Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Aiva. @ 2009 03 22, 13:20)
gal jau kuri mamyte buvo idejus, visu temu neziurejau ax.gif labai grazus baldeliai ir kambariukai. vakar maciau "gyvai", tikrai grazu
Baldai vaikams


tikrai labai gražučiai. Pabandžiau per kainyną pasirinkti norimus segmentus-visam kambariui paskaičiavo apie 4600 lt kainuotu.


QUOTE(Aiva. @ 2009 03 23, 07:49)
mes Bialystoke apziurinejom ax.gif


o gal galit prašyti kokioj parduotuvėj metėte: gatvę, pavadinimą. Galima ir i AŽ. aciuks.gif
Atsakyti
rasau cia, gal ir kitos mamytes nores paziureti ax.gif

C. H. Fasty
ul. Przędzalniana 60A

ten daug ivairiu firmu baldu, yra santechnikos, plyteliu. tik baldu vaikams nedidelis pasirinkimas
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 03 24, 12:10)
Dviem vaikučiams:

visuma labai graži, tik metalinių lovų vaikams nedėčiau. sau irgi, nu nepatogu atsiremti į metalą... o va balta spalva patinka. įdomu, ar praktiškumo klausimu dramblio kaulo ir grynai balta turi skirtumų?
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2009 03 24, 13:31)
rasau cia, gal ir kitos mamytes nores paziureti ax.gif

C. H. Fasty
ul. Przędzalniana 60A

ten daug ivairiu firmu baldu, yra santechnikos, plyteliu. tik baldu vaikams nedidelis pasirinkimas


dar pamiršau paklausti- o lenkiškai nesupratau- o iš koio medžio tie baldukai? ar ten medžio, ar medienos lukšto ?


QUOTE(Žanė @ 2009 03 24, 13:37)
visuma labai graži, tik metalinių lovų vaikams nedėčiau. sau irgi, nu nepatogu atsiremti į metalą... o va balta spalva patinka. įdomu, ar praktiškumo klausimu dramblio kaulo ir grynai balta turi skirtumų?


Aš irgi vaikų kambariui geležinių nelabai- man atrodo jos tokios išsiklibina greičiau, nejaukios. O va sau miegamajam galvoju dėti metalinę, bet irgi dar svarstom... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 03 24, 12:10)
Dviem vaikučiams:

kaip grazu... neseniai buvau Ikejoj ir dabar gailiuosi, kad nenupirkau i vaiko kambari tos varlytes ir pelytes, nu super kolekcija, tie zaisliukai tokie mieli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 03 24, 14:48)
dar pamiršau paklausti- o lenkiškai nesupratau- o iš koio medžio tie baldukai? ar ten medžio, ar medienos lukšto ?


is medienos plokstes (nezinau ar lukstas ir plokste tas pats blush2.gif )
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
perziurejau ne visa tema, bet ka maciau man tikrai patiko, visos mamytes labai isradingos 4u.gif
Idedu savo astuonmecio sunaus kambario foto ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2009 03 25, 08:00)
is medienos plokstes (nezinau ar lukstas ir plokste tas pats blush2.gif )


na kiek siekia mano žinios- medienos plokštė- tai laminuotu drožlių plokštė.
Lukštas- tai klijuota sluoksniais naturali mediena. O natūrali mediena- jau natūrali mediena..tikra.. (na moteriškai čia surašiau).
Bet tai sakyč brangoki tie baldukai, jei jie ne iš neturalios medienos, o iš plokštes... g.gif Nors... na pasinagrinėsiu plačiau kainas, bet bet kokiu atveju labai DĖKUI už vią info. aciuks.gif


QUOTE(Vaivužė @ 2009 03 25, 08:42)
Sveikos 4u.gif
perziurejau ne visa tema, bet ka maciau man tikrai patiko, visos mamytes labai isradingos 4u.gif
Idedu savo astuonmecio sunaus kambario foto ax.gif
user posted image


Šviesus, jaukus kambarys thumbup.gif , gal tik man norėtusi kažkokios ryškesnės vienos sienos... bet svarbu vaikunukui patinka tai ir thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivužė @ 2009 03 25, 08:42)
Idedu savo astuonmecio sunaus kambario foto ax.gif


Tavo astuonmetis labai tvarkingas mirksiukas.gif biggrin.gif Kambario sienu spalva patiko, as irgi noriu tokios kaip pagrindines. Tik dar viena kitokios spalvos darysim.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 03 25, 10:39)
Šviesus, jaukus kambarys  thumbup.gif , gal tik man norėtusi kažkokios ryškesnės  vienos sienos... bet svarbu vaikunukui patinka tai ir  thumbup.gif

na sioj foto nesimato, bet siena prie kurios stovi lova siek tiek ryskesne ir siuo metu as kaip tik tai sienai ieskau kokio ispudingo fototapeto ax.gif tik dar niekaip neissirenkam doh.gif bet kai uzklijuosiu butinai parodysiu kaip tai atrodo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2009 03 25, 11:31)
Tavo astuonmetis labai tvarkingas  mirksiukas.gif  biggrin.gif Kambario sienu spalva patiko, as irgi noriu tokios kaip pagrindines. Tik dar viena kitokios spalvos darysim.

lotuliukas.gif labai tvarkingas, kai mama is ryto viska sutvarko ax.gif
Atsakyti
Oi mamytes turiu labai graziu vaikisku ir jaunuoliu baldu internetiniu katalogu is italu firmos atsisiuntus pdf formate, galima labai daug ideju rasti ir pamastyti kaip apsatyti vaikuciu kambarius. Tik nezinau kaip cia pasidalinti info, galeciau e-mailais issiust kam idomu arba per skype. Parasykit tada man i AZ. Nes ten labai daug, galima butu keleta nuotrauku atrinkt, bet as nemoku ju idet smile.gif
Atsakyti
Ziuriu vaiku kambario sienas dazote sviesiomis, baltomis splavomis... g.gif Jauciuosi keistuole, savo 4-metei, beveik 5-metei siena prie lovos galvoju dazyti tokia sodria avietine spalva, o kitas sienas geltona, o 7-meciui, siena prie lovos ruda, o kitas grazia sodria, bet ne per tamsia zydra spalva arba kitas variantas, siena prie lovos tamsiai melyna i violetinuma, kitas sienas tarp chaki ir salotines spalvos spalva, tada tiktu raudoni aksesuarai.
Vyras sako, kad balta nera praktiska... blink.gif
Keistuoliskai matau vaiku kambarius? mirksiukas.gif
Atsakyti