Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6



QUOTE(Inutis @ 2009 10 06, 12:45)
tai tada neklausiu o pakomentuosiu,man asmeniskai makiazas negrazus,visiskai neisbaigtas,graziai atrodo tik blakstienos daugiau niekas schmoll.gif

Va cia tai komentaras blink.gif kuom jis jums neuzbaigtas, pagryskite ax.gif nes man tobulas kasdienis ,kruopstus, paprastutis, neissaukiantis makiaziukas wub.gif Nors isties kas vienam grazu, tas kitam gali pasirodyti priesingai 4u.gif
Atsakyti
kiek zmoniu tiek nuomoniu:) svarbiausia kad man paciai patinka tai, ka darau smile.gif be to, as ji idejau tik kaip pavyzdi.o siaip ne mano kalte, kad dievas man nedave to, ka kiti zmones laiko visiskai naturaliu dalyku pvz plaukai. diskusija baigta.
Atsakyti
sveikutes..gal koki makiaza prie ilgos,raudonos, atlasines suknes pasiulytumet..? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduokliukas @ 2009 10 06, 15:11)
Va cia tai komentaras  blink.gif  kuom jis jums neuzbaigtas, pagryskite  ax.gif  nes man tobulas kasdienis ,kruopstus, paprastutis, neissaukiantis makiaziukas  wub.gif  Nors isties kas vienam grazu, tas kitam gali pasirodyti priesingai  4u.gif



manau visam makiazui atlikti turi buti ir veidas uzmaskuotas kieknors,o cia prie veido isvis nepadirbeta,be to man nepatika linija prie voku kampu,tai tiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ANGELIUKSTE @ 2009 10 06, 16:50)
sveikutes..gal koki makiaza prie ilgos,raudonos, atlasines suknes pasiulytumet..? 4u.gif

kazkodel isivaizduoju arba smokey eyes, arba raudonas lupas bigsmile.gif

QUOTE(Inutis @ 2009 10 06, 17:36)
manau visam makiazui atlikti turi buti ir veidas uzmaskuotas kieknors,o cia prie veido isvis nepadirbeta,be to man nepatika linija prie voku kampu,tai tiek blush2.gif

cia ne veida siekiau parodyti, o akiu makiaza, seselius. tiesiog ant greicio viena aki pasidaziau ir nufotografavau, tai nesinorejo ir veido dazyt.juk kievienam neitiksi, vieniems vienas patinka, kitiems kitas smile.gif
Atsakyti
labas visoms, pirma karta as cia lankausi pas jus 4u.gif
noriu pagirti visas paneles, kurios ideda savo darbelius, ir ne tik savo, labai grazus, rolleyes.gif
bet as norejau paklausti, gal kas zinote tokiu seseliu pavadinima ar kur ieskoti, kaip temeles pradzioje paskutineje nuotraukoje autores, tie violetiniai, labai nriu tokiu seseliu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif tik net nezinau nei kur ieskoti blush2.gif spalveliu gali buti visokiu, tik kadtaip blizgetu wub.gif ir beje, ar sepetelio kokybe, dideles reiksmes turi? ax.gif
Atsakyti
o man grazus almantes makiazas 4u.gif . ir antakiai taip pat smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistukke: 07 spalio 2009 - 16:11
Kai kurie gal ir nieko butu jei ne tie baisus antakiai, neispesioti, nesutvarkyti doh.gif Tikrai gadina vaizda schmoll.gif
Atsakyti
o man visai grazu, gal koki plaukeli kur ir israuciau, bet nera jie jau taip nesutvarkyti g.gif ir graziau taip, negu kad buna lygi linija kaip siulas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Muncike @ 2009 10 07, 17:16)
Kai kurie gal ir nieko butu jei ne tie baisus antakiai, neispesioti, nesutvarkyti doh.gif Tikrai gadina vaizda schmoll.gif



QUOTE(jussstute @ 2009 10 07, 17:50)
o man visai grazu, gal koki plaukeli kur ir israuciau, bet nera jie jau taip nesutvarkyti  g.gif  ir graziau taip, negu kad buna lygi linija kaip siulas  schmoll.gif


O as tiek uzsiziopsojau i pacias akytes ir seseliu zaisma, kad nepastebejau antakiu tongue.gif Man itin grazu su melynom spalvytem.... wub.gif wub.gif
Atsakyti
man asmeniskai beveik visi patiko,reiks koki pabandyt nusikopijuot blush2.gif tik prie vienos foto pastebejau kazkokius spuogelius prie antakio,o daugiau man cia viskas gerai drinks_cheers.gif
Atsakyti