Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažas-6

QUOTE(ViShy @ 2009 10 28, 13:07)
As ziurejau apie ji filmuka yuotubei, neva mergina per 28., uzsiaugino blakstienas, man  pasirode reklaminis triukas  biggrin.gif Radau dar viena ju produkta, kuri reikia tepti ant padazytu su tusu blakstienu ir turetu  dar nemazai prailginti jas  g.gif

Visokiu ta Talika stebuklu turi biggrin.gif Butu idomu paciai viska ismeginti ax.gif ta antakiu ilgintoja gal ir susigundysiu pabandyt ant saves. Itariu, reik i Talikos tema kraustytis biggrin.gif
Atsakyti
nu geras. tokiu dalykeliu dar neteko matyti rolleyes.gif bet seip jei tikrai efektas geras, manau isgelbetu nemazai moteru, turinciu bedu su antakiais bigsmile.gif
Vishy, o gal galetum imesti keleta filmuku is youtube? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vixenish @ 2009 10 28, 14:07)
Vishy, o gal galetum imesti keleta filmuku is youtube? 4u.gif


Talika - Longer Fuller eyelashes + brows smile.gif
Papildyta:
QUOTE(F_A @ 2009 10 28, 13:12)
Visokiu ta Talika stebuklu turi biggrin.gif Butu idomu paciai viska ismeginti ax.gif ta antakiu ilgintoja gal ir susigundysiu pabandyt ant saves. Itariu, reik i Talikos tema kraustytis biggrin.gif


Va ir man idomu butu ant saves isbandyti blush2.gif Noreciau pameginti antakiu ir blakstienu ilgintoja biggrin.gif F_A, gal pastebejai kokia kaina sios priemones pas mus ?
Atsakyti
QUOTE(ViShy @ 2009 10 28, 15:02)
Talika - Longer Fuller eyelashes + brows smile.gif
Papildyta:
Va ir man idomu butu ant saves isbandyti  blush2.gif Noreciau pameginti antakiu  ir blakstienu ilgintoja biggrin.gif F_A, gal pastebejai kokia kaina sios priemones pas mus ?

Nepigios tos priemones. Ejau ziuret blakstienu augimui skatinti skirto gelio, tai jis gal apie 60-70 lt kainuoja g.gif O tas antakiu ilgintojas nepasakysiu, kiek kainuoja, neprisimenu unsure.gif Beje, buvo Sarmoj pirkti ir Talikos rinkinukas antakiams ir blakstienoms.
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 10 28, 15:12)
Nepigios tos priemones. Ejau ziuret blakstienu augimui skatinti skirto gelio, tai jis gal apie 60-70 lt kainuoja g.gif O tas antakiu ilgintojas nepasakysiu, kiek kainuoja, neprisimenu unsure.gif Beje, buvo Sarmoj pirkti ir Talikos rinkinukas antakiams ir blakstienoms.


Ziurejau USA, tai kainos apie 30-40 $, na manau tuomet ir pas mus bus panasiai smile.gif
Atsakyti
del blakstienu tos priemones, tai gal ir yra sioks toks rezultatas. bet antakiu ta priemone visai nesuzavejo ax.gif toks vaizdas kad ji tiesiog pariskina.plius atrodo lyg slapi. ten kur Vishy imete linka, man jau graziau piestuku paryskintas, nei sita priemone smile.gif
Atsakyti
o as apskritai stebuklais netikiu ax.gif
Atsakyti
labai gražiai akys padažytos
http://www.youtube.c...h?v=f8Xsc8gTcXE
Atsakyti
kaip nuostabiai atrodo mergina bigsmile.gif labai dailus zalsvu seseliu, sviesios odos ir rausvu plauku derinys wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pro_race: 29 spalio 2009 - 20:10
ryzi plaukai + zalias akiu makiazas = puikus derinys thumbup.gif
Atsakyti
merginos, kokilaineriuka galetumete pasiulyti? ax.gif
as tries tai turejau TBS, tai labai patiko. bet tokiu nebera pirkti. tad nezinau kokie dar geri. noreciau su plunksnele blush2.gif
Atsakyti
Vixenish, tu cia apie skysta akiu pravedima? as kokius isbandzius tai man belaton paaats geriausias smile.gif kaina isvis nesikandziojanti o kokybe tikrai mane tenkina smile.gif
Atsakyti