Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

user posted image
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2009 03 08, 22:17)

akys atrodo ne i tema, bet padazytos graziai... mirksiukas.gif
Atsakyti
kokius kremukus naudojat pries tepantis pudra ? 4u.gif nuo kremo kaip suprantu irgy daug kas priklauso nes gali pudra negraziai pasitept g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitulea19 @ 2009 03 11, 10:27)
kokius kremukus naudojat pries tepantis pudra ? 4u.gif nuo kremo kaip suprantu irgy daug kas priklauso nes gali pudra negraziai pasitept g.gif

geriausia tept neriebius kremus, kad veliau nepradetu blizget. o kad pudra gerai pasiskirstytu,uztepus krema, reikia bent 10 min luktelt, ir jei ant veido vis dar jauciamas kremas, ji reikia sugerti popierine servetele.
Atsakyti
QUOTE(almantė_k @ 2009 03 11, 12:54)
geriausia tept neriebius kremus, kad veliau nepradetu blizget. o kad pudra gerai pasiskirstytu,uztepus krema, reikia bent 10 min luktelt, ir jei ant veido vis dar jauciamas kremas, ji reikia sugerti popierine servetele.

gal pavadinimu galetjum pateiktj ,nes kai pasitepu NIVEA tuo tokiu melynu tai baisiai blizga ,bet tik su situo pudra normaliau pasidengia g.gif kiek kitu bandzius tai kazkaip nelygiai pasidengia ,bet vat klaida daru kad tepalaukiu 2min ir tepu pudra schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitulea19 @ 2009 03 11, 17:22)
gal  pavadinimu galetjum pateiktj ,nes kai pasitepu NIVEA tuo tokiu melynu tai baisiai blizga ,bet tik su situo pudra normaliau pasidengia  g.gif kiek kitu bandzius tai kazkaip nelygiai pasidengia ,bet vat klaida daru kad tepalaukiu 2min ir tepu pudra schmoll.gif

blink.gif man rodos tas nivea tinka tik ziema ir vejuotu oru pries einant i lauka teptis. jis laaabai riebus smile.gif as siaip naudoju krema Olay normal to oily skin. jis nera riebus.
Renatulyte, o pries tepant makiazo baze, ar nereikia kremuko? beje, ar tinka misriai odai naudoti viena krema, ar deretu rinktis du, pagal odos tipa?
Atsakyti
Renatulyte, o pries tepant makiazo baze, ar nereikia kremuko? beje, ar tinka misriai odai naudoti viena krema, ar deretu rinktis du, pagal odos tipa?
[/quote]
Va va, mane irgi sitas klausimas domina. As ryte nuvalau toniku, ir istepu veida baze. Visa diena oda neblizga. (nors cia gal ir meteoritu nuopelnas)
Esu misriaode, tai atrodo, jeigu dar krema uztepciau,baze ir krempudra stipriai maskuojancia, tai butu per daug visko. Bet esu girdejus, kad baze tepti po toniko negerai, poras kemsa. Tai kaip cia yra is tikruju? g.gif
Atsakyti
[quote=Odrey,2009 03 12, 17:16]
Renatulyte, o pries tepant makiazo baze, ar nereikia kremuko? beje, ar tinka misriai odai naudoti viena krema, ar deretu rinktis du, pagal odos tipa?
[/quote]
Va va, mane irgi sitas klausimas domina. As ryte nuvalau toniku, ir istepu veida baze. Visa diena oda neblizga. (nors cia gal ir meteoritu nuopelnas)
Esu misriaode, tai atrodo, jeigu dar krema uztepciau,baze ir krempudra stipriai maskuojancia, tai butu per daug visko. Bet esu girdejus, kad baze tepti po toniko negerai, poras kemsa. Tai kaip cia yra is tikruju? g.gif
[/quote]
Na as irgi misriaode, bet tepu ir baze ir krema. Aiskus nelygu, koks kremas ir kokia baze, bet man reikalingas odos drekinimas... Yra kremukai specialiai misriai odai, ant ju galima iskart krempudra deti ir blizgesys nepramusa, nes gerai parinktas kremas T zonos blizgesi sulaiko, o vat sausas vietas padrekina. Poras kemsa ko gero tik kai kurios bazes, bet cia manau neturi jokios itakos kremas:)
Atsakyti
Sveikutes, gal pagelbesit turiu stai tokia giorgio armani priemone, ir nezinau ka su ja daryti gal pasakysit?
http://public.fotki....giorgio-armani/
Atsakyti
panos, 6dieni bus hawaii vakarelis, mastau, kaip cia graziai pasidazyti ir koks turi buti hawaii makiazas? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(voveriuxe @ 2009 03 12, 22:19)
Bandau ikelti foto , tai laukiu patarimu  4u.gif  Labai atsiprasau, nemoku sumazinti  blink.gif  doh.gif


voveriuxe, isimk ta foto, nes iskraipo visa puslapi doh.gif
Atsakyti
user posted image user posted image
user posted image

vau koks blizgio grozis, (2foto) gal kas pasakytu kaip si spalvyte vadinasi bigsmile.gif wub.gif gal kas turit ka panasaus pasakykit is kokios firmos, busiu dekinga 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liumix: 13 kovo 2009 - 00:59
QUOTE(AgnĖ.** @ 2009 03 08, 22:17)

o man atrodo i tema pati taip neperseniausiai daziausi metu baliui prie juodos sukneles. cinkelis tame kad seseliu spalva atitinka akiu spalva tik tamsesne. man taip labai grazu


nu va cia idedu to makiaziuko akytes mano darytos, aisu as neprofesionale ir graziai nemoku pasidazyti. blush2.gif beje cia taspats makiazas tik apsvietimas kitas smile.gif



http://public.fotki....iuxas/makiazas/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 13 kovo 2009 - 18:06