Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

MikaPuk, esmė ta, kad įsirenginėjam vaikų kambarį dabar, o rudenį laukiam brolio/sesės, todėl temą kambario darau neutralią, nes nežinau ką turėsim. o kambarį jau norim turėt gatavą iki leliuko gymimo ax.gif bet įtariu jau radau temą, MB palaimino, reikia tik su žmgum susiderint, kad išpieštų sienas rolleyes.gif kai bus jau gatavas kambarys, pasistengsiu pasirodyt mirksiukas.gif
o iš tų paskutinių fotkių tai man tos tamsios lovelės thumbup.gif nusikopinau į albumą, įtariu tokias arba panašias darysiu, nes ir baldus žadam pagal užsakymą gamint bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 25 balandžio 2009 - 08:37
QUOTE(spyglis2 @ 2009 04 25, 08:36)
MikaPuk, esmė ta, kad įsirenginėjam vaikų kambarį dabar, o rudenį laukiam brolio/sesės, todėl temą kambario darau neutralią, nes nežinau ką turėsim. o kambarį jau norim turėt gatavą iki leliuko gymimo  ax.gif bet įtariu jau radau temą, MB palaimino, reikia tik su žmgum susiderint, kad išpieštų sienas  rolleyes.gif kai bus jau gatavas kambarys, pasistengsiu pasirodyt  mirksiukas.gif
o iš tų paskutinių fotkių tai man tos tamsios lovelės  thumbup.gif nusikopinau į albumą, įtariu tokias arba panašias darysiu, nes ir baldus žadam pagal užsakymą gamint  bigsmile.gif


na bent kazkuo padejau biggrin.gif sekmes kuriantis ir zinoma laukiam rezultatu cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MikaPuk @ 2009 04 25, 09:55)
na bent kazkuo padejau biggrin.gif sekmes kuriantis ir zinoma laukiam rezultatu cia  mirksiukas.gif

būtinai pioneer.gif
Atsakyti
Sveiki, siandien betvarkydama sienine radau sienu lipdukus KEMPINIUKO ir peliuko is filmuko TROSKINYS tema
user posted image
didziaugi lipdukai apie 20cm, kempiniuko pakuote viso apie 45cm , peliuku apie 55cm

jei kas nori greitai pagyvinti kambari, prasom 4u.gif
Atsakyti
rezervuoju kempiniuko lipdukus mirksiukas.gif
kokia kaina?
iš kokios jūs miesto,gal iš Kauno? rolleyes.gif
ar tie lipdukai lengvai nusiima,pvz nuo tapeto? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dowi @ 2009 04 26, 09:46)
rezervuoju kempiniuko lipdukus  mirksiukas.gif
kokia kaina?
iš kokios jūs miesto,gal iš Kauno?  rolleyes.gif
ar tie lipdukai lengvai nusiima,pvz nuo tapeto? ax.gif


AHA, matau is avataro, kad esat kempiniuko gerbejai biggrin.gif Rasau jums i AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 04 21, 14:18)

grazus, bet kazi ar ne per ryskus g.gif

QUOTE(labamba @ 2009 04 22, 13:14)
sitie man labai patinka dar wub.gif kiek suprantu per ebay pigiau iseina,nei LT

nesugalvoju koki tapeta ar foto tapeta i vaiko kambari klijuoti g.gif ,nes prie tos sienos stoves rasomasis stalas ir knygu lentyna,labai viskas uzsidengia,jei klijuoti fototapeta doh.gif

na va ir tas yra mano galvos skausmas, buvau griestai apsisprendus kad noriu fototapeto , bet kai susiduriau su paieskomis norimo paveiksliuko tai is vis nebezinau ka daryt. NIeskau berniukui kad tiktu mazdaug nuo 3 iki bent jau kokiu 10metu.... Tai niekaip neissirenku, o ir pasiula nedidele, o jei internete susirandi gal ir tinkama paveiksliuka tai jo rezoliucija per maza fototapetui doh.gif

QUOTE(MikaPuk @ 2009 04 23, 15:15)


user posted image
user posted image



Man sitie mergaitems labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti

Man sitie mergaitems labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
[/quote]

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gelsvai rausvas mergytes kambarys
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdutee @ 2009 04 27, 07:33)
Gelsvai rausvas mergytes kambarys


Koks kilimėlis su drugeliais fainas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdutee @ 2009 04 27, 09:33)
Gelsvai rausvas mergytes kambarys
user posted imageuser posted imageuser posted image

Super!rasau az.. 4u.gif
Atsakyti
ZVAIGZDUTEE, labai sudomino jusus mazutes kambario lango "apredas". Kaip pasiuta romanete ir dienine uzuolaida? Matau, kad thumbup.gif Ar dienine prisiuta prie romanetes, ar jos atskirai? Jei atskirai, kaip dienine pakabinta ant lango, ant karnizo? Kaip tik jau kuri laika neapsisprendziu del mazosios lango. Jusu ideja sauni smile.gif Dar gal butu galima nuleistos romanetes foto? ax.gif
Atsakyti