Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

QUOTE(Sunreja @ 2009 05 29, 13:45)
Reiks pabandyti, aciu  4u.gif  Man tik kazkodel atrodo, kad tada spalva nebus tokia intensyvi suslapinus.....  blush2.gif

tai kaip tik atvirksciai - prie slapio teptuko prikimba daugiau dazu wink.gif dar pabandyk lengvai paakius papudruot sausa pudra, tik nepadaugink wink.gif o teptuko nereikia labai slapio, ji paslapink ir nusausink i servetele wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 29 gegužės 2009 - 14:06
QUOTE(almantė_k @ 2009 05 29, 15:04)
tai kaip tik atvirksciai - prie slapio teptuko prikimba daugiau dazu wink.gif dar pabandyk lengvai paakius papudruot sausa pudra,  tik nepadaugink wink.gif o teptuko nereikia labai slapio, ji paslapink ir nusausink i servetele wink.gif


Na isbandysiu abu variantus, gal kas pades 4u.gif Vat tik sausa pudra pas mane tik bronzine... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunreja @ 2009 05 29, 14:20)
Na isbandysiu abu variantus, gal kas pades  4u.gif Vat tik sausa pudra pas mane tik bronzine...  g.gif

nu ne, bronzines gal nenaudok paakiams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 05 29, 17:29)
nu ne, bronzines gal nenaudok paakiams biggrin.gif


OK OK biggrin.gif Siaip jeigu darant pilna makiaza, su pudra ir t.t. ko gero lengvai nusivalytu seseliai, bet as kasdien netepu pudros, teisingiau isvis neturiu net jos biggrin.gif Tai bandysiu slapinti sepeteli 4u.gif
Atsakyti
pamatysi, tikrai pavyks, as pati ne neisivaizduoju, kaip butu imanoma kontura nubrezti sausu teptuku smile.gif
Atsakyti
almante, o man šlapinti irgi šepetėlį? jei bandysiu ryt darytis tą dūminį?
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 29, 22:43)
almante, o man šlapinti irgi šepetėlį? jei bandysiu ryt darytis tą dūminį?

ar tada kai ant piestuko seseli desi? jei taip, tai nereikia, nes po to dar reiks retusuoti, o slapiu teptuku tai sunkiai pavyks. tik atsimink kad seseli prie voko reikia prispausti o ne trinti wink.gif tada neturetu byreti.
SUNREJA, ar pavyko?keliais puslapiais atgal buvau idejus receptuka kaip pasidaryti mixing medium. jei turi namuose glicerino, pasidaryk jo, ir naudok vietoj vandens teptuko slapinimui, pamatysi, efektas bus dar geresnis wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almantė_k: 30 gegužės 2009 - 10:35
iš video supratau, kad reikia spausti šešėlį. be to, mano šešėliai tbs mineraliniai
Atsakyti
Sveikos,noriu paklausti ar visoms tinka makiažas ar buna kad geriau atrodo naturaliai?Nes man dare vestuvini makiažą tai nežinojo kaip manę dažyti tipo sakė,kad man pasidažiusiai buti netinka g.gif
Papildyta:
Ikelčiau savo nuotrauką bet nežinau kaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lukrecja @ 2009 05 31, 11:57)
Sveikos,noriu paklausti ar visoms tinka makiažas ar buna kad geriau atrodo naturaliai?Nes man dare vestuvini makiažą tai nežinojo kaip manę dažyti tipo sakė,kad man pasidažiusiai buti netinka g.gif
Papildyta:
Ikelčiau savo nuotrauką bet nežinau kaip blush2.gif



Buna, kad man zmogus atrodo graziau nesidazes, nei pasidazes.. jei atsiustum foto savo be makiazo ir su pasakyciau, kaip MAN graziau 4u.gif bet saikingas makiazas, tik paryskinant tavo graziausius bruozus, manau nesugadintu nieko.. nes per vestuves but visiskai be makiazo tai nesamone.. nes atrodysi, kaip serganti 4u.gif gintare.dz1@gmail.com atsiusk jei nori foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lukrecja @ 2009 05 31, 11:57)
Sveikos,noriu paklausti ar visoms tinka makiažas ar buna kad geriau atrodo naturaliai?Nes man dare vestuvini makiažą tai nežinojo kaip manę dažyti tipo sakė,kad man pasidažiusiai buti netinka g.gif
Papildyta:
Ikelčiau savo nuotrauką bet nežinau kaip blush2.gif


Per daug pasidaziusiai tikrai netikt gali, bet tik isryskinant bruozus, tai tikrai tinka visoms. Manyciau daze netinkamas asmuo, kad net nezinojo, kaip dazyt. Blogiausiu atveju gi lineris, tusas, kokiu naturalesniu atspalviu seseliai, truputi skaistalu ir lupdazis/blizgis. Neisivaizduoju kas tokiu atveju netiktu.
Atsakyti
as tai manau kad gal taip galejo pasakyt, nes dare vestuvini makiaza, kuris pagal taisykles turetu buti neryskus (aisku jo ryskuma nustato pati nuotaka) dar gali but tai kad esi sviesiaplauke arba siaip svelniu bruozu smile.gif imesk nuotrauka, paziuresim wink.gif
Atsakyti