Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(Keja @ 2009 03 26, 14:11)
Sveikos, va ir as noriu pasigirti vaiku kambariai blush2.gif Gal kam padesiu su idejom, nors pati ju nekuriau ax.gif . Turejau superine padejeja, ji ir spalvas parinko ir pati iskarpe sienas.

graziai ziurisi kambariukai, tik spalvos nelabai aiskios del prastos kokybes nuotrauku ax.gif
Atsakyti
Dar vienas realus vaiko kambariukas idėjoms. Man labai patiko spalvos rolleyes.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 03 26, 14:56)
Dar vienas realus vaiko kambariukas idėjoms. Man labai patiko spalvos rolleyes.gif

kokiu graziu ideju vis idedi wub.gif

man spalva irgi grazi, bet tik tada jei kambarys sauletas, jei tamsus tai ne, labai niuriai atrodys kambarys
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 26, 16:00)
kokiu graziu ideju vis idedi wub.gif

man spalva irgi grazi, bet tik tada jei kambarys sauletas, jei tamsus tai ne, labai niuriai atrodys kambarys

Sutinku, kad šiauriniame kambary gal ir per niūru būtų smile.gif Bet įdėtam pavyzdy man nieko netrūksta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 03 26, 15:03)
Sutinku, kad šiauriniame kambary gal ir per niūru būtų  smile.gif Bet įdėtam pavyzdy man nieko netrūksta smile.gif

drinks_cheers.gif man irgi
Papildyta:
vanesax, man graziai ziuretusi ir toks pparastutis kilimelis tarp lovu
user posted image
Atsakyti
vanesax kaip grazu, net seile nutyso wub.gif wub.gif is kur baldeliai, jei nepaslaptis ir kiek kainavo? tongue.gif
super drinks_cheers.gif
Atsakyti
kaip gerai,kad ne vien man patinka smile.gif ryt vaziuosiu uzsakyt biggrin.gif

kazkuri mamyte klause kur tokiu yra-niekaip neradau is kur tokiu pigiai nusipirkt,tai pirksiu uz visa kaina Dubingiuose 1.30plocio kaina 400LT doh.gif vyras sake,kad nupiest galima tokias blush2.gif siaip ten daug graziu yra fototapetu ... nebenoriu cia paveiksliuku det,kad vel neisplatinciau lango...
PAZIUREKIT CIA
nepatinka man,kad 3 teks pirkt,kad uztektu visai sienai,nes 2ju biski mazoka,bet 3ju jau per daug...

ariadnė cia dar ne mano... pirma reik nusipirkt ir sugebet priklijuot blush2.gif

i dar vieno patarino reikia... nes irgi reiks uzsakyt,kad iki gimtadienio atveztu... kilimuka... kuris is siu jums labiausiai labiausiai ??? primenu,kad viena siena geleta, kita zalsva,o kitos baltos... baldai irgi balinti bus.... uzuolaidos sviesiai sviesiai oranzines su priklijuotom mazom mergytem (tik atspalvis,nes dienines).

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

jeigu isvis manot,kad kitokios spalvos reiktu tai taip ir parasykit... smile.gif
o dar tiesa kad neprigyvendint per daug gyvunu vienam kambary(kai kurie kilimukai labai gyvunuoti:))) tai parasysiu,kad pas mus jau yra sitie du:

user posted imageuser posted image

jeee... sikart neispleciau lango thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Kashaya @ 2009 03 26, 15:56)
Dar vienas realus vaiko kambariukas idėjoms. Man labai patiko spalvos rolleyes.gif
user posted image


niu spalvyte ir sitas ryskus intarpas thumbup.gif bet pas mano mazaja siaurinis kambarys,tai biski siltesne bus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jeila: 26 kovo 2009 - 16:43
QUOTE(Kashaya @ 2009 03 26, 14:56)
Dar vienas realus vaiko kambariukas idėjoms. Man labai patiko spalvos rolleyes.gif
user posted image

wub.gif wub.gif
Labai grazus kambariukas wub.gif

O del kilimuko net nezinau, man visi jie grazus wub.gif Net nezinau kuris labiau tiktu g.gif O kur jus cia juos uzsakinejat, kur yra tokiu grozybiu? Ir kokios mazdaug kainytes?
Atsakyti
merginos, man viena moteris, kuri rašė diplominį darbą apie vaikų kambario interjerą, sakė, kad kambario spalvos turi atitikti vaiko temperamentą, o ne būti priešingos, kaip mes dažniausiai manome... aktyviam cholerikui ir sienos turi būti ryškios (ir jam patinkančios), o ne atvikščiai. tai va, tik papasakoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 03 26, 18:22)
O del kilimuko net nezinau, man visi jie grazus  wub.gif Net nezinau kuris labiau tiktu  g.gif  O kur jus cia juos uzsakinejat, kur yra tokiu grozybiu? Ir kokios mazdaug kainytes?

is vokieciu vezam smile.gif kilimukai vilnoniai-ne sintetiniai,bet kainos irgi... sitie kilimukai grubiai tariant 1kv.m ir kainytes apie 500LT (vieni biski brangiau,o kiti kazkiek pigiau)...
Atsakyti
Didelis ačiū mergaitės už gražius žodžius mūsų kambarėliui:) Išties malonu wub.gif

Kur negaliu pacituoti, vėl bandau taip ...

kristina-buziene, tapetai iš ties ryškoki ax.gif , bet man jie tokie mieli,pamačius žinojau, kad noriu tik jų ir nei kokių kitų biggrin.gif Iki šiol jų nekeisčiau į jokius kitus, nors kai ką kambaryje jau norisi keisti smile.gif

c@stell, pagal tematiką tiktų , tikrai sutinku drinks_cheers.gif Bet kilimuko noriu greičiausiai vienspalvio g.gif

Spygliene ,galvojau apie dryžuotą, kartas nuo karto atsistojusi bandau įsivaizduoti kaip žiūrėtųsi biggrin.gif Linkstu labiau prie vienspalvio, nes ir taip jau tų dryžių daug, nors tas variantas nėra dar galutinai atmestas smile.gif
Baldai SKANO , kiek pamenu Edenberg kolekcijos. Kaina, galėsiu vėliau pažiūrėti tiksliai, bet kažkur apie 2000 vnt.Viena gal brangiau, kita mažiau .


vvandene , vienam 8, kitam 3 smile.gif


Keja , gražuuu ir originalu wub.gif

QUOTE(Kashaya @ 2009 03 26, 14:56)
Dar vienas realus vaiko kambariukas idėjoms.

Ojoj, labai prie širdies man toks kambariukas wub.gif Taip jauku , jauku. Man grindys labai patiko ax.gif

QUOTE(Nerytė @ 2009 03 26, 15:26)
vanesax, man graziai ziuretusi ir toks pparastutis kilimelis tarp lovu

Labai paprastučio ir norisi smile.gif Tiesa vieną dryžių buvau nužiūrėjusi Dubingiuose, labai mielas , iš tokių kaip škurliukų susiuvinėtas, atrodė lyg nunešiotas , net susilydžiau pamačiusi wub.gif , kol kainos nepasakė doh.gif

QUOTE(bakopa @ 2009 03 26, 16:28)
vanesax kaip grazu, net seile nutyso  wub.gif  wub.gif is kur baldeliai, jei nepaslaptis ir kiek kainavo?  tongue.gif


Ačiū wub.gif Jau rašiau truputį aukščiau. Jei reiks labai tiksliai pažiūrėsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 26 kovo 2009 - 17:33
QUOTE(jeila @ 2009 03 26, 17:29)
is vokieciu vezam smile.gif kilimukai vilnoniai-ne sintetiniai,bet kainos irgi... sitie kilimukai grubiai tariant 1kv.m ir kainytes apie 500LT (vieni biski brangiau,o kiti kazkiek pigiau)...

o jūs tai kur? biggrin.gif
Atsakyti