Įkraunama...
Įkraunama...

Senoji animacija lietuviškai ir ne tik-10 dalis

Viskas ten galima. Spausti ant БЕСПЛАТНО, atsiranda laikrodukas, pradedantis skaičiuoti sekundes nuo 60 ir mažyn. kai jis dingsta, vietoj jo atsiranda nuoroda parsisiuntimui. Ką tik patikrinau, viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 07 09, 16:37)
Viskas ten galima. Spausti ant БЕСПЛАТНО, atsiranda laikrodukas, pradedantis skaičiuoti sekundes nuo 60 ir mažyn. kai jis dingsta, vietoj jo atsiranda nuoroda parsisiuntimui. Ką tik patikrinau, viskas gerai.

Na, nežinau.. man tai neleidžia.. Rašo, kad mūsų šalis jau išnaudojo limitą sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2010 07 09, 15:52)
Na, nežinau.. man tai neleidžia.. Rašo, kad mūsų šalis jau išnaudojo limitą sad.gif

is depositfiles mokedavo USDownloader'is siustis. nebent dabar kazkas pasikeite. nesikartosiu ziurek mano pasisakymus per profili
Atsakyti
Gal kas padėtų Pepę Ilgakojinę surasti? Man niekur nepavyksta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2010 07 09, 16:52)
Na, nežinau.. man tai neleidžia.. Rašo, kad mūsų šalis jau išnaudojo limitą sad.gif


Teisybė rolleyes.gif Įkėliau jums kitur mirksiukas.gif
Trys riešutėliai pelenei LT
Atsakyti
QUOTE(Aušrytė @ 2010 07 09, 16:52)
Na, nežinau.. man tai neleidžia.. Rašo, kad mūsų šalis jau išnaudojo limitą sad.gif

reikia palaukt truputi, kartais uztenka keliu ar keliolikos minuciu, kartais kokio pusvalandzio reikia, ir puikiausiai siunciasi.
Papildyta:
QUOTE(semkaa @ 2010 07 09, 22:14)
is depositfiles mokedavo USDownloader'is siustis. nebent dabar kazkas pasikeite. nesikartosiu ziurek mano pasisakymus per profili

mirksiukas.gif niekas nepasikeite, siuncia usdownloaderis 4u.gif
Atsakyti
Vėtre, ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
eegle mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eegle @ 2010 06 24, 19:02)
user posted image

  yra baltrackery mirksiukas.gif



QUOTE(Jo-ma-Jo @ 2010 07 09, 22:15)
Gal kas padėtų Pepę Ilgakojinę surasti? Man niekur nepavyksta  g.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vėtrė @ 2010 07 10, 11:31)
Teisybė  rolleyes.gif Įkėliau jums kitur  mirksiukas.gif
Trys riešutėliai pelenei LT


Aciu 4u.gif
Atsakyti
Aci, eegle 4u.gif Bandysiu ziuret ten
Atsakyti
labai noreciau kad kas imestu nuoroda i pasakele apie raudonkepuraite ir apie 7 oziukus, varles keliauninkes, nes viska ka turime - jeu mintinai mokam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2010 07 13, 20:09)
labai noreciau kad kas imestu nuoroda i pasakele apie raudonkepuraite ir apie 7 oziukus, varles keliauninkes, nes viska ka turime - jeu mintinai mokam doh.gif

vilkas ir 7 ožiukai

varlė keliautoja

raudonkepuraitės LT kalba nėra.

reiktų čiaversti iš eilės ir pagal pavadinimus ieškoti ko neturit. mirksiukas.gif
Atsakyti