Įkraunama...
Įkraunama...

Našlaitės

prašau, patarkite, kada sėti našlaites , kad žydėtų rudenį, ir kada-kad žydėtų pavasarį? blush2.gif
Atsakyti
Aš sėju našlaites sausio pabaigoje, tai jos pražysta maždaug gegužės pradžioje, pavieniai žiedai pasirodo jau balandžio pabaigoje ir žydi visą vasarą. Sėjant birželio mėnesį, pražysta rudenį, bet pats žydėjimas būna tik kitą pavasarį.
Atsakyti
As jau issodinus,kad zydetu kita pavasari.Man geriau kai nezydi rudeni,tada neissikraipo ir gausiau pavasari zydi.jei kartais buna ilgesnis ruduo ir matau,kad krauna pumpurus-nukarpau visus.
Atsakyti
Aš sėju rugpjūtyje, kad nežydėtų rudenį, o pavasarį
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2005 08 11, 17:26)
Aš sėju našlaites sausio pabaigoje, tai jos pražysta maždaug gegužės pradžioje, pavieniai žiedai pasirodo jau balandžio pabaigoje ir žydi visą vasarą. Sėjant birželio mėnesį, pražysta rudenį, bet pats žydėjimas būna tik kitą pavasarį.

o kur tu jas augini, kai seji sausio men, kazi jei namuos jas auginsiu neistybs g.gif
Atsakyti
Aš našliates pasėju liepos mėn pradžioje, o paskui jas išretinu, tai žydi pavasarį. O paskui, jeigu jų neišrauni jos pačios prisisėja savaime.
Atsakyti
QUOTE(yrka @ 2006 08 22, 18:46)
o kur tu jas augini, kai seji sausio men, kazi jei namuos jas auginsiu neistybs  g.gif


Namuose, ant palangės. Nu man neišstybsta. Našlaitės nebijo net stiprių šalnų, tai vėliau galima ir į balkoną išnešti.
Atsakyti
QUOTE(zigzag @ 2006 08 23, 17:28)
Namuose, ant palangės. Nu man neišstybsta. Našlaitės nebijo net stiprių šalnų, tai vėliau galima ir į balkoną išnešti.

aciu 4u.gif reiks bandyt ir man tada
Atsakyti
Apie našlaiciu seja ir jas kaip geles aprasyta CIA

As su jom per daug nesiterlioju, esu sejus ir liepa, ir rugpjūti, ir lapkricio pabaigoj (buvo neuzsale) 4u.gif , ir nieko - sudygo, augo ir zydejo biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas gali patarti kaip elgtis su naslaitem blush2.gif Jau ishdygo kelios, bet labai nevienodai schmoll.gif O juk seklom reikia tamsos, o daigeliam sviesos... Ka man daryt? g.gif
Atsakyti
jau mačiau žydinčias našlaites, tokie gražūs geltoni žiedai thumbup.gif , bet nuvažiavau i kauno stoties turgų, o ten jų dar nepardavinėja sad.gif sakė, bus tik už kelių dienų, nes dar žiedai nepražydo. tai tikiuosi savaitgali rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
As galiu parduot naslaiciu seklas. Jei domina, rasykit i AZ.
Atsakyti