Įkraunama...
Įkraunama...

Sushi

QUOTE(mmartaa @ 2009 03 31, 14:55)
gal kas galit pasakyti kur galima nusipirki juoduju sezamo seklu,nu niekur neuzmatau g.gif

Bandykit specializuotose prieskonių parduotuvėse paieškot. Ne tik japoniški restoranai juos naudoja, reiškia kažkur yra, nebūtinai gi visi iš užsienio siunčiasi.
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 02 25, 14:11)
maciau tam recepte i ryzius pilasi ir druska, as jos niekad nededu, nes po to buna persuru, juk sojos padazas yra surus  ax.gif




na as druskytes dedu labai nedaug tik mazyti ziupsneli. Man ne persuru, nes gal del to, kad naudoju sojos padaziuka su maziau druskos (kaip matosi cia). Kiek isbandziau su siuo skaniausia smile.gif
Reiktu dar deti dashi milteliu, bet ju pakoldas neradau pirkti. Gal kas kur uzmate?

Beje, neperseniausiai teko sushi valgyti japonu restorane akropolyje.... schmoll.gif ryziai sulype i kose... beskoniai unsure.gif gerai, kad alkis gelbejo bigsmile.gif
Atsakyti
Nerytes reikia klausti,nes ji sushiukus apiberusi yra,tai Neryte, kur perki juodasias sezamo seklas,isduok paslapti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(mmartaa @ 2009 03 31, 20:55)
gal kas galit pasakyti kur galima nusipirki juoduju sezamo seklu,nu niekur neuzmatau g.gif

Lenkijoj yra Carrfour prekybos centruose arba Macro mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 01 balandžio 2009 - 10:47
man iskilo klausimas, ar vyniojimui ryziai turi buti silti ar jau visai atvese? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bizyte @ 2009 04 01, 13:05)
man iskilo klausimas, ar vyniojimui ryziai turi buti silti ar jau visai atvese? g.gif

as dazniausiai vynioju pravesusius... neuztenka laiko, kad visai atvestu, vis pervelai uzstatau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bizyte @ 2009 04 01, 14:05)
man iskilo klausimas, ar vyniojimui ryziai turi buti silti ar jau visai atvese? g.gif

As vinioju is karto paruostus ryzius. Buna dar karstoki.
Atsakyti
Mergytes as tik cia pradeda skaityt, man seiles susikaupia ir tik apie sushi galvoju biggrin.gif
Gal as narkosushimane? smile.gif...
Atsakyti
QUOTE(Llaume @ 2009 04 01, 14:25)
As vinioju is karto paruostus ryzius. Buna dar karstoki.

as tik du kartus dar bandziau gaminti, tai pirma karta vyniojau siltus ir man nori gavosi toks tampomas, nu lyg noretusi jo siek tiek standesnio g.gif antra karta jau dariau su vesesniais ryziais, man rodos buvo geriau, tai ir galvoju, kad gal juos reikia visai ataususius vynioti? idomu kaip japonai daro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 01, 08:48)
Mergytes as tik cia pradeda skaityt, man seiles susikaupia ir tik apie sushi galvoju biggrin.gif
Gal as narkosushimane? smile.gif...

Nieko, aš irgi negaliu atsivalgyt... Bent kartą per savaitę "dozės" reikia smile.gif Pavalgau ir vėl noriu.

QUOTE(bizyte @ 2009 04 01, 09:10)
as tik du kartus dar bandziau gaminti, tai pirma karta vyniojau siltus ir man nori gavosi toks tampomas, nu lyg noretusi jo siek tiek standesnio g.gif antra karta jau dariau su vesesniais ryziais, man rodos buvo geriau, tai ir galvoju, kad gal juos reikia visai ataususius vynioti? idomu kaip japonai daro? g.gif

QUOTE(bizyte @ 2009 04 01, 07:05)
man iskilo klausimas, ar vyniojimui ryziai turi buti silti ar jau visai atvese? g.gif

Teoriškai sushio ryžiai turi būti visai atvėsę, kambario temperatūros.
Kad nori būtų standesnis, jį reikia paskrudinti ant liepsnos trumpai arba kelioms sekundėms į karštą keptuvę įmest.
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2009 04 01, 14:48)
Mergytes as tik cia pradeda skaityt, man seiles susikaupia ir tik apie sushi galvoju biggrin.gif
Gal as narkosushimane? smile.gif...

lotuliukas.gif as irgi tokia pati
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 01, 15:20)
as dazniausiai vynioju pravesusius... neuztenka laiko, kad visai atvestu, vis pervelai uzstatau doh.gif

kur perkat juodasias sezamo seklas?niekaip nerandu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 01, 17:29)
lotuliukas.gif as irgi tokia pati

as vel su tom sezamo seklom blush2.gif niekaip negaunu jokios zinios,kur perkat juodasias sezamo seklas? g.gif
Papildyta:
kaip tik zadam su vyru palekti iki lenkijos,reiks butinai nusipirkti smile.gif siandien ir as dariau sushi,turejau sveciu,skanu,su konservuotu tunu,mums skaniausi,tuna sumaisau su majonezu,dar dedu avokado ir agurko thumbup.gif pameginkit neapsiriksit wink.gif
Atsakyti