Įkraunama...
Įkraunama...

Žolelės nėštumo metu

QUOTE(Bussinkka @ 2010 03 09, 10:19)
Sveikos 4u.gif
Del ciobreliu arbatos tai zinau kad tikrai negalima (''čiobreliai gali stimuliuoti gimdos susitraukimus)''!
Ramuneliu irgi negalima nes naikina ir gerasias bakterijas, nei vaikams nei suaugusiems nerekomenduojama.
Medatku zinau kad galima, man labiausiai padejo nuo persalimo liepu ziedai smile.gif

Skamba kaip is fantastikos skyriaus blink.gif biggrin.gif tikrai netikiu,gal galit nuoroda kur taip parasyta?
Atsakyti
na, kas per daug- tai nesveikia, bet normos ribose sveikintina. Geriau nei cheminiai vaistai.
Papildyta:
QUOTE(Gintatute @ 2010 03 14, 02:03)
Skamba kaip is fantastikos skyriaus  blink.gif  biggrin.gif  tikrai netikiu,gal galit nuoroda kur taip parasyta?

man irgi butu idomi nuoroda, nes netikiu mirksiukas.gif aciu
Atsakyti
Kai pastojau su pirmu vaikeliu, man gydytoja patare nusipirkti zaliu spanguoliu, uzsisaldyti. Ji sake, bus skanu ir sveika, o ir nebus problemu su slapimo pusle.. patikekit tikrai skanu o ir c vitamino pakankamai. o ypatingai tokiu metu, kai visi krenkscia ir sloguoja. rolleyes.gif

va dabar mano zirniukui jau 5 savaites ir as maukiu spanguoliu arbata vel mirksiukas.gif

Mano vyras ir mazius koscioja, o as tfu tfu, dar laikausi 4u.gif
Atsakyti
Fitoterapijos pavojai
Atsakyti
As nestumo pradzioj gerdavau metu arbata,isgerdavau ne po viena puodeli,nes man ji gelbejo nuo pykinimo 4u.gif
Atsakyti
As nestumo pradzioje irgi skanavau metu arbatele. Bet nieko ir nenutiko thumbup.gif Manau, jei jau isikabina, tai keli puodeliai galimi bet kokios arbateles ax.gif
Atsakyti
Tikrai glima: pankoliu, kmynu, raudonaja, vaisines arbatas, nieko blogo nesu girdejusi apie medetkas (siaip moterims sakoma, kad jos l sveika, nes stiprina gimda). Dar as geriu krapu arbata, "inka", kava be kofeino, arbatas su melyniu, brukniu, braskiu, serbentu, vysniu uogiene, l gerai spanguoles ir juodieji serbentai. Galima virti kompota is uogu, dziovintu obuoliu. Su saiku galima ir juodos bei zalios arbatos. Geriu ir ramuneles, bet ne kasdien.

Tikrai negalima ciobreliu, avieciu lapu ir lygtai stiebu, reikia atsargiai su raudoneliais, mtom, melisom. Negalima daug kavos, juodos, zalios arbatu.

Rutu arbatos nesu gerusi ir negerciau net ir nenescia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 02 sausio 2011 - 20:10
As stengiuosi neperdeti.... isgeriu ir ramuneliu arbatos ir kavos nestiprios, su pirmu nestumu jauciausi puikiai ir dabar, laukiantis antro, saikingai geriu ivairiu arbatu 4u.gif
Atsakyti
O as kaip tik juodos arbatos daug gerdavau, kai nestuke.gif buvau...negaledavau atsibusti, jei neisgerdavau puodelio arbatos.Dabar tas pats, tik stengiuos ir visokias vaisines gert, zolelines po truputi, kai puola kosulys ar sloga...kol maitinu MP tai tik arbatom ir gydaus...
Atsakyti
Dekui, kad priminet, yra dar ir raudonoji arbata thumbup.gif siaip labai megstama mano juoda su bergamotes arbomatu, bet ir tai stengiuosi nepiktnaudziauti blush2.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad ir ežiuolės reikėtų vengti nėštukėms.
Kaip tyčia nežinodami, rudenį prisipirkom visokių vaistažolių ir jų mišinių arbatėlių, o dabar vyras vienas tuos čiobrelius, ežiuoles ir mišinius su jais geria...
O aš tai visko saikingai stengiuosi vartoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijaliu: 03 sausio 2011 - 13:55
Aš taip pat esu girdejusi apie čiobrelius ir raudonėli, kad nerekomenduojama nestukems. O šiaip aš kol nebuvau nestuke.gif tai labai megau ivairias zoles, ir gerti kaip arbata ir i visus patiekalus zoleles dejau kaip prieskonius (ypac bazilika, raudoneli, ciobrelius), man mociute net spec zoleliu misiniu prigamindavo vasarą thumbup.gif o kai pastojau visiškai praėjo noras žolelėms g.gif nuo mėtų tai net pykina... kaip tik norisi juodos, raudonos, vaisines arbatos smile.gif
Atsakyti