Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

QUOTE(rimulia12 @ 2009 05 17, 14:09)
Pelene labai grazus kambariukai. Man asirode mergaites pilnai uzbaigtas, o va berniukui kazko truksta g.gif . Na man taip pasirode


Aciu. Iki uzbaigimo cia dar oi kaip toli abiems kambariukams - ir sienas reikia kitokias daryt ( noriu tapybos ant sienu arba fototapetu), dar uzuolaidu truksta, paveikslu dar nepakabinom.
Atsakyti
Labai grazus Salomejos ir Konrado baldeliai wub.gif wub.gif wub.gif
Nekantrauju realiai pamatyt ax.gif
Atsakyti

Atsargumas gedos nedaro schmoll.gif , as rasiau kad tikrai maza išdužimo tikimybė, bet geriau nelaukt netikėtumo.
Iš lauko pusės grotelės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simbarela @ 2009 05 17, 16:58)
Atsargumas gedos nedaro  schmoll.gif , as rasiau kad tikrai maza išdužimo tikimybė, bet geriau nelaukt netikėtumo.
Iš lauko pusės grotelės  thumbup.gif


O man grotuoti langai schmoll.gif
Atsakyti
pelene, labai gražūs kambariukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2009 05 17, 17:45)
O man grotuoti langai schmoll.gif


cia pas mus bus tik iki puses lango. Langas neplatus, siauras, tai nedarkys vaizdo ta tokia atramele kaip balkono tureklai.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 05 14, 19:41)
Aš pakartosiu vienos mamytės mintis, beje keli psl atgal kalbėjome šioje temoje- kad yra kaip tik atvirkščiai.


Kadangi dar tik laukiamės, viską už jį/ją sprendžiam mes biggrin.gif

Pelene, fantastiški boružiukai wub.gif wub.gif
Noriu dukrytės biggrin.gif biggrin.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Cia dar daugiau nuotraukeliu radau thumbup.gif Laaaaaaaaabai grazus baldeliai, o gal atskleisit kur galima izsakyti kilimukus pagal uzsakyma blush2.gif ax.gif , nes mano ir dukros skoniui sunku itikti, mes irgi megstam vienetinius daiktus wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-lelija- @ 2009 05 18, 14:54)
Cia dar daugiau nuotraukeliu radau  thumbup.gif  Laaaaaaaaabai grazus baldeliai, o gal atskleisit kur galima izsakyti kilimukus pagal uzsakyma  blush2.gif  ax.gif , nes mano ir dukros skoniui sunku itikti, mes irgi megstam vienetinius daiktus  wub.gif  drinks_cheers.gif



lelija, bet tu pati jau kokia auksarankė thumbup.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(gandriuke... @ 2009 05 17, 11:26)
Mergaitės kambarys tai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif Ir pati dar tokiam sutikciau gyvent  wub.gif
Berniuko kambari ir baldukai labai grazus, bet va ir man tapetai kazko uzkliuvo  g.gif  Gal cia nuotraukoje taip atrodo  g.gif


Jei šiame kambaryje būtų dar ir nutapyta pieva ant sienos, tai būtu visišką pasaka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Nanda @ 2009 05 14, 19:43)
Dėl sienų ryškumo, tai mano skonis kitoks... aš geriau ryškias detales kambaryje derinsiu  ax.gif  Draugės sūnaus kambarys ryškiai salotinis, negaliu aš ten būt daugiau nei 10 minučių  biggrin.gif


Matote kiekvienam žmogeliukui reiktu atskirai spalvas rinkti, mat kas vienam netinka, kitam gali suteikti didžiulę palaimą. O salotinė vaikams tikrai tinkanti spalva, tik reikia į interjerą įterpti dar papildomų spalvų detalių. O šiaip geriausiai vaikų kambario spalvas leisti išsirinkti patiems vaikams ir nepiršti savo stereotipinės nuomonės. Juk vaikai geriau žino kas jiems gražu, o kas ne. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manomega @ 2009 05 18, 15:34)
Jei šiame kambaryje būtų dar ir nutapyta pieva ant sienos, tai būtu visišką pasaka smile.gif



Bus kazkada smile.gif
Atsakyti
O cia vardas ant mano dukrytes kambario duru

user posted image
Atsakyti