones ir turi kokiu atsiliepimu?is anksto dekoju 4u.gif

o man kaip tik labai patiko fitovalis. as naudojau sampuna ir losjona, kai slinko palukai po pirmo gimdymo, tai viso net nesunaudojau ir nustojo slinkti. thumbup.gif kai po antro vaikiuko slinko, irgi naudojau smpuna, o po to sugalvojau kitas priemones naudoti, tai vistiek nieko labiau tinkamo neatradau. sampunas man labai patinka, net kaukiu jokiu nereikia, plaukai buna svelnus, gerai sukuojasi. dar turiu lakme k therapy active sampuna, tai va su juo isplovus plaukai kaip siaudai sausi, pasisiause buna, suku neikisu... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 04 28, 09:55)
Isbandziau vakar tokia procedura- malonuma  wub.gif  tik as vista nepamenu pavadinimo...zodziu buvau vakar pas kosmetologe...tai suzinojau kad ji su tokiu aparatu dirba nuo slinkimo, gerint kraujotakai ir pan  wub.gif ...tarsi elektra...su spec antgaliu panasiu i sukas....ir taip smagiai sukuoja kokias 5 min...nu as vos neuzmigau  blush2.gif siek tiek jauciasi toks dilgciojimas, bet man lb patiko...nu ir spekit kiek mokejau...10 lt  blush2.gif  poryt eisiu vel, tai jau gal nepamirsiu pavadinimo  bigsmile.gif

aha, pasistenk nepamirsti, baisiausiai sudominai bigsmile.gif
Atsakyti
Turėjau ir aš plaukų slinkimo problemą kol parašiau diplominį, ką dariau gėriau papildus ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Kinda @ 2009 04 28, 10:23)
Apie galvos odos stimuliavima kaip tik si savaitgali viena dalykeli pasakojo vienas pazystamas.. Sake jo mociute, kuriai dabar jau 86 m. nuo pat jaunystes karta per diena plaukus sukuoja sepeciu apie kokias 5 minutes ir taip masazuoja galvos oda. Tai jos plaukai kad ir tokiame amziuje, bet stori rankom neapimami..
Kad galvos masazas gerai, tai net neabejoju.. bet man iskart abejoniu sukele, o kaip tada su riebalavimusi? Juk masazuojant stimuliuojama ne tiktai kraujotaka galvos odoje, bet ir riebalines liaukos taip pat.. Mano plaukuciai ir siaip jau linke riebaluotis greitai..  g.gif

mano irgi greit susiriebaluoja verysad.gif na matyt kad stimuliuoja...bet as nekreipciau i tai demesio..taip ar taip kiekv diena plaunu galva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 04 28, 09:55)
Isbandziau vakar tokia procedura- malonuma  wub.gif  tik as vista nepamenu pavadinimo...zodziu buvau vakar pas kosmetologe...tai suzinojau kad ji su tokiu aparatu dirba nuo slinkimo, gerint kraujotakai ir pan  wub.gif ...tarsi elektra...su spec antgaliu panasiu i sukas....ir taip smagiai sukuoja kokias 5 min...nu as vos neuzmigau  blush2.gif siek tiek jauciasi toks dilgciojimas, bet man lb patiko...nu ir spekit kiek mokejau...10 lt  blush2.gif  poryt eisiu vel, tai jau gal nepamirsiu pavadinimo  bigsmile.gif


Papasakok kur čia taip g.gif: Man irgi įdomu ax.gif

Aš va džiaugiuosi savo jau kokių 10 ch ilgio ataugusiais plaukais... Buvo labai stipriai išslinkę, tai galvojau, kad prapliksiui greit, nes galva švietė doh.gif: O dabar visai jau gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2009 04 28, 11:46)
Papasakok kur čia taip g.gif: Man irgi įdomu ax.gif

Aš va džiaugiuosi savo jau kokių 10 ch ilgio ataugusiais plaukais... Buvo labai stipriai išslinkę, tai galvojau, kad prapliksiui greit, nes galva švietė doh.gif: O dabar visai jau gerai ax.gif

cia caro maro laiku tokia vieta..gydomosios kosmetologijos centras, vilnius, jogailos g-ve... ax.gif nutariau pakeist kosmetologe...5 kab. bent man dare Nijole...uzsirasyt nereikia kaip ji man sake...na nebent papultum ant zmoniu vajaus....nu ir 10 lt manau nedaug, lyginant su tuo ka isleidziam vaistinese ir pan... doh.gif man jau gaila pasidare leist pinigus...sitiek kisu i plaukus, o jie vis tiek manes neklauso bigsmile.gif
jadzka, o ka darei plaukam? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 28 balandžio 2009 - 10:57
QUOTE(ievvvvaa @ 2009 04 28, 11:54)
cia caro maro laiku tokia vieta..gydomosios kosmetologijos centras, vilnius, jogailos g-ve... ax.gif nutariau pakeist kosmetologe...5 kab. bent man dare Nijole...uzsirasyt nereikia kaip ji man sake...na nebent papultum ant zmoniu vajaus....nu ir 10 lt manau nedaug, lyginant su tuo ka isleidziam vaistinese ir pan... doh.gif man jau gaila pasidare leist pinigus...sitiek kisu i plaukus, o jie vis tiek manes neklauso  bigsmile.gif
jadzka, o ka darei plaukam?  4u.gif


Gaila, kad nepakeliui man ax.gif
O aš... mečiau naudoti Tigius biggrin.gif Nes pastebėjau, kad nuo jų klaikiai padidėjęs slinkimas buvo ir galvos jautrumas.
O dabar perėjau ant O'Rising priemonių. Ir ampulių vis kokį kursą suvartoju. Kol kas viskas liuks.
Atsakyti
Receptas: 1 kiaušinio trynys, 1 šaukštas medaus, citrinos sultys, 2 B vitamino kapsulės

gal zinote kaip naudoti sita kauke plaukams, zinau, kad rekia pusvalandi laikyti.

idomu ar ja reikia nuplauti su sampunu ar tik nuskalauti? g.gif
Atsakyti
[quote=jurgitaru,2009 04 28, 10:36]
o man kaip tik labai patiko fitovalis. as naudojau sampuna ir losjona, kai slinko palukai po pirmo gimdymo, tai viso net nesunaudojau ir nustojo slinkti. thumbup.gif kai po antro vaikiuko slinko, irgi naudojau smpuna, o po to sugalvojau kitas priemones naudoti, tai vistiek nieko labiau tinkamo neatradau. sampunas man labai patinka, net kaukiu jokiu nereikia, plaukai buna svelnus, gerai sukuojasi. dar turiu lakme k therapy active sampuna, tai va su juo isplovus plaukai kaip siaudai sausi, pasisiause buna, suku neikisu... unsure.gif
Papildyta:

man taip pat po isplovimo plaukai buna labai svelus, nu tikiuosi kad ir man pades rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=jurateee,2009 04 28, 18:41]
[quote=jurgitaru,2009 04 28, 10:36]
o man kaip tik labai patiko fitovalis. as naudojau sampuna ir losjona, kai slinko palukai po pirmo gimdymo, tai viso net nesunaudojau ir nustojo slinkti. thumbup.gif kai po antro vaikiuko slinko, irgi naudojau smpuna, o po to sugalvojau kitas priemones naudoti, tai vistiek nieko labiau tinkamo neatradau. sampunas man labai patinka, net kaukiu jokiu nereikia, plaukai buna svelnus, gerai sukuojasi. dar turiu lakme k therapy active sampuna, tai va su juo isplovus plaukai kaip siaudai sausi, pasisiause buna, suku neikisu... unsure.gif
Papildyta:

man taip pat po isplovimo plaukai buna labai svelus, nu tikiuosi kad ir man pades rolleyes.gif
[/quote]

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o man kaip tik atvirksciai- Fitoval visikas S..., doh.gif o Lakme man kaip tik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(odriana @ 2009 04 29, 14:44)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
o man kaip tik atvirksciai- Fitoval visikas S..., doh.gif  o Lakme man kaip tik thumbup.gif

nieko stebetino,manyciau.juk logiska,kad kas tinka vienai-tas visiskai gali netikti kitai.paprasciausia,reikia atsirinkti,kas tinkamiausia.as va,jau baigineju 2men kursa su kerastase-ir galiu pasigirti,kad plaukai tikrai nustojo slinkti bei eziukas jauciasi thumbup.gif
Atsakyti