Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(dije @ 2009 04 09, 11:34)
gal atrodys kad labai giriu ta stala- bet tikrai nesu ju atstove.. schmoll.gif  rolleyes.gif

tas lovys uzsidengia tomis slankiojanciomis liniuotemis.

Atrodo yra stalu ir be to lovio.  g.gif

Yra stalas tik kaip rašumui, piešimui, yra pritaikytas kopiuterio pastatymui..jie kelių rūšių.

labai gražūs ir patogūs MOLL stalai, tik kainyte doh.gif jais būsto harmonija prekiauja.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 04 09, 09:27)
tiek kad kaina kanda, bet... rolleyes.gif


Kokia kaina maždaug tokio stalo + kėdė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikute: 09 balandžio 2009 - 10:57
va iš busto harmonijos mano svajojama baldukų kompozicija sūnaus kambariui...

user posted image


o kainos būsto harmoninjoje didesnes nei vadasigos baldu. Vadasigos kede ir stalas grubiai apie 2000 (kede kazkur apie 800). O busto harmonijos lankstinuke esu uzsirasiusi kad pigiausias stalas su kede virš 3000 doh.gif

Na reikia skambinti, teirautis- bus tiksliausia. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 09 balandžio 2009 - 11:10
man tai glumina tokiu stalu kainos, nu nepasiruosus moketi 3000 uz kede ir stala doh.gif gerai, kad man dar nereikia tuo rupintis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 04 09, 09:27)
Aš kažkaip save nuteikinėju dėl tokio stalo
user posted image

tiek kad kaina kanda, bet... rolleyes.gif

Man kėdė super atrodo, kad patogi 4u.gif Stalo paprasto norėsiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 09, 16:11)
man tai glumina tokiu stalu kainos, nu nepasiruosus moketi 3000 uz kede ir stala doh.gif  gerai, kad man dar nereikia tuo rupintis ax.gif

o man labai aktualu, nes maniskiui 7 jau rolleyes.gif , bet manau ,kad uz tokia suma galiu tikrai rast kazka geresnio dirbtinai cia ta kaina ispusta uz augancius baldus, vokietijoj jau pries 7 metu tokiu buvo........
Atsakyti
Akių paganymui... 4u.gif Man labai patiko lovytė, ten jei neklystu jos apačioje yra stalčiukai ir taip labai gražiai žiūrisi... thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolina...xD: 09 balandžio 2009 - 21:48
Atsiprašau, jei kartojuosi... blush2.gif

Gal yra mamų, pirkusių Puikio baldus. Išvaizda kai kurių visai žaisminga. O kaip kokybė???
Atsakyti
Man to stalo krastas arciausias prie sedinciojo, atrodo ziauriai nepatogus schmoll.gif , kazkoks lovys, rolleyes.gif suaugusiam gal jis ir netrugdys-rankos ilgesnes, bet vaikui ...nezinau g.gif



Mes turim tokį panašų tai tas lovys tikrai nėra nepatogus. Kur dedasi rankos jis užsidengia su tokia liniuote specialia ir kiek į ta lovį visokio gėrio telpa doh.gif , tik pakeli ta liniuotę ir visi pieštukai po ranka. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 10 balandžio 2009 - 10:12
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 04 09, 15:44)
Man kėdė super atrodo, kad patogi  4u.gif Stalo paprasto norėsiu  ax.gif

o man kede be rankom tu atlosu atrodo nepatogi vaikui g.gif nu jau kaineles uzvarytos doh.gif siaubas
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2009 04 10, 11:03)
o man kede be rankom tu atlosu atrodo nepatogi vaikui g.gif nu jau kaineles uzvarytos doh.gif siaubas


O man su porankiais kaip tik atrodo nepatogi. Aš net darbe savajai esu nuėmusi, nes stodama visad užkliūdavau.. doh.gif Ir be to gi kai vaikas rašo- rankos turi būti ant stalo. rolleyes.gif

Taip, kainos nežmoniškos, bet kad kolkas nieko pigiau nepasiūlo alternatyvaus. verysad.gif
Atsakyti
Mamytės gal žinot adresiukų iš kur būtų galima nusipirk/parsisiųst gražių lipdukų vaikų kambariui g.gif Man reikia būtent drugelių, bet niekur nerandu doh.gif
Atsakyti