Įkraunama...
Įkraunama...

Kibinai

QUOTE(Indii @ 2010 11 30, 10:57)
O kurią avienos dalį imti kibinams?  blush2.gif

kumpi
Atsakyti
QUOTE(juste10 @ 2010 11 30, 12:46)
Laba,gal galetumet ikelt receptuka teslos be kiausiniu,aciu


Bandysiu pagal šį:

250 gr. margarino
1 kiaušinis (reikalingas išplakti ir aptepti kibinus iš viršaus)
2 stiklinės grietinės
2 stiklinės miltų

Įdaras:

500 gr. mėsos pjaustytos (geriausiai sprandinė)
4 svogūnai
daug pipirų, druskos (dar sultinio pilu į mėsą.)


Mėsą supjaustyti nedideliais kubeliais, įpjaustyti svogūnus ir suberti prieskonius, gerai išminkyti rankomis.
Margariną sutarkuoti, grietinę, miltus, sudėti į dubenį, išminkyti ir formuoti kibinus. Gaunasi 24 kibinai apytiksliai, priklauso nuo dydžio.
Baigiant kepti aptepti išplaktu kiaušiniu.

Kepti 190 laipsnių 30-40min .
Skanaus!


QUOTE(~PERASTRA~ @ 2010 11 30, 20:28)


Ačiū. O kita kokia dalis tiktų ar čia kumpis geriausia? g.gif
Atsakyti
Mano kepti kibinai pagal filmuka,laaaaaaaabai skanus
http://public.fotki....e/dsc01471.html
user posted image
Atsakyti
Kepiau šiandien pagal tą savo receptą ir jau nebesuprantu, gal jis blogas?
Parašyta miltų dėti dvi stiklines, o tiek sudėjus - visa tešla limpa, padaryti kibino tikrai neįmanoma būtų. Tada dėjau dar miltų - vis tiek kimba labai. Rezultate į tokią normą (250 margarino, 2 st. grietinės) sudėjau 5st miltų - tada tešla normaliai.
Tai čia kodėl taip gaunasi? g.gif
Atsakyti
Man irgi taip pasitaiko,tai nusprendziau kad del margarino.Kai dedu Eve margarina,viskas gerai gaunasi,o kai vilniaus ar dar koky visada limpa,ir miltu daugiau reikia,manau riebumas margarino skiriasi
Atsakyti
QUOTE(peliukas1 @ 2010 12 09, 11:13)
Man irgi taip pasitaiko,tai nusprendziau kad del margarino.Kai dedu Eve margarina,viskas gerai gaunasi,o kai vilniaus ar dar koky visada limpa,ir miltu daugiau reikia,manau riebumas margarino skiriasi

IR eve ir vilniaus,riebumas vienodas.
Atsakyti
gal ir sutapimas, bet man su eve irgi visada geriau gaunasi.
Atsakyti
gaminome pagal video receptuka, nu tooookie superiniai gavosi, net nufotografuoti nesuspejau smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indii @ 2010 12 02, 23:29)
Kepiau šiandien pagal tą savo receptą ir jau nebesuprantu, gal jis blogas?
Parašyta miltų dėti dvi stiklines, o tiek sudėjus - visa tešla limpa, padaryti kibino tikrai neįmanoma būtų. Tada dėjau dar miltų - vis tiek kimba labai. Rezultate į tokią normą (250 margarino, 2 st. grietinės) sudėjau 5st miltų - tada tešla normaliai.
Tai čia kodėl taip gaunasi? g.gif

as irgi vakar kepiau pagal si recepta,tikrai ta tesla gaunasi tokia skysta,vos galima buvo sulipdyt,o kai iskepe,tai buvo ziauriai riebus ir be formos,daugiau pagal si recepta nedarysiu,ziauriai nusivyliau. schmoll.gif
Atsakyti
Idedu ir as receptuka pagal kuri gaunasi patyyyys skaniausi kibinai ir visada pavyksta padaryti smile.gif
Receptuka kazkada internete radau.

KIBINAI

Tešlai reikia:

1 kg aukščiausios rūšies miltų
450 gr. Eve margarino
4 kiaušiniai (1 trynys aptepimui)
200 gr. 30 proc. riebumo grietinės
Žiupsnelis druskos.

Įdarui reikia:

1 kg kiaulienos sprandinės (aš dedu 0,5 kg faršo ir man būna viskas ok)
3 svogūnai (galima ir maziau)
50 gr. Eve margarino
Vagetos (aš dedu druską),
Maltų juodųjų pipirų,
Šlakelis šalto virinto vandens.

Miltus pilame į dubenį, smulkiai pjaustome Eve., dedame druska ir triname viską. Kiaušinius mušame į masę (1 trynį pasiliekame), dedame grietinę ir minkome kol nelips prie rankų. Minkome ilgai, kuo ilgiau tuo geriau.... tešlą dedame į šaldytuvą 30 min.
Mėsą pjaustome kubeliais, dedame margariną, pjaustome svogūnus, įpilame vandens, dedame vegetą, pipirus ir išmaišom.
Iš tešlos darome vienodo dydžio kamuoliukus ir iškočiojame, dedame mėsą ir formuojame kibinus.
Kibinus dedame į sausą skardą, išplakame trynį, įpilame šlakelį vandens, tada plakiniu patepame kibinus.
Kepame 200 laipsnių temperatūroje 20 – 30min.
Man gaunasi 20 kibinų, aš kepu 30 min.

Rytoj kepsiu kibinus, jei nepamirsiu foto padarysiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audryla: 16 gruodžio 2010 - 19:59
QUOTE(Audryla @ 2010 12 16, 19:58)
Idedu ir as receptuka pagal kuri gaunasi patyyyys skaniausi kibinai ir visada pavyksta padaryti  smile.gif
Receptuka kazkada internete radau.




..šios temos pačiame pirmame puslapyje, nuo ko tema ir prasidėjo smile.gif
Atsakyti
Vakar kepiau kibinus, pagal pirmojo puslapio receptą, tik vegetą, keičiau druska ir pipirais.
Skanumėlis. Netikėjau, kad pavyks ir kad bus tokie skanūs.
Atsakyti