Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Senoji animacija lietuviškai ir ne tik-10 dalis
Supermamų klubas > Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Ankstyvasis ugdymas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Lepsva
QUOTE(Donalita @ 2009 09 02, 15:31)
Labas, mačiau kad su asiliuku galima parsitempti kurmio serijų, kurių nėra arjlover multikų sąraše. Reikia įrašyti krtek(čekiškai) arba mole(angliškai), maulwurf(vokiškai). Tik kad galiu kol kas seilę pavarvinti. µTorrent pas mane dieną naktį veikia, tai ne tik internetas, bet pats kompas vos velkasi. Kai įjungiu asiliuką , tai kompui iš vis šakiec pasidaro. Kažkokie vos 7 ir 4 download ir upload torentuose, o suryja visą internetą, gal kas žino, kas yra?
*

Labas 4u.gif ,
Kurmiai nauji ir mus labai domintų. Jei kam pavyktų būt gerai papildyti esamus thumbup.gif .
O ar nesimatė filmuko "Kiškis žvairys ir šaltinėlis"?
helli
QUOTE(Lepsva @ 2009 09 04, 20:06)
Labas 4u.gif ,
Kurmiai nauji ir mus labai domintų. Jei kam pavyktų būt gerai papildyti esamus  thumbup.gif .
*

Oi šito ir aš labai norėčiau ... gal kas turit merginos.
kipse
QUOTE(Lepsva @ 2009 09 04, 21:06)
*

tikrai nebuvo čia niekada įdėta lietuviškai.
Donalita
QUOTE(Lepsva @ 2009 09 04, 18:06)
Labas 4u.gif ,
Kurmiai nauji ir mus labai domintų. Jei kam pavyktų būt gerai papildyti esamus  thumbup.gif .
*

biggrin.gif Jei niekas nesuskubs anksčiau, tai kurmiukai pasirodys po kokio mėnesio, kai galėsiu eMulę paleisti smile.gif
Lepsva
QUOTE(Donalita @ 2009 09 07, 16:03)
biggrin.gif  Jei niekas nesuskubs anksčiau, tai kurmiukai pasirodys po kokio mėnesio, kai galėsiu eMulę paleisti  smile.gif
*

Oi lauksim lauksim, mes kurmiukų lauksim drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
*zadiv*
Gal kas prisimenat filmuko pavadinima , kur kazkaip lygtais katinas , sake SVEICIAU SVEICIAU O DESRELIU MAN NEPALIKO lotuliukas.gif
Aušrytė
QUOTE(*zadiv* @ 2009 09 09, 08:59)
Gal kas prisimenat filmuko pavadinima , kur kazkaip lygtais katinas , sake SVEICIAU SVEICIAU O DESRELIU MAN NEPALIKO  lotuliukas.gif
*

Filmukas vadinasi - "Šiandien - gimimo diena", bet LT jo nėra.. verysad.gif Turiu tik RU.
helli
QUOTE(*zadiv* @ 2009 09 09, 07:59)
Gal kas prisimenat filmuko pavadinima , kur kazkaip lygtais katinas , sake SVEICIAU SVEICIAU O DESRELIU MAN NEPALIKO  lotuliukas.gif
*

Šveitė tai atrodo šuniukas ... katinas blogietis buvo. Aš irgi šio filmuko ieškojau, nes toks labai gražiai pamokantis apie draugystę, bet neradau niekur LT verysad.gif .
*zadiv*
QUOTE(Aušrytė @ 2009 09 09, 10:08)
Filmukas vadinasi - "Šiandien - gimimo diena", bet LT jo nėra..  verysad.gif Turiu tik RU.
*

oi kaip gaila g.gif Rusiskai kazko maniske pradejo neziuret filmuku ,nors anksciau ir rusiskus ziuredavo
Aušrytė
QUOTE(*zadiv* @ 2009 09 09, 14:11)
oi kaip gaila  g.gif  Rusiskai kazko maniske pradejo neziuret filmuku ,nors anksciau ir rusiskus ziuredavo
*

Matyt, paaugo.. maniškė irgi nebežiūri.. doh.gif
Murgita
O as ieskau filmuko apie suni, senbernara toki, mergaite ji augino, ir jis toks gerietis budavo, eidavo kartu su mergaite i mokykla, prireikus pagalbos skubedavo padeti... bet niekaip neatgaminu, kaip jis vadinasi, gal suo Pifas? g.gif
Ir tas filmukas lyg ne rusu gamybos g.gif
kipse
QUOTE(Murgita @ 2009 09 09, 18:31)
O as ieskau filmuko apie suni, senbernara toki, mergaite ji augino, ir jis toks gerietis budavo, eidavo kartu su mergaite i mokykla, prireikus pagalbos skubedavo padeti... bet niekaip neatgaminu, kaip jis vadinasi, gal suo Pifas?  g.gif
Ir tas filmukas lyg ne rusu gamybos  g.gif
*

Buvo toks animacinis serialas ,, maxi pios Fik". bet kiek pamenu ir lietuviškai rodė. bet matyt dabar jo niekur neteko.
Murgita
QUOTE(kipse @ 2009 09 09, 20:55)
Buvo toks animacinis serialas ,, maxi pios Fik". bet kiek pamenu ir lietuviškai rodė. bet matyt dabar jo niekur neteko.

Va va, kazkaip panasiai g.gif suo Fikas lyg ir ... man jo irgi dar niekur neteko uzmatyti verysad.gif bet tsakant, neprarandam vilties rolleyes.gif
Smiglė
QUOTE(Murgita @ 2009 09 09, 22:31)
Va va, kazkaip panasiai  g.gif  suo Fikas lyg ir ... man jo irgi dar niekur neteko uzmatyti  verysad.gif  bet tsakant, neprarandam vilties  rolleyes.gif
*

Čekiškas multfilmas, vadinosi "Maksi šuo Fikas". Va:
user posted image
Va čia apie jį:
http://www.ceskatelevize.cz/telexport/prog...9&porad=277
Ale nieks neturi... unsure.gif
Murgita
QUOTE(Smiglė @ 2009 09 10, 15:47)
user posted image
Va čia apie jį:
Ale nieks neturi...  unsure.gif

bigsmile.gif gera pradzia - puse darbo thumbup.gif
Reiks pasidairyti, kai jau zinau tiksliai, kas per filmukas bigsmile.gif
Aciu Smigle 4u.gif
Smiglė
QUOTE(Murgita @ 2009 09 10, 19:22)
bigsmile.gif  gera pradzia - puse darbo  thumbup.gif 
Reiks pasidairyti, kai jau zinau tiksliai, kas per filmukas  bigsmile.gif
Aciu Smigle  4u.gif
*

Nėr už ką ax.gif Tik va radus tai prašom pasidalint 4u.gif
pipiriukas
Anksciau buvo temele "Senoji animacija rusu kalba", bet dabar nerandu... Gal nesupyksit, kad cia ieskau filmuku originalo kalba, nedubliuotu.
Labai noreciau "Krokodilo Genos", "Kates namu".
Aciu!
Dilgynė
QUOTE(pipiriukas @ 2009 09 13, 20:42)
Anksciau buvo temele "Senoji animacija rusu kalba", bet dabar nerandu... Gal nesupyksit, kad cia ieskau filmuku originalo kalba, nedubliuotu.
Labai noreciau "Krokodilo Genos", "Kates namu".
Aciu!
*

tema cia
ryyd
prisiminiau sena filmuka "princese ir kiauliaganys" bigsmile.gif gal kas turi ar zino kur rasti ? ax.gif
MamaAiste
QUOTE(dzhina @ 2009 04 27, 14:55)

o kaip issaugoti, kai baigia siųsti filmuką? Kur nukeliauja atėjes failas, nerandu kompe schmoll.gif
semkaa
QUOTE(MamaAiste @ 2009 09 17, 19:39)
o kaip issaugoti, kai baigia siųsti filmuką? Kur nukeliauja atėjes failas, nerandu kompe schmoll.gif
*

atsakiau vakaru 5 temoj, nes ten jau klausei smile.gif

jei siuntiesi rankom, tai turejo but dialogo lapelis kur galejei nurodyti kelia savame kompe. (gal i my documents imete) g.gif

savame kompe irgi gali pasileist paieska ( start -> search -> for files or folders...)

as jau aisku kartojuosi.. bet siustis labai patogu su USDownloader'iu. jis deda i c:\downloads direktorija, jei nenurodai kitaip smile.gif
imk is mano paraso
sekmes
drinks_cheers.gif
MamaAiste
QUOTE(semkaa @ 2009 09 17, 22:33)
atsakiau vakaru 5 temoj, nes ten jau klausei smile.gif

jei siuntiesi rankom, tai turejo but dialogo lapelis kur galejei nurodyti kelia savame kompe. (gal i my documents imete)  g.gif

savame kompe irgi gali pasileist paieska ( start -> search -> for files or folders...)

as jau aisku kartojuosi.. bet siustis labai patogu su USDownloader'iu. jis deda i c:\downloads direktorija, jei nenurodai kitaip smile.gif
imk is mano paraso 
sekmes
drinks_cheers.gif
*

Pavyko thumbup.gif ,tai as neissaugodavau, dabar viskas ok, manau, kad jau ismokau.
semkaa
QUOTE(MamaAiste @ 2009 09 18, 13:45)
Pavyko ... manau, kad jau ismokau.

Tai dabar tuoj ir su programa ismoksi smile.gif
MamaAiste
QUOTE(Zakelis @ 2009 03 26, 21:01)
Daugybė Senosios (Tarybinės) Animacijos ĮGARSINTOS Į LIETUVIŠKAI Galite Pasižiūrėti Čia-> http://www.dailymotion.com/group/149803/1  bigsmile.gif
Šis Saitas Nuolat Atnaujinamas  smile.gif

-----
Zakelis
*

gal galit kas nors paaiskint man durnai, kaip siustis filmukus is cia?
semkaa
QUOTE(MamaAiste @ 2009 09 18, 20:51)
gal galit kas nors paaiskint man durnai, kaip siustis filmukus is cia?

Tokiai paaiskint kaip pati minejai tai ne smile.gif

jei trumpai - tai su USDownloader. Ant filmuko DPK "copy shortcut" ar. pan.

Sekmes drinks_cheers.gif

semkaa
QUOTE(semkaa @ 2009 09 21, 09:40)
jei trumpai - tai su USDownloader.

sorry, neveikia. reiks palaukt atnaujinimu sad.gif
semkaa
QUOTE(semkaa @ 2009 09 21, 12:01)
sorry, neveikia. reiks palaukt atnaujinimu sad.gif

Vel veikia smile.gif bet ka as cia vienas kalbuosi lotuliukas.gif
Danielija
O gal kas turit MY LITTLE PONY ? geriausia su rusisku vertimu blush2.gif

Atsiprasau, turbut ne ten parasiau blush2.gif
Kukli
Sveiki 4u.gif ,
sakykit o kiek yra daliu filmuko apie Rugpieniu kaima ..as esu is cia parsisiuntuis 3d..ir mazyliui labai patinka..gal ju ura daugiau ..as kazkaip sito nepamenu is vaikystes .smile.gif) aciu
Aušrytė
QUOTE(Kukli @ 2009 09 25, 11:45)
Sveiki 4u.gif ,
sakykit o kiek yra daliu filmuko apie Rugpieniu kaima ..as esu is cia parsisiuntuis 3d..ir mazyliui labai patinka..gal ju ura daugiau ..as kazkaip sito nepamenu is vaikystes .smile.gif) aciu
*

Man rodos, kad tiek ir yra 4u.gif
Donalita
QUOTE(semkaa @ 2009 09 22, 05:21)
Vel veikia smile.gif bet ka as cia vienas kalbuosi  lotuliukas.gif
*

Nieko tokio, ačiū, kad parašei. O tai aš galvojau, ar pamiršau , kaip juo naudotis, oar kokia velniava biggrin.gif
eegle
QUOTE(Kukli @ 2009 09 25, 10:45)
Sveiki 4u.gif ,
*

QUOTE(Aušrytė @ 2009 09 25, 10:46)
Man rodos, kad tiek ir yra  4u.gif
*

ti k 3 dalys yra ax.gif
semkaa
QUOTE(Donalita @ 2009 09 25, 14:57)
Nieko tokio, ačiū, kad parašei. O tai aš galvojau, ar pamiršau , kaip juo naudotis, oar kokia velniava  biggrin.gif

Taigi ir man tas pats... isivaizdavau, kad Zakelio visus filmukus jau turiu, tai ir nezinojau jog neveike smile.gif. kai parekomendavau kaip gera daikta - prisiruosiau ir pats patikrint smile.gif blush2.gif ax.gif
Kukli
aciu visiems uz informacija 4u.gif
^Braškytė^
sveiki ,o is kur siunciates sena animacija ?
eegle
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 09 26, 21:35)
*

as is torrentu ax.gif
Dilgynė
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 09 26, 22:35)
*

O temoje nurodytus visus parsisiuntete? bigsmile.gif
ANAKARIDIS
Gal kas žinote iš kur gauti Troliai Mumiai, labai man vaikystėje patikdavo.
sandravpu
mano Gabijai labai patinka - Baubas ir Milijonas maise jos megstamiausi.
dar yra labai faina tik rusiska dainele Antoshka
LEEja
QUOTE(ANAKARIDIS @ 2009 09 27, 22:27)
Gal kas žinote iš kur gauti Troliai Mumiai, labai man vaikystėje patikdavo.
*

as irgi ieskau sito.
bet i mano zinute niekas neatsake, matyt niekas neturi...
eegle
QUOTE(LEEja @ 2009 09 28, 08:58)
as irgi ieskau sito.
bet i mano zinute niekas neatsake, matyt niekas neturi...
*

g.gif g.gif kazkur torrentuose neseniai maciau, bet neprisimenu, kur g.gif g.gif , paieskosiu, o rusiskai tinka?
LEEja
QUOTE(eegle @ 2009 09 28, 22:10)
g.gif  g.gif kazkur torrentuose neseniai maciau, bet neprisimenu, kur g.gif  g.gif , paieskosiu, o rusiskai tinka?
*

na tiks, tik tiek, kad spirgas nesupras nieko smile.gif bet nors vaizdeli matys smile.gif
Donalita
Kurmio gerbėjams ne kokios naujienos. Ištikrinau visus kurmio filmukus, kokius tik emulėje radau - deja kitokių, apart anų, jau žinomų iš arjlover, neradau. Tiesiog kai kurie filmukai buvo savaip užvardinti, tie trumpučiai special sukarpyti ir jiems sugalvoti pavadinimai. Pratikrinau lenkų, čekų, vokiečių, rusų ir anglų kalbomis - visomis, kokios tik mirgėjo pavadinimuose. Liuks dalykas yra google vertėjas thumbup.gif
eegle
QUOTE(LEEja @ 2009 09 28, 20:23)
na tiks, tik tiek, kad spirgas nesupras nieko smile.gif bet nors vaizdeli matys smile.gif
*

TROLIAI MUMIAI
IS cia galima parsisiusti 4u.gif
LEEja
QUOTE(eegle @ 2009 09 29, 13:47)
TROLIAI MUMIAI
IS cia galima parsisiusti 4u.gif
*

clap_1.gif aciu
eegle
QUOTE(LEEja @ 2009 09 29, 12:01)
clap_1.gif aciu
*

irnesakyk.gif
Papildyta:
DAUGYBE RUSISKU FILMUKU
*sanel*
QUOTE(Zakelis @ 2009 03 26, 19:01)
Daugybė Senosios (Tarybinės) Animacijos ĮGARSINTOS Į LIETUVIŠKAI Galite Pasižiūrėti Čia-> http://www.dailymotion.com/group/149803/1  bigsmile.gif
Šis Saitas Nuolat Atnaujinamas  smile.gif

-----
Zakelis
*

parsisiunčiau daug filmukų iš čia bet...
per kompą rodo thumbup.gif
o per DVD nerodo, rodo tuščią kompaktą... doh.gif įdėjus į kompą matosi kad kompaktas ne tuščias g.gif kodėl nerodo DVD, čia gal koks kitoks formatas g.gif nesuprantu aš tokiuose reikaluose nieko, gal kas nors ką nors patars 4u.gif
eegle
QUOTE(Murgita @ 2009 09 10, 19:22)
bigsmile.gif  gera pradzia - puse darbo  thumbup.gif 
Reiks pasidairyti, kai jau zinau tiksliai, kas per filmukas  bigsmile.gif
Aciu Smigle  4u.gif
*

QUOTE(Smiglė @ 2009 09 11, 07:52)
Nėr už ką  ax.gif Tik va radus tai prašom pasidalint  4u.gif
*

MAXI SUO FIKAS
PRASOM, kas ieskojot, is cia parsisiusti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*sanel* @ 2009 09 29, 13:01)
parsisiunčiau daug filmukų iš čia bet...
per kompą rodo thumbup.gif
o per DVD nerodo, rodo tuščią kompaktą... doh.gif įdėjus į kompą matosi kad kompaktas ne tuščias g.gif kodėl nerodo DVD, čia gal koks kitoks formatas g.gif nesuprantu aš tokiuose reikaluose nieko, gal kas nors ką nors patars 4u.gif
*

reikia turet kompe CD irasymo programa, pvz, cd burner xp, smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Smiglė @ 2009 09 10, 15:47)
user posted image
Va čia apie jį:
Ale nieks neturi...  unsure.gif
*

4u.gif
parsisiusti
cia yra fikas, bet reikia registruotis 4u.gif
*sanel*
gal galima būtų nuorodą iš kur gaut? blush2.gif na kad tikrai tą parsisiųsčiau 4u.gif
aš nero naudojau unsure.gif
Donalita
eegle, labai ačiū už rapidlibrary nuorodą thumbup.gif
Superinis tinklalapis thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.