Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 10 25, 13:43)
drinks_cheers.gif Antakis yra svarbiausia veido dalis,kuri atsako uz ivaizdzio charakteri.

gal galima placiau smile.gif
pvz ka daryti sviesiaodei su sviesiais netankiais antakiais ir uzkritusiais akiu vokais ax.gif
Atsakyti
nelabai seku tema,bet uztikau nebloga puslapi internete,daug visokiu makiazu video... tik iskart persiprasau jei pasikartosiu,nes kaip minejau temos neseku wink.gif
http://fashionface.t...sics/4532542324
labai grazu,bent jau man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 10 26, 21:18)
gal galima placiau smile.gif
pvz ka daryti sviesiaodei su sviesiais netankiais antakiais ir uzkritusiais akiu vokais ax.gif

Jei antakiai sviesus patarciau juos dazyti chemiskai.Taip nereikes kasdien vargti ryskinant.Antakiu spalva turi buti artima plauku spalvai(jei plaukai tamsus) arba ruda sviesiaplaukems.O del antakiu tankumo tai butu galima pabandyti kuri laika naudoti placentos kapsule.Asmeniskai man labai padejo,nes mano antakiai buvo per trumpi.Taigi po kurio laiko ima augti papildomi plaukeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 10 26, 20:59)
Jei antakiai sviesus patarciau juos dazyti chemiskai.Taip nereikes kasdien vargti ryskinant.Antakiu spalva turi buti artima plauku spalvai(jei plaukai tamsus) arba ruda sviesiaplaukems.O del antakiu tankumo tai butu galima pabandyti kuri laika naudoti placentos kapsule.Asmeniskai man labai padejo,nes mano antakiai buvo per trumpi.Taigi po kurio laiko ima augti papildomi plaukeliai thumbup.gif

o kur yra pirkti tos placentos kapsules ir kiek mazdaug kainuoja? ax.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Vichy makiazai tobuli, bet labai jau mergaite daili... tai puse gerio sudaro...
Atsakyti
Merginos, noreciau jusu patarimo, kokiom spalvom dazyti akis prie ryskiai violetines spalvos sukneles. Iskart sakau, kad reikes sokiu konkursui.
Atsakyti
QUOTE(Zvirblis @ 2009 10 26, 22:22)
Vichy makiazai tobuli, bet labai jau mergaite daili... tai puse gerio sudaro...


Mergaite tai tikrai grazute bigsmile.gif
dar keli makiazai su ja

user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(vaiddda-d @ 2009 10 26, 20:59)
Jei antakiai sviesus patarciau juos dazyti chemiskai.Taip nereikes kasdien vargti ryskinant.



O as nepatarciau, nes reiks pastoviai dazyt nes ziauriai isbluks.. unsure.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti