Įkraunama...
Įkraunama...

Krūminiai dantukai

Laba diena turiu klausimėli, mano dukrytei genda krūminis dantukas,noreciau patarimo ar ji taisyti, ar geriau traukti lauk,kad isdygtu naujas aciu.
Atsakyti
QUOTE(rasadeim @ 2009 02 27, 11:04)
Laba diena turiu klausimėli, mano dukrytei genda krūminis dantukas,noreciau patarimo ar ji taisyti, ar geriau traukti lauk,kad isdygtu naujas aciu.


Nepaprasčiau būtų nuvesti pas odontologą, kuris apžiūrėjęs tiksliai ir pasakytų jums? Internetu diagnozių nelabai kas nustatinėja.. ax.gif Juolab, kad dantis ne jūsų, o jūsų vaiko.. huh.gif
Atsakyti
Sveiki, as taip pat turiu klausimeli ir nelabai randu i ji atsakymo . Musu dantu gydytojas atostogauja tad i kitus nesinori krieptis. Ar gali buti, kad 4 metu, na jau beveik 5 metu merginai dygsta nuolatiniai kruminiai dantukai? Man kazkaip atrodo kad truputi anksti????
Atsakyti
QUOTE(kinetic @ 2009 03 03, 15:53)
Sveiki, as taip pat turiu klausimeli ir nelabai randu i ji atsakymo . Musu dantu gydytojas atostogauja tad i kitus nesinori krieptis. Ar gali buti, kad 4 metu, na jau beveik 5 metu merginai dygsta nuolatiniai kruminiai dantukai? Man kazkaip atrodo kad truputi anksti????


Panašu, kad ne jūsų dukra vienintelė, kuriai tokio amžiaus krūminiai dantai pradėjo dygti.. rolleyes.gif

Tema apie vaikų krūminius dantis
Atsakyti
QUOTE(Vasaroti @ 2009 03 03, 23:59)
Panašu, kad ne jūsų dukra vienintelė, kuriai tokio amžiaus krūminiai dantai pradėjo dygti..  rolleyes.gif

Tema apie vaikų krūminius dantis



doh.gif na va kokia zioplike, nepastebejau sios temos blush2.gif sorriukas
Atsakyti